Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.444.408
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...
Kolacic kaže...

Ovaj logitech g502 na mall hr,je li postoji mogucnost jos nize cijene u nekim ducanima ili da g pokupim?

 Kod nas nisam siguran da ce ic nize od toga, mozda na amazonu ili nekoj drugoj stranoj stranici...ne znam jesi samo na g502 zagrijan, ako nisi sad je g402 po susper cijeni a dosta slican oblik imaju

 Gdje? G502 sam probao,i g40x nisam siguran.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mall ga ima za 337kn sada isto, ja sam probao oba i imaju slican oblik, meni jednako dobro leze u ruci a i opcennnito su dosta slicna ta dva misa. Također i g403/g603/g703 leze savrseno al to je drugi oblik

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kolacic kaže...
pacijent007 kaže...
Kolacic kaže...

Ovaj logitech g502 na mall hr,je li postoji mogucnost jos nize cijene u nekim ducanima ili da g pokupim?

 Kod nas nisam siguran da ce ic nize od toga, mozda na amazonu ili nekoj drugoj stranoj stranici...ne znam jesi samo na g502 zagrijan, ako nisi sad je g402 po susper cijeni a dosta slican oblik imaju

 Gdje? G502 sam probao,i g40x nisam siguran.

 Ja sam ga kupio mislim za 250 Kn na prije par godina za BF na Amazonu.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kingston HyperX Cloud Alpha, na akciji u mall.hr - 547 kn

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kako ih nije sramota?

Na ovako dobar HDD od čak 1TB ušteda enormnih 2688kn?? 

Tko je ovdje lud?

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-Racunala-i-periferija-Komponente/Vanjski-tvrdi-disk-DashDrive-HV620-1TB-USB-3.0%2C-AHV620-1TU3-CBK/p/T009OX6

 

Mechanical Engineer★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 20:06 (Gamerx:)xxx).
 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gamerx:)xxx kaže...
Tko je ovdje lud?

 Ti.

 

 

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 20:12 (zalman1).
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Da, za 50$ će ti ga iz Amerike dovesti na tvoju adresu bez ikakvih troškova dostave, carine i sl.

:facepalm:

http://dukedantalion.weebly.com/
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Amazon. Com. Lijepo :D

Poštarina skuplja nego miš, carina, PDV..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Istina. hehe

Onda je mall hr trenutno najjeftiniji. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 @Kolacic, kupiš u mall.hr i ni brige ni pameti, ak nekaj krepa odeš kod njih na reklamaciju i to je to, nemaš brige oko ničega. Kad se sve zbroji dođe te ko sa amazona, možda i manje.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
BOGDO kaže...

 @Kolacic, kupiš u mall.hr i ni brige ni pameti, ak nekaj krepa odeš kod njih na reklamaciju i to je to, nemaš brige oko ničega. Kad se sve zbroji dođe te ko sa amazona, možda i manje.

 Kolačiću, pogledaj i europske Amazone, poštarina obično ispod 10 eura, nema PDV-a.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
BOGDO kaže...

 @Kolacic, kupiš u mall.hr i ni brige ni pameti, ak nekaj krepa odeš kod njih na reklamaciju i to je to, nemaš brige oko ničega. Kad se sve zbroji dođe te ko sa amazona, možda i manje.

 Kolačiću, pogledaj i europske Amazone, poštarina obično ispod 10 eura, nema PDV-a.

 Kako misliš nema PDV-a ??? Naravno da ima i to našeg po 25 %.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Maus kaže...
CyberDemonVZ kaže...
BOGDO kaže...

 @Kolacic, kupiš u mall.hr i ni brige ni pameti, ak nekaj krepa odeš kod njih na reklamaciju i to je to, nemaš brige oko ničega. Kad se sve zbroji dođe te ko sa amazona, možda i manje.

 Kolačiću, pogledaj i europske Amazone, poštarina obično ispod 10 eura, nema PDV-a.

 Kako misliš nema PDV-a ??? Naravno da ima i to našeg po 25 %.

Vjerojatno je mislio na carinu. Tako je ima našeg pdv-a, recimo iz alzashopa kad kupiš, dobiješ račun u kunama u poslanom paketu, gdje se lijepo vidi VAT od 25%.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mislio sam !!! Nema dodatnog PDV-a kojeg računa carina!! U carinskom postupku. Cijena koju vidiš kod plaćanja je konačna!! 

 

Naravno da je u svaku cijenu uključen PDV.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gospodo kad je pravi black friday kod nas ? Hoce li biti odvojena tema ? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
U HR ne postoji pravi BF jer smo malo trziste, sve ovo su samo napumpane cijene pa snizene a realno je 10% snizeno
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo odvojena tema za ovogodišnji crni petak.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kolacic kaže...

Ovaj logitech g502 na mall hr,je li postoji mogucnost jos nize cijene u nekim ducanima ili da g pokupim?

Teško da će bit niže, ja ga uzo prije mjesec-dva na akciji u mall za 485kn ja mislim dok je drugdje bio 550+ kn.

Mogo sam čekat još pa sad uzet za 429kn, al nisam se sjetio da će bit black friday uskoro.

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Samo da provjerim.

 

Dodah grafu u košaru i finalna cijena piše EUR 228,98 . Dal je to to ?

Znam da sam prije naručivo nekaj sa am.de i da mi je dodatno stavio shipping, a reklamirali su da je free.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 21:38 (Flameseeker).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Unaprijed se ispricavam i zahvaljujem, ali eto jedna sitnica mi je potrebna pa ako netko ima za razmjenu za neku drugu sitnicu ili zna gdje se moze kupiti bio bih zahvalan...

 

Naime trebam kablic za vodeno hladenje tj. pumpu koje se spaja na napajanje jer ga eto trenutno nemam i nije mi pri ruci...

 

Volio bih da je negdje u Zagrebu pa da mozemo to sto prije rijesiti... 

 

Prikljucak na pumpu je na drugoj slici a sam kablic na prvoj...

 

Pase i od ostalih vodenih hladenja kod kojih se pumpa spaja na napajanje (Corsair, nzxt, antec, Arctic i dr.)...

 

 

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 21:58 (Tomo53nja).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Flameseeker kaže...

 Samo da provjerim.

 

Dodah grafu u košaru i finalna cijena piše EUR 228,98 . Dal je to to ?

Znam da sam prije naručivo nekaj sa am.de i da mi je dodatno stavio shipping, a reklamirali su da je free.

 

EU Amazoni ti naplaćuju PDV/VAT tvoje države, a odbijaju VAT svoje (u ovom slučaju njemački). 228 eura je kada na neto cijenu dodaš hrvatski PDV od 25%.

Strane online trgovine nude besplatnu dostavu uglavnom samo na području države u kojoj su bazirani, ljudi koji naručuju iz drugih zemalja trebaju platiti poštarinu.

Poštarinu ćeš najčešće doznati na samom checkoutu, a ne dok ti stoji u košarici.

 

6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Scorp21 kaže...

 Hoće li itko od vas likova koji kačite stvari iz Njemačke shvatiti da je potrebno platiti i dostavu??

Ili mislite da je amazon patentirao teleportaciju pa će vam se artikl stvoriti pred kućom?

Taj SSD košta isto kao i kod nas kad se plati naš pdv kojeg amazon zaračunava + dostava.

http://dukedantalion.weebly.com/
 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo ja sam dva puta okacio sapphire rx 580 8gb koji na kraju ispadne oko 225 eura.

Ajd mi molim te nadji tu grafu za 1650 kuna u hrvatskoj.

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nekonta on da ima ljudi koji su vec tamo a prate forum...ili imaju nekog gdje dostave i donese im se i nevidim problem ako se linka tako sta... pa ja robu kupujem redovno na amazonu i kod sestre saljem... stvari od sto i kusur eura uzmes za desetak i isplati se cekat mj ili dva da dodu u hr... ako se neisplati tebi neznaci da se i drugima neisplati...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 7 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Marsel007 kaže...

Evo ja sam dva puta okacio sapphire rx 580 8gb koji na kraju ispadne oko 225 eura.

Ajd mi molim te nadji tu grafu za 1650 kuna u hrvatskoj.

To sta si ti okacio izadje tocno 248.22€ sa dostavom, dakle ne 1650kn nego 1855kn. 

Nevjerojat o koliko vas ima sta dezinformirate sa amazon cijenama....

6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Nekonta on da ima ljudi koji su vec tamo a prate forum...ili imaju nekog gdje dostave i donese im se i nevidim problem ako se linka tako sta... pa ja robu kupujem redovno na amazonu i kod sestre saljem... stvari od sto i kusur eura uzmes za desetak i isplati se cekat mj ili dva da dodu u hr... ako se neisplati tebi neznaci da se i drugima neisplati...

 Ne kontaš ti da je ovo bug.hr, a ne bug.de

Koga briga za tvoju rodbinu po njemačkoj, onda možemo kačit akcije i iz australije i kanade, ima i tamo naših pa prate forum :facepalm:

Onaj koji prati ovu temu očekuje da će vidjeti proizvode koje može naručiti na svoju adresu, a ne sestri u Irsku.

http://dukedantalion.weebly.com/
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Poanta je da hrpa ekipe ne zna amazonovu politiku "skrivanja" prave cijene... pa onda na tu napisanu cijenu koju ljudi ovdje linkaju ide jos shipping (10+ eur) cak i kad pise da je free shipping - za HR nikad nije free, plus HR PDV umjesto njemackog dakle jos 6% gore... i na kraju ponuda ispadne isto ko kod nas, nekad i skuplje, a nekad eventualno marginalno jeftinije al nedovoljno da bi se isplatilo narucivat izvana...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Nekonta on da ima ljudi koji su vec tamo a prate forum...ili imaju nekog gdje dostave i donese im se i nevidim problem ako se linka tako sta... pa ja robu kupujem redovno na amazonu i kod sestre saljem... stvari od sto i kusur eura uzmes za desetak i isplati se cekat mj ili dva da dodu u hr... ako se neisplati tebi neznaci da se i drugima neisplati...

 Pa nitko mu ne brani da stavlja linkove s Amazona.

Ali napiši da nije u HR, da je cijena ta i ta, da se moraju uračunati dodati troškovi. Ili da moraš imati nekoga u njemačkoj.

 

Jer bi inače mogli početi stavljati ponude iz američkih dućana koji su ponekad duplo jeftiniji od nas i pretpostaviti da svi imamo nekog u SAD-u ili da postoji mogućnost slanja u HR preko određenih firmi.

Minneyar kaže...

 Poanta je da hrpa ekipe ne zna amazonovu politiku "skrivanja" prave cijene... pa onda na tu napisanu cijenu koju ljudi ovdje linkaju ide jos shipping (10+ eur) cak i kad pise da je free shipping - za HR nikad nije free, plus HR PDV umjesto njemackog dakle jos 6% gore... i na kraju ponuda ispadne isto ko kod nas, nekad i skuplje, a nekad eventualno marginalno jeftinije al nedovoljno da bi se isplatilo narucivat izvana...

 Je, Amazon je baš usran što se tiče politike prikaza cijene.

 

Kužio bi da nisam registriran. Ali sam prijavljen sa svojom HR adresom, čak i piše gore na vrhu stranice.

 

I onda u ponudi piše cijena, piše free shipping..

Ali ne, to se odnosi na njemačku adresu, a ne onu koja je upisana, cijena nije ta nego sasvim druga koja se ispiše tak kad kliknem Buy..

Ili je usran potez da privuku kupce, ili su potpuno nesposobni.

 

Pa i kineski dućani imaju ovo sređeno. Ovisno o unesenoj lokaciji i odabranom skladištu, TRENUTNO izačunava cijenu i dostavu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...
Marsel007 kaže...

Evo ja sam dva puta okacio sapphire rx 580 8gb koji na kraju ispadne oko 225 eura.

Ajd mi molim te nadji tu grafu za 1650 kuna u hrvatskoj.

To sta si ti okacio izadje tocno 248.22€ sa dostavom, dakle ne 1650kn nego 1855kn. 

Nevjerojat o koliko vas ima sta dezinformirate sa amazon cijenama....

 znaci ja sam neinformirano platio 222 eura za svoju?

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice