Prije kupovine...Raijintek Nemesis zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.758
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prije kupovine...Raijintek Nemesis

e ovako zato otvaram i pokrećem da se raspitam. Koliko vas ima dotični hladnjak montiran na Gigabyte AMD platformu,točnije na FM1 socket?Razlog jeste kompaktibilnost/visina RAM modula i montaža hladnjaka.S obzirom da imam sva 4 keksa u svim utorima;da li ga je netko uspješno stavio bez da mu keksi RAM-a smetaju?

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prije kupovine...Raijintek Nemesis
Igor150 kaže...

e ovako zato otvaram i pokrećem da se raspitam. Koliko vas ima dotični hladnjak montiran na Gigabyte AMD platformu,točnije na FM1 socket?Razlog jeste kompaktibilnost/visina RAM modula i montaža hladnjaka.S obzirom da imam sva 4 keksa u svim utorima;da li ga je netko uspješno stavio bez da mu keksi RAM-a smetaju?

Evo ja sam jucer ugradio svog nemesisa, hladnjak je odlican i preporucujem ti da ga uzmes, ja imam ram Corsair Dominator i meni je bez problema stao, ne vidi ga se na slikama jer je vent pokrio ram slotove, ali kada spustis hladnjak ostane mozda pol centimetra prostora izmedju rama i hladnjaka, preporucujem da ga uzmes.

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
12 godina
neaktivan
offline
Prije kupovine...Raijintek Nemesis

umjesto nemesisa evo uzeo ereboss raijinteka. Bio mi drugi izbor ereboss,samo ću još vidjeti s IT-FUTUROM dali je moguće uzeti dodatni hladnjak i nakačiti ga.

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prije kupovine...Raijintek Nemesis

čuj a de mi kaži kako si riješio konektore za hladnjake? odnosno priključke za aktivnjake,vidio da neisporučuju "y" jack;to jest da oba ladnjaka pukneš na jedan izvod na ploči.

M
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 22:07 (Igor150).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Prije kupovine...Raijintek Nemesis
Igor150 kaže...

čuj a de mi kaži kako si riješio konektore za hladnjake? odnosno priključke za aktivnjake,vidio da neisporučuju "y" jack;to jest da oba ladnjaka pukneš na jedan izvod na ploči.

Na svu srecu na mojoj ploci imas "cpufan1" i "cpufan2" pa nije bio problem spojit.

[img]http://artige.org/store/62/62308.gif[/img]
12 godina
neaktivan
offline
Prije kupovine...Raijintek Nemesis

idući mjesec ispljuvak krznenih životinja...rješavat ću na ereboss-u i drugi cooler s tim kabelom tako da dotle imam vremena da izvidim sve još.

M
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice