Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] izdvojena tema

poruka: 6.851
|
čitano: 3.585.046
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Akcija traje jo 2:42:00 minute

Samsung Monitor U28E590D.

 

Monitor je nekih 700 kuna jeftiniji nego u hr.

Moj PC  
3 6 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
https://fenix.hr/hardware/tvrdi-disk-ssd-disk/tvrdi-disk-3-5/seagate-laptop-sshd-500gb-5400rpm-sata-hybrid

Mislim da je ovo oke ponuda s obzirom da je obični hdd od 500gb 50-ak i više kn skuplji. Jedino je garancija 12 mj., bar pretpostavljam.
 
1 0 hvala 0
11 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

SanDisk SSD PLUS 240GB 649kn vikend akcija

 

klik

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

ASUS GTX 1080 ROG

 

https://www.computeruniverse.net/products/90661271/asus-geforce-gtx1080-advanced-rog-strix-gtx1080-a8g-gaming.asp

 

Za 16eur salju i u hrv. Mislim da je to jako dobra ponuda. Mislite li da će za black friday još pasti cijena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Zna li netko kakva je ovo stranica LINK. Jel to opet neki fejk ? Ako nije, ima li netko informaciju o carini, pdv i mogućim dodatnim troškovima ? Nigdje ne uspijevam naći gdje im je skladište.....Suludo mi je to sve da još možeš i uzeti garanciju od 1-3 god na takav "refubrished" laptop....ako je stvarno istina sve to onda se isplati, al sve se bojim...

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Sickness kaže...

Zna li netko kakva je ovo stranica LINK. Jel to opet neki fejk ? Ako nije, ima li netko informaciju o carini, pdv i mogućim dodatnim troškovima ? Nigdje ne uspijevam naći gdje im je skladište.....Suludo mi je to sve da još možeš i uzeti garanciju od 1-3 god na takav "refubrished" laptop....ako je stvarno istina sve to onda se isplati, al sve se bojim...

 S obzirom da je naziv stranice "Computer shop" te domena "cumpuerstore.com" čisto sumnjam da je legitimna... Još pogotovo kad vidiš da Alienware s 2200 eura smanjen na 180 eura  EDIT: još pazi u tih 180 eura kao uracunat i win10 pro 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 8:38 (ficosime).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ma slažem se, ono, 500gb ssd, 17", 16GB RAM, i7, Win 10pro - al reko ajde, nikad ne znaš tko ima kakvu politiku poslovanja, iako mi sve baca na to da je fejk. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Cim stranica ne pocinje sa httpa ima web shop onda mozes pretpostavit da je fejk

9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Neki ni nakon par godina još nisu naučili da rasprave idu u ovu temu:

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver-po/147743.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 13:38 (kbenzema).
 
14 0 hvala 2
11 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

U Linksu 10% popusta na sve maticne ploce

 

Klik

Moj PC  
12 0 hvala 5
6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Moj PC  
0 7 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Samo danas (12.10.) u ComputerUniverse-u.

 

Asus PA238QR (136 €, tj. 160 € cca. 1200 kn s dostavom u HR i PayPal naknadom)

 

Trebao bi biti dobar za fotografe, dizajnere i sl. "on the budget". Korisnička recenzija.

Moj PC  
7 0 hvala 3
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

GTX 1050TI mini Ako ima garanciju nije loša cijena s obzirom na stanje na tržištu.

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Koga zanimaju slušalice sennheiser. Sada su na massdropu 200 US plus 15 US poštarina.

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
natal kaže...

Koga zanimaju slušalice sennheiser. Sada su na massdropu 200 US plus 15 US poštarina.

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx

Plus 25% pdv itd...

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Pa da sa obzirom da se salju iz US. Ali dalje je dobra kupovina.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Speedlink Regger plava

 

http://www.ebay.com/itm/SPEEDLINK-REGGER-Burostuhl-Schreibtischstuhl-Chefsessel-fur-Gamer-PA-8380-Blau-/112598141710

735 kn

 

Speedling Regger crna

 

http://www.ebay.com/itm/SPEEDLINK-REGGER-Burostuhl-Schreibtischstuhl-Chefsessel-fur-Gamer-PA-995-schwarz-/112598155523

885kn

 

Kod nas su sve osim žute preko 1.400kn.

Piše da imaju oštećenu ambalažu ili su bez ambalaže. Ali imaju 12 mjeseci garanciju.

Ne znam kak to ide kod njih. Ipak je Njemački dućan, valjda imaju neku kontrolu kvalitete...

Ne znam, ja ću naručiti, pa kud puklo da puklo.

U najnovijem BUGu je jako dobro ocjenja stolica!

Kupite novi BUG ako vas ova tema zanima, detaljno opisan svaki stolac!

 

P.S. pripazite da vam konverziju ne računa PayPal, nego banka! Razlike su više od 100 kuna!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 14:45 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
19 0 hvala 20
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

steamlink 1€ u nekom bundleu.. + shiping za hrvatsku ispadne oko 200kn

Moj PC  
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Vikend akcija Samsung pametnih telefona na eKupi. Koliko vidim, cijene su uglavnom na granici najpovoljnijih koje postoje u renomiranim trgovinama, a izdvojio bih:

 

Galaxy S7 (zlatni, crni) - 3330 kn

Galaxy S7 Edge (zlatni, crni, plavi) - 3780 kn

Galaxy Note 8 (zlatni, crni) - 6930 kn

 

 

EDIT:

Cijene na bug.hr/cijene:

Galaxy S7 - od 3335 kn Extreme Digital, odnosno 3450 kn pouzdanije trgovine. (eKupi - 3330 kn)

S7 Edge - od 3790 kn Protis, ali nije besplatna dostava i nema mogučćnost plaćanja pouzećem. Ostale trgovine preko 4000 kn. (eKupi - 3780 kn)

Galaxy Note 8 - od 6820 kn, odnosno preko 7100 kn pouzdanije trgovine s dostavom. (eKupi - 6930 kn)

J3 2017 - eKupi najpovoljniji. (1395 kn)

J3 2016 - eKupi najpovoljniji. (990 kn)

J5 2017 - od 1760 kn. (eKupi - 1800 kn)

J7 2016 - eKupi najpovoljniji. (1620 kn)

J7 2017 - od 2230 kn. (eKupi - 2250 kn)

A3 2017 - od 1870 kn. (eKupi - 1890 kn)

A5 2017 - od 2430 kn, oko 2500 kn Protis, ostale više od toga. (eKupi - 2520 kn)

S6 Edge - eKupi najpovoljniji. (2970 kn)

Galaxy S8 - od 4500 kn, odnosno 4800 kn pouzdanije trgovine. (eKupi - 4860 kn)

Galaxy S8+ - od 4900 kn, odnosno 5450 kn pouzdanije trgovine. (eKupi - 5580 kn)

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 10:03 (kiwi_91).
Moj PC  
1 9 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Oce netko uzet recertificirani disk uzeo bih sebi jedan a drugi mi netreba pa ako je netko za nek se javi. Besplatna je posta ako je cijena preko 50€, cijena za disk je 250kn, dok kod nas su 400kn. Jedina mana je nema duze jamstvo

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Kindle Paperwhite na amazon.de 25% off, dakle 90 eura. Kome se ne čeka Black Friday... Dakako, preko mailboxde (poštarina za HR 12-16 eura).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Kupnja godine, GTX960 za 120kn, iz strojeva iz kladionice. Ja poslao upit za dvije odmah.

 

 

In the name of tragedy...
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Gamer21 kaže...

Molim te ako to stvarno bude istina jel moze meni jedna ? po meni je muljaza.

Pričekajmo odgovor, živo me zanimaju podaci za uplatu i o firmi. Svemu se da ući u trag, pogotovo tako naizgled prozirnoj muljaži. Prvo sam i ja iskreno pomislio još jedan u nizu koji bi poslao ciglu a traži uplatu unaprijed, ali vrag mi ne da mira da mu sjednem za vrat.

 

EDIT: Bio bi živi cirkus kada bi se nas 40 tu sa foruma skupilo i potražilo ga, računam tko bi išao riskirati takvo što i blamirati se za 120kn. Kako sam rekao poslao sam upit, živo me zanima nastavak.

 

UPDATE: IBAN je zaista od SuperSport kladionice, ne znam gdje bi lova završila, ali dao mi je kao što se vidi i poziv na broj nekakav, vjerojatno uplata direkt na njegov račun. Znači klasičan scam.

 

Sad bi poslao mail SuperSport upravi da tip oglašava hardver na njuškalu i traži uplatu na njegov račun u njihovoj kladionici, da izvuku podatke na koga je otvoren račun. Nazovemo dečka, ne?

 

UPDATE2: Kolege, sve radite, ako radite - na vlastitu odgovornost, ne znam što bi rekao. Na prvu i drugu - scam, ali zašto bi to netko tako otvoreno za 120 pišljivih kn radio..on vodi, pazi priču, primorsko-goransku županiju. Kaeto Zlatko Komadina jbte..

 

 

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 16:14 (thedream).
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Mislim da je čovjek glavni za SS primorsko goranske a ne da vodi županiju 

 

Ja sam bio spreman riskirati tih 120kn i poštarinu ali oglasa nem više...

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

https://www.alternate.de/Cooler-Master/MasterKeys-Pro-L-Tastatur/html/product/1352832?event=search

 

GeForce® GTX Edition black

 

600kn nakon paypal konverzije.

 

Nisam obožavatelj ovakvog editiona ali da imam para, odmah bi naručio zbog performansi.

Hvatajte dok nije nestalo :) 

 

 

EDIT: Može li, molim vas, objašnjenje zašto downvoteovi pa da znam za ubuduće? Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 14:43 (iSammy).
Moj PC  
1 8 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ako ikoga jos zanima...

 

Ryzen 1600 - 136 funti - sa standardnom dostavom i hr porezom - 148.28 funti = cca 1260kn

 Inače tko ne zna, ne treba vam nikakvo internet bankarstvo, samo se upiše prednji broj kartice (bilo tekući ili žiro), potvrde se još neki podaci (ime na kartici i dokle vrijedi) i to je to.

Moj PC  
19 1 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ako koga zanima, HG Šrot akciju do 21.11, isključivo u shopu u Utrinama.

LINK NA ARTIKLE NA AKCIJI

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ako nekome treba notebook a ne ne smeta mu što je rabljen neka baci pogled ovdje. (dobije se se 12mj garancija i često oriđiđi Windowsi 7)

 

https://www.luxnote-hannover.de/notebooks.html

 

Ja sam uzeo za cca 1500kn HP Elitebook 2570p(i5 2.6GHZ,4gb DDR3) i jako sam zadovoljan (cijena je s poštarinom). Jedina mana je što se sa njihove official stranice ne može u HR naručiti nego se mora sa e-bay.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Kingston 4GB 1600MHz CL10 DIMM DDR3 memorija HyperX Fury Red Series

https://edigital.hr/ddr3-memorija/kingston-4gb-1600mhz-cl10-dimm-ddr3-memorija-hyperx-fury-red-series-p297765

159kn
299kn druge trgovine

Ja sam naručio i ovu (2 komada), kada i ako dođe stavim na tržnicu verziju koja mi ne bude radila tj sporija u kombinaciji sa ovom sada (moja sada je CL11 1.5V 1600mhz 4gb, ne znam hoće li raditi ni CL9 ni CL10).

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice