Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

poruka: 7
|
čitano: 4.630
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

Jako je teško odlučiti koja je prava veličina ekrana za vas, dok je Apple neprestano nametao svoj sičušni 3.5" ekran na iPhone koje je, po meni, bio katastrofa(veličina), Samsung je predstavio i smartphone s gigantskim (>5") ekranom, naravno to je Note. Trendi nazivi za veličine ekrana smartphone su prikazani ovako:

 

Nano Display Size (NanoDS) - od 1.5" do 3"

Mini Display Size (MDS) - od 3" do 3.9/4"    \

Normal Display Size (NDS) - od 4" do 4.5"    > Standardni

Big Display Size (BDS) - od 4.5" do 4.9/5"   /

Gigant Display Size (GDS) - od 5" do 5.6" 

 

Po meni je GDS bio savršen dok ga nisam vidio uživo pa sam shvatio da je pre veliki.

Koja je veličina po vama savršena?

 

Sutra ču napraviti edit za tablete i pc. I screen rations.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 20:40 (DeusExMachin).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

Nekako mi najviše odgovara od 4" do 4.5",zlatna sredina je stvarno odlična za moje ruke,no

o ukusima se ne raspravlja.
Nekome je Galaxy Note sa svoja 5,3" taman,dok je meni definitivno prevelik.

WoT: BlackRainCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

Slažem se, iako i sam volim malo poveće zaslone jer na njima mogu ugodno obavljati radnje note mi je pre veliki ali zato mi je 4.5" savršen a odgovara mi i s3-ev 4.8"

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

imam htc sens. 4.3''..on je savrsen samo volia bi da je 4.5'' nez zasto..naviknes se pa ti se i to cini malim.. iPhone 4 i 4s i drugi mi se cine premali.. nmg tipkat opce..

Some say that he's terrified of ducks and that he speaks French in Russian ! Some say he sleeps upside down like a bat,and that he's wanted by the CIA ! All we know is he's called the STIG!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

Istina. Iako novi iPhone (5) ima 4" ima 16:9 screen ration pa mi je svejedno pre mali jer je uzak, trebali su ga skelirat s stari sr-om ovako je kao LG čokolada, bezveze. Dok kod iPad-a i iPada mini 4:3 me stvarno oduševio i jednostavno mi je savršen sr za tablete iako ni 16:10 nije loš ali 16:9 je stvarno previše mislim samo čekam tablet 16:3 i tv -.-

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

vidia san 5 u vip-a.. meni je ono tesko s****... usporedia ga sa svojim.. uzak za prst.. preglupo izgleda... ko daljinski... 

Some say that he's terrified of ducks and that he speaks French in Russian ! Some say he sleeps upside down like a bat,and that he's wanted by the CIA ! All we know is he's called the STIG!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savršena veličina ekrana za smartphone,tablet i pc

Sad imam iPhone 4 i ne žalim se, potpuno mi je dovoljan, ali mislim da mi ni veći neće smetati(preći ću na Nexus 4)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice