Problem sa racunalom i igricama

poruka: 11
|
čitano: 2.914
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa racunalom i igricama

Pozz ljudi,

imam problem sa racunalom,prije par dana sam skinuo Call of Duty Advanced Warfare i instalirao.. i pisalo mi je dirext error...i sve sam probao i nije htjelo se to maknuti...onda sam instalirao Far Cry 4 i kad udem u igricu imam crni ekran...sve pečeve sam probao i opet ne radi...instalirao sam NFS Hot Pursuit 2010.. na 1280x720 imam 30 fps... kad snimam sa frapsom pada na 14..
Igricama mi je na jednom hard disku na kojem je i windows,a fraps snima na drugi hard disk,i  kad sam Fraps  imao stavljeno na 120 fps  i half-size opet je bilo na 14-16 fps.. cak sam imao vise fps  u Far Cry 3(oko 30 na istoj rezoluciji)..ne znam zasto je to tak lose ljudi moze pomoc?

PS:windows sam instalirao prije mj dana,radi normalno,i komp je cist msm komponente i svi ventilatori.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa racunalom i igricama

Ovo su ti minimalni zahtjevi za Advanced Warfare a ti fino usporedi sa svojim računalom i zaključi zašto ne radi

 

 

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Processor: Intel CoreTM i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1GB or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 55 GB available space
Sound Card: DirectX-compatible

 

 

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa racunalom i igricama

hmm ali ja imam dosta bolje specifikacije od preporucenih za NFS HP ali opet je slab fps

12 godina
offline
Problem sa racunalom i igricama

Grafa i ram te koče najivše. Trebaš dodat barem 1gb rama i uzet neku grafu tipa 260x

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa racunalom i igricama

iskreno ja sam mislio promjeniti sve.. za sada ubavit gtx 970 ili tako nesto..znam znam da q660 i970 je steta za graficku..ali ja gtaficku ne mislim mjenjati  narednjih 3-4god.a i nvidia graficke mi se svidaju zbog shadowplaya..

tako da bi nju uzeo i ubacio jos 1gb rama..i overklokirat q6600,i onda za par mj promjeniti i q6600 i maticnu i sve osim napajanja i graficke,sta ti mislis o tome

12 godina
offline
Problem sa racunalom i igricama

Na kojoj rezoluciji igraš

i daj točan model napajanja

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa racunalom i igricama

sada na 1280x720..ali zelim na 1920x1080 jer mi je takav i iekran i bolja je slika drasticno, lc 600w v2.2

12 godina
offline
Problem sa racunalom i igricama

Ok je napajanje. Koje kuciste imas? Hoce ti stati 970 u nju? i na koji cpu mislis upgrade raditi

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Problem sa racunalom i igricama

ma neko sranje od ms..ugl ako nece bit ce na stolu..imam velki stol pa nece smetati..pa mislio sam uzeti fx 8320 ili 8350...znam da za 970 je i7 4790k je najj..ali budet je pome ili i7 ili 970..ali posto  sam vidis da mi je sadasnja graficka kanata..prvo cu graficku promjeniti pa onda cu vidjeti kolko ko se novaca prostedjeti pa mozda i bude i7.. ali vjv fx 8320 ili 8350

12 godina
offline
Re: Problem sa racunalom i igricama
Filip100able kaže...

ma neko sranje od ms..ugl ako nece bit ce na stolu..imam velki stol pa nece smetati..pa mislio sam uzeti fx 8320 ili 8350...znam da za 970 je i7 4790k je najj..ali budet je pome ili i7 ili 970..ali posto  sam vidis da mi je sadasnja graficka kanata..prvo cu graficku promjeniti pa onda cu vidjeti kolko ko se novaca prostedjeti pa mozda i bude i7.. ali vjv fx 8320 ili 8350

 Dosta ti je i5 4460 ili fx 8300, nema potrebe za skupljima. Također ćeš i ram morati kupiti bolje, a i kućište, radi boljeg protoka zraka, a i grafe poput gigabyte ti nece stati u taj MS

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
12 godina
offline
Re: Problem sa racunalom i igricama

e hvala ti ,e vidis zab sam da je i5 4460 isto 1150 socket. Za ram znam posto je ovo ddr2.. ja sam mislio uzeti 4gb za pocetak ili 6gb, a kuciste..ja sam lik koji ne volim trositi na kucista bas... to ce morati pricekati..gledao sam usporedbu gtx 960, 970 i 980. 970 je malo losija 980. ali cijena imedu te dvije.. a 960 dosta zaostaje tako da 970 100 posto :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice