Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.455.065
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
moderator
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa stavi u oglas na forumu :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima netko kod za popust kod kupnje WD diskova s njihove stranice?

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ivanoile kaže...

Gdje bi mogao nabrzinu prodat neke sitnice tipa vent. i nekakvih adaptera i cuda? 

 

 

Imam Sharkoonov vent. od 80mm sa svim gumicama (onaj ultra tihi, sa gumicama za vide i okvir) + jos par 3pin i 4pin konekcija koje bi doslovce za pivo poslao, rade nego bacio.

 EDIT: Nista osobno kolega,ovo mi je prvo palo na pamet kada sam procitao tvoj post.

Bolje je biti mrtav pijan,nego mrtav hladan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2018 21:03 (tadic).
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

The_Fichek taj monitor s tim misem+podloska+bf1 ne vrijede 2100kn ak ides posebno kupovati.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Dosta dobar bundle za 144Hz zakrivljeni 23.5" FreeSync 1ms Samsungov MVA Quantum Dot monitor:

https://www.ekupi.hr/Samsung-monitor-LC24FG73FQUXEN-VA-Zakrivljen-144Hz-HDMI-DP-1ms-235nbsp-1277016.aspx

+ BF1 Revolution  Roccat Lua + Kanga + 5g jamstva do 17.6. ili isteka zaliha = 2350 kn

 

Cijene inace: https://www.nabava.net/search.php?q=LC24FG73FQUXEN (jamstvo je inace samo 2g)

27" model je puno skuplji te upitno isplativ samo u Mall.hr: https://www.nabava.net/search.php?q=LC27FG73FQUXEN

 

Sve i bez tog bundlea je po meni best buy 144Hz monitor jer je slika puno bolja od TN, makar ima nekih musica. 

Review i usporedba a proslim C24FG70 modelom:

Ako ko kupi molim dojmove iz prve ruke na temu P&O.

 

 

 

Meni dolazi 27" verzija, pa mogu ovdje napisati dojmove.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

kupovao neko monitor preko njemackog amazona ?

 

zanima me njihova politika sto se tice povrata robe - da li u slucaju defekta na proizvodu (tipa mrtvi pixel) saljem njima proizvod o svom ili njihovom trosku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

U ADM-u do 30.06.2018. besplatna dostava ako kupiš bilo koji Logitech proizvod.

Ubacio sam bežični miš od 49kn i ukucao "LOGITECH" gdje ide poklon bon kod i umanjeno za 45kn koliko inače košta dostava.

Nije nešto, ali nije ni za bacit.

 
1 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kaj se tice onog Tesla 4k tv-a, neznam kakav je no ovdje sam na preporuku uzeo njihov tablet, uglavnom recenzije su pisale lazne specifikacije nazalost to sam doznao nakon kupnje, ubrzo je i krepao...kvaliteta uopce nije bila onakvom kakvom su je po raznim forumima i portalima deklarirali.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
Kaj se tice onog Tesla 4k tv-a, neznam kakav je no ovdje sam na preporuku uzeo njihov tablet, uglavnom recenzije su pisale lazne specifikacije nazalost to sam doznao nakon kupnje, ubrzo je i krepao...kvaliteta uopce nije bila onakvom kakvom su je po raznim forumima i portalima deklarirali.lp

 Ha, nemam pojma, ali vjerujem da nemogu slagat da je 4K, Links obično nije takav dućan - a onda pak to već nije neka prastara tehnologija sa krljavim panelom i lažnom elektronikom. Valjda se sklapa u istim kineskim pogonima kao i quadro, vivax. Najvjerojatnije identično ovom vivaxu https://www.protis.hr/products/details/vivax-imago-led-tv55uhd120t2s2eu/131275? A dalje - kako tko stoji s novcima i željama za dijagonalom i rezolucijom.  Vidim na Linksu garancija 36 mjeseci, pa hajd. Dont kill the messenger :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
Kaj se tice onog Tesla 4k tv-a, neznam kakav je no ovdje sam na preporuku uzeo njihov tablet, uglavnom recenzije su pisale lazne specifikacije nazalost to sam doznao nakon kupnje, ubrzo je i krepao...kvaliteta uopce nije bila onakvom kakvom su je po raznim forumima i portalima deklarirali.lp

 

Sto se kvalitete tice Tesla je rame uz rame sa Vivaxom, znaci daleko ispod nekog vrha. Sto se samih televizora tice njihovi televizori su u odnosu na cijenu uglavnom odlicni. Npr Samsungovi televizori istih karakteristika znaju biti duplo skuplji.

 

Al kvaliteta je u najmanju ruku upitna. Pisem ovo jer sam ih prodao dosta i u prosjeku jedan na 15 ih je isao na reklamaciju... Al ljudi su uglavnom zadovoljni sto dobiju za novce

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
overhaul kaže...
Stjepanj kaže...
Kaj se tice onog Tesla 4k tv-a, neznam kakav je no ovdje sam na preporuku uzeo njihov tablet, uglavnom recenzije su pisale lazne specifikacije nazalost to sam doznao nakon kupnje, ubrzo je i krepao...kvaliteta uopce nije bila onakvom kakvom su je po raznim forumima i portalima deklarirali.lp

 Ha, nemam pojma, ali vjerujem da nemogu slagat da je 4K, Links obično nije takav dućan - a onda pak to već nije neka prastara tehnologija sa krljavim panelom i lažnom elektronikom. Valjda se sklapa u istim kineskim pogonima kao i quadro, vivax. Najvjerojatnije identično ovom vivaxu https://www.protis.hr/products/details/vivax-imago-led-tv55uhd120t2s2eu/131275? A dalje - kako tko stoji s novcima i željama za dijagonalom i rezolucijom.  Vidim na Linksu garancija 36 mjeseci, pa hajd. Dont kill the messenger :)

 tesla je češki brand, a sklapa ga turčanski Vestel... koji btw, sklapa 70-80%(možda i više) budget i low end tv marki u europi

čak je i dio Philipsa outsourcan Vesetlu, al su quadro i vivax ipak standardi kinezi...

 

i da, nije ni taj tesla turak nešto kvalitetniji od  quadro kineza, te oboje izbjegavat osim ako ne kupuješ za baku ili spavaću sobu...ili wc!

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel se može ovaj PS4 controler s akcije koristiti na PCu? (ok pročital da može..) ALi zanima me kak to funkcionira u praksi?

 

Kaj je bolje uzeti? PS4 ili logitech f710? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Karlek_19 kaže...

Jel se može ovaj PS4 controler s akcije koristiti na PCu? (ok pročital da može..) ALi zanima me kak to funkcionira u praksi?

 

Kaj je bolje uzeti? PS4 ili logitech f710? Hvala

 Može, potrebno ti je ovo: LINK. Samo prij enego šta naručiš budi svjestan da se Alzi događaju čudni problemi s dostavom: LINK gdje kolege raspravljaju o tome

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima u Stinksu po 300kn PS4 v2 controler. Tak da sam tamo uzel. Hvala svakak. Navodno da s bilo kojim USB bluetooth adapterom radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Karlek_19 kaže...

Ima u Stinksu po 300kn PS4 v2 controler. Tak da sam tamo uzel. Hvala svakak. Navodno da s bilo kojim USB bluetooth adapterom radi?

 U Santa Domenici ti je bio još jeftiniji ako uzimaš Maestrom ili Mastercardom.

 

Nekima radi uredno i sa random BT adapterima s ebaya. Nisam imao prilike testirati. Možeš ga i spojiti kablom, ako ti nije baš bitno da bude wireless.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Hexfire kaže...
Karlek_19 kaže...

Ima u Stinksu po 300kn PS4 v2 controler. Tak da sam tamo uzel. Hvala svakak. Navodno da s bilo kojim USB bluetooth adapterom radi?

 U Santa Domenici ti je bio još jeftiniji ako uzimaš Maestrom ili Mastercardom.

 

Nekima radi uredno i sa random BT adapterima s ebaya. Nisam imao prilike testirati. Možeš ga i spojiti kablom, ako ti nije baš bitno da bude wireless.

 To za Mastercard nemam pojma. A yato ih baš uzimam radi wirelessa :D

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
250 kn su još danas u Santa Domenici. Kupon za popust je MASTERCARD-GAMING15 ako sam dobro zapamtio. I besplatna dostava uključena. Jedan mi stiže sutra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala, al evo upravo sam naručio preko Alze i nadopaltio 5€ da mi šalju s GLS-om :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Neam ni Maestro ni Mastercard 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

272 kn ps4 kontroler u edigitalu.. ne znam zasto kupovat u alza shopu

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...

272 kn ps4 kontroler u edigitalu.. ne znam zasto kupovat u alza shopu

 Zato što je ED jedno veliko 

MISCREATED
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Fanu Taj monitor nit ima g-sync, nit ima freesync, nit ima garanciju, a uz to sve je 27'' sto ce vecini biti pikselasto + sto veca dijagonala to je gore za TN. Znaci najgora moguca kombinacija za 144hz monitor, to ne vrijedi ni 900 kn...

Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
nicky.sl kaže...
njuskac kaže...

272 kn ps4 kontroler u edigitalu.. ne znam zasto kupovat u alza shopu

 Zato što je ED jedno veliko 

 Zašto, kupovao preko 30 puta, imao sam par reklamacija ,sve riješeno u rekordnom roku i sve na njihov trošak, gdje u drugim ducanima ja placam postarinu.. Sve preporuke za ducan.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...
nicky.sl kaže...
njuskac kaže...

272 kn ps4 kontroler u edigitalu.. ne znam zasto kupovat u alza shopu

 Zato što je ED jedno veliko 

 Zašto, kupovao preko 30 puta, imao sam par reklamacija ,sve riješeno u rekordnom roku i sve na njihov trošak, gdje u drugim ducanima ja placam postarinu.. Sve preporuke za ducan.

 Igraj loto čovječe!

Dva frenda i nekoliko desetaka (možda već stotinu) ljudi u temi Extreme Digital ima toliko problema s njima, da je ovo tvoje jednako čudu. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
njuskac kaže...
nicky.sl kaže...
njuskac kaže...

272 kn ps4 kontroler u edigitalu.. ne znam zasto kupovat u alza shopu

 Zato što je ED jedno veliko 

 Zašto, kupovao preko 30 puta, imao sam par reklamacija ,sve riješeno u rekordnom roku i sve na njihov trošak, gdje u drugim ducanima ja placam postarinu.. Sve preporuke za ducan.

 Igraj loto čovječe!

Dva frenda i nekoliko desetaka (možda već stotinu) ljudi u temi Extreme Digital ima toliko problema s njima, da je ovo tvoje jednako čudu. 

 jednako čudu ili plaćenom oglasu 

MISCREATED
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
njuskac kaže...
nicky.sl kaže...
njuskac kaže...

272 kn ps4 kontroler u edigitalu.. ne znam zasto kupovat u alza shopu

 Zato što je ED jedno veliko 

 Zašto, kupovao preko 30 puta, imao sam par reklamacija ,sve riješeno u rekordnom roku i sve na njihov trošak, gdje u drugim ducanima ja placam postarinu.. Sve preporuke za ducan.

 Igraj loto čovječe!

Dva frenda i nekoliko desetaka (možda već stotinu) ljudi u temi Extreme Digital ima toliko problema s njima, da je ovo tvoje jednako čudu. 

 I koji su to problemi?bilo je par stvari sta nisu radile, reklamirao sam i dobio povrat novaca,ne znam čemu takve drame i ne nije plaćeni oglas nego sam jednostavno zadovoljan sa dućanom i sve dok cu biti zadovoljan cu pisati pozitivne stvari o njima.Ima i dućana sa kojima nisam zadovoljan i sta cemo sad?

12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Drama je jer si ti 1 zadovoljni na 100-tinu nezadovoljnih...i ok je nemoras dalje komentirati shvatili smo tvoje zadovoljstvo.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa nije bas tako, moji kolege kupuju godinama bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...
nicky.sl kaže...

 Zato što je ED jedno veliko 

 Zašto, kupovao preko 30 puta, imao sam par reklamacija ,sve riješeno u rekordnom roku i sve na njihov trošak, gdje u drugim ducanima ja placam postarinu.. Sve preporuke za ducan.

 zato jer imaš temu sa preko 1800 poruka 99% nezadovoljnih kupaca samo na ovom forumu - link

 

ja sam također davao sve preporuke za alzashop, jer godinama kupujem kod njih i bili su izuzetno korektni, dostava od češke do nas brže nego iz većine naših trgovina - 3 do 4 dana i doma ti je paket

javljaju se vrlo brzo na upite, reklamacija se rješava bez problema i brzo, nemaš čak niti troška da im šalješ pokvarenu robu - pošalju ti doma dostavu po paket, ne trebaš imati original kutiju niti dodatke koji idu s proizvodom i uz sve to - još ti vrate i onih 5-10 eura kje si prvi put platio za dostavu

također, bez problema su mi uvažili primjedbu da je evga napajanje meni osobno preglasno i vratili mi do zadnje lipe, bez obzira što sam otvorio kuriju i napajanje ugradio i koristio par dana, dakle korektno do maksimuma, za razliku od naših trgovina gdje ti odmah odbiju 10-20% vrijednosti jer si proizvod otvorio da ga isprobaš

 

dakle, trgovina za svaku preporuku, pa ipak u zadnje vrijeme je izbjegavam preporučiti jer sve više ljudi ima s njima problema oko dostave, nestaju paketi u beču, ne javljaju se više tako ažurno itd. - link

a ti se, uz sva ona negativna iskustva kolega na forumu, čudiš ko pura dreku zašto ne preporučamo ed 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice