TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a izdvojena tema

poruka: 169
|
čitano: 205.268
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

takodje isprobano, ne zeli mi naci second monitor tj display

9 godina
neaktivan
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Eto tu nemogu dobit second monitor da mi identify TV, kad bih to rjesio mislim da bi to bilo to...

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 21:35 (Stridercro).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

probaj updateat drivere za graficku

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Pozz  ..  treba mi hdmi kabel od 20 m , vidim da ih ima svakakih pa ako moze preporuka najjeftinijeg . Zahvaljujem

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 9:53 (ineedmoney).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Pozdrav,

Imam TV spojen na PC hdmi kablom i kad gledam neki film sa PC-a  koristim zvuk od TV-a.

Dali je moguće da dok gledam TV preko PC-a u isto vrijeme imam zvuk i sa PC-a i TV-a (naravno od tog istog filma koji gledam)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Jesi probo stavit screen na duplicate?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
10 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
R4zOR229 kaže...

Jesi probo stavit screen na duplicate?

Kada stavim screen na duplicate mi na TV-u bude neka horizontalna crta po sredini ekrana (kao da se slika preklapa), zaboravio sam kako se to zove..ima neki naziv ali ne sjećam se koji..

Uglavnom, kada gledam neke filmove ili igram stavim da mi bude samo na TV-u pa te crte nema..ali htio bi imati zvuk sa TV-a i PC-a u isto vrijeme a neznam kako..?

12 godina
neaktivan
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
dexxa86 kaže...
R4zOR229 kaže...

Jesi probo stavit screen na duplicate?

Kada stavim screen na duplicate mi na TV-u bude neka horizontalna crta po sredini ekrana (kao da se slika preklapa), zaboravio sam kako se to zove..ima neki naziv ali ne sjećam se koji..

Uglavnom, kada gledam neke filmove ili igram stavim da mi bude samo na TV-u pa te crte nema..ali htio bi imati zvuk sa TV-a i PC-a u isto vrijeme a neznam kako..?

 kod mene radi   http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-pictures/is-it-possible-to-have-speakers-and-hdmi-play-at/4563a5f8-4be4-4463-b312-eff594a9ae49

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 15:34 (ineedmoney).
12 godina
neaktivan
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

kakav je ovo kabel ,čini mi se prejeftin za tu duljinu ak je to 20 metara http://www.technomarket.hr/products/09118982/sonorous-optic-1130-hdmi-hdmi-20m

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Pozdrav! 

 

Ovako ide stvar. Laptop spojim na TV preko HDMI kabela, sve radi i sve je ok. Međutim, mene zanima možr li se ovo napraviti i kako.

 

Recimo pustim neki video na laptopu i to se normalno reproducira na TV, ali mene zanima mogu li ja, dok se taj video reproducira na TV-u, raditi nešto drugo na laptopu?

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Možeš. Samo trebaš u postavkama odabrati extend display ili tako nešto. Onda dobiješ kao dva monitora i na jedan staviš video a na drugom možeš nešto drugo raditi.

9 godina
neaktivan
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

pozdrav imam jedno pitanje naime imam LCD full hd tv dijagonala mu je nekih 82 cm cini mi se(neznam u incima) sad neznam dal je moguce da na njega spojim pc? komponente pc-a su: procesor:amd fx 6300,graficka:amd xfx r7 260x 2gb ddr5,4gb rama
sto vi kazete jel to izvedivo i dal ce rad bit normalan?

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.12.2014 12:33 (joco1911).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Samo ih povežeš HDMI kablom i bude šljakalo.

14 godina
neaktivan
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

bok,

nije tv i pc al je tablet i monintor,

Imam Asus tablet sa mikro HDMI izlazom te Dell monitor sa DVI i VGA ulazima.

Našao sam da postoji mikro HDMI na VGA kabel al košta 200kn što mi je too muchos.

Ima još opcija adapter mikro HDMI na HDMI plus neki kabel ako postoji sa HDMI na VGA, al nisam našao koliko to košta.

 

Možda posotji neki bežični WiFi način ?

Monitor ima usb utore a tablet ima WiFi vezu, je lposotji opcija WiFi povezivanja zvuka sa mirko HDMI izlaza tabletea na monitor preko prijemnika uštekanog u USB monitora ?

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
Asta kaže...

bok,

nije tv i pc al je tablet i monintor,

Imam Asus tablet sa mikro HDMI izlazom te Dell monitor sa DVI i VGA ulazima.

Našao sam da postoji mikro HDMI na VGA kabel al košta 200kn što mi je too muchos.

Ima još opcija adapter mikro HDMI na HDMI plus neki kabel ako postoji sa HDMI na VGA, al nisam našao koliko to košta.

 

Možda posotji neki bežični WiFi način ?

Monitor ima usb utore a tablet ima WiFi vezu, je lposotji opcija WiFi povezivanja zvuka sa mirko HDMI izlaza tabletea na monitor preko prijemnika uštekanog u USB monitora ?

 

hvala

Jako je malo vjerojatno da bi mogao koristiti usb na monitoru kao video ulaze. Ako baš ne mora biti VGA ulaz, ovo bi trebalo raditi: http://www.chipoteka.hr/artikl/58843/adapter-hdmi-z-dvi-m (ima ih i drugdje, ovo samo kao primjer). Pitanje je i podržava li monitor HDMI - ekstremno je sličan ali ne skroz identičan DVI-ju - budeš li vidio vertikalnu crtu na lijevoj strani, to je zbog toga. Zvuk, također ovisi, može i ne mora biti podržan.

 

15 godina
online
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

kemijanje se ne isplati, imaš npr u chipoteci (ako još nisu propali), za cca 130kn mini hdmi na dvi ili na vga.. konverter, postoji model s audiom, ali nije pouzdan (možda slučajno neispravan).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Pozdrav ljudi! :) Evo imam par pitanja...u sobi imam pc sa monitorom i tv-monitor 3 m dalje ispred kreveta...inace pc korisitim samo za gaming, al mi je taj tv-monitor malo premalen pa bi ga zamnjenjio sa nesto vecim tv-monitorom od 27" ili tv-om od 32"...e sad neznam dal se moze prek tv-a isto igrat igre te kakva je rezolucija i odaziv, kaj mi preporucate od toga?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
Go_ec kaže...

Pozdrav ljudi! :) Evo imam par pitanja...u sobi imam pc sa monitorom i tv-monitor 3 m dalje ispred kreveta...inace pc korisitim samo za gaming, al mi je taj tv-monitor malo premalen pa bi ga zamnjenjio sa nesto vecim tv-monitorom od 27" ili tv-om od 32"...e sad neznam dal se moze prek tv-a isto igrat igre te kakva je rezolucija i odaziv, kaj mi preporucate od toga?

Ja igram samo WoT i 32" koristiti s udaljenosti od 3 metra mi ne paše. Doduše, sjedio sam pred monitorom i bacao pogled na tv. Nekako mi je premalo 32" na toj udaljenosti, nisam igrao gledajući samo u tv.

E,sad, možda je nekome to dovoljna veličina ekrana za 3 metra razmaka. Rezolucija mi je na monitoru i tv-u 1080p a za odaziv na tv-u ti ne mogu reći jer, velim, samo sam bacio par puta pogled na tv. Lp. 

Nisam ja ništa prčko.
9 godina
neaktivan
offline
Spajanje tv s laptopom

Može pomoć spojio bih laptop s plazmom ali je laptop starije generscije pa ima VGA izlaz i USB plazma ima sve priključke od VGA, HDMI ,USB SCART,ako spojim sa VGA kablom da li če funkcionirat slika i zvuk ili savjet šta da napravim nisam baš stručan hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje tv s laptopom
igork94 kaže...

Može pomoć spojio bih laptop s plazmom ali je laptop starije generscije pa ima VGA izlaz i USB plazma ima sve priključke od VGA, HDMI ,USB SCART,ako spojim sa VGA kablom da li če funkcionirat slika i zvuk ili savjet šta da napravim nisam baš stručan hvala.

 ako spojis sa vga kablom imat ces samo sliku

11 godina
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Zvuk spoji sa izlaza za slušalice.

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Pozz imam problem. Dakle riječ je o grafi HD4850. Na nju su spojeni monitor max rezolucije 1600x900 i tv 1900x1080. E sada u opcijama screen resolution imam oba prikazana oba uredaja spojeno. Monitor na rezi 1600x900 a TV 1900x1080 ali je na tv-u samo prikazana smrznuta radna površina. Ako stisnem "duplicate this display" tada prikazuje sliku i na TV-u ali u rezoluciji 1600x900 sa crnim okvirom oko slike. Kako da to rijesim? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
ibme74 kaže...

Pozz imam problem. Dakle riječ je o grafi HD4850. Na nju su spojeni monitor max rezolucije 1600x900 i tv 1900x1080. E sada u opcijama screen resolution imam oba prikazana oba uredaja spojeno. Monitor na rezi 1600x900 a TV 1900x1080 ali je na tv-u samo prikazana smrznuta radna površina. Ako stisnem "duplicate this display" tada prikazuje sliku i na TV-u ali u rezoluciji 1600x900 sa crnim okvirom oko slike. Kako da to rijesim? Hvala.

 Da nadodam da je prije toga na kompu bio instaliran Win Xp i tada je sve bilo u redu, na monitoru je bila 1600x900 reza na tv-u 1900x1080 reza bez da se ista moralo namjestati. Sada je sa Win7 dosao i ovaj problem. Dali treba neki stariji driver za grafu ili nesto?

11 godina
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

za što koristiš tv, kao dodatni monitor ili samo za gledanje filmova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
picajzla0707 kaže...

za što koristiš tv, kao dodatni monitor ili samo za gledanje filmova?

 pa koristi se za gledanje youtube, filovi i slično... ali bilo bi poželjno da prikazuje sve sta i monitor, ali u svojoj rezoluciji..

11 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
ibme74 kaže...
ibme74 kaže...

Pozz imam problem. Dakle riječ je o grafi HD4850. Na nju su spojeni monitor max rezolucije 1600x900 i tv 1900x1080. E sada u opcijama screen resolution imam oba prikazana oba uredaja spojeno. Monitor na rezi 1600x900 a TV 1900x1080 ali je na tv-u samo prikazana smrznuta radna površina. Ako stisnem "duplicate this display" tada prikazuje sliku i na TV-u ali u rezoluciji 1600x900 sa crnim okvirom oko slike. Kako da to rijesim? Hvala.

 Da nadodam da je prije toga na kompu bio instaliran Win Xp i tada je sve bilo u redu, na monitoru je bila 1600x900 reza na tv-u 1900x1080 reza bez da se ista moralo namjestati. Sada je sa Win7 dosao i ovaj problem. Dali treba neki stariji driver za grafu ili nesto?

 moželi itko pomoći 

15 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
ibme74 kaže...
ibme74 kaže...
ibme74 kaže...

Pozz imam problem. Dakle riječ je o grafi HD4850. Na nju su spojeni monitor max rezolucije 1600x900 i tv 1900x1080. E sada u opcijama screen resolution imam oba prikazana oba uredaja spojeno. Monitor na rezi 1600x900 a TV 1900x1080 ali je na tv-u samo prikazana smrznuta radna površina. Ako stisnem "duplicate this display" tada prikazuje sliku i na TV-u ali u rezoluciji 1600x900 sa crnim okvirom oko slike. Kako da to rijesim? Hvala.

 Da nadodam da je prije toga na kompu bio instaliran Win Xp i tada je sve bilo u redu, na monitoru je bila 1600x900 reza na tv-u 1900x1080 reza bez da se ista moralo namjestati. Sada je sa Win7 dosao i ovaj problem. Dali treba neki stariji driver za grafu ili nesto?

 moželi itko pomoći 

 Stavi u windowsima rezoluciju TVa za monitor pa će ti valjati

11 godina
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
dejo6 kaže...
ibme74 kaže...
ibme74 kaže...
ibme74 kaže...

Pozz imam problem. Dakle riječ je o grafi HD4850. Na nju su spojeni monitor max rezolucije 1600x900 i tv 1900x1080. E sada u opcijama screen resolution imam oba prikazana oba uredaja spojeno. Monitor na rezi 1600x900 a TV 1900x1080 ali je na tv-u samo prikazana smrznuta radna površina. Ako stisnem "duplicate this display" tada prikazuje sliku i na TV-u ali u rezoluciji 1600x900 sa crnim okvirom oko slike. Kako da to rijesim? Hvala.

 Da nadodam da je prije toga na kompu bio instaliran Win Xp i tada je sve bilo u redu, na monitoru je bila 1600x900 reza na tv-u 1900x1080 reza bez da se ista moralo namjestati. Sada je sa Win7 dosao i ovaj problem. Dali treba neki stariji driver za grafu ili nesto?

 moželi itko pomoći 

 Stavi u windowsima rezoluciju TVa za monitor pa će ti valjati

 ne moze, max rez za monitor je 1600x900 a za tv je 1900x1080

15 godina
offline
TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a

Pozdrav,

 

da li mi može netko ukratko reći kako mogu spojiti jedan stariji PC s LCD televizorom.

 

U slikama možete vidjeti koje ulaze ima PC, a koje TV.

 

Unaprijed hvala.

PC PC
TV TV
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.2.2015 9:41 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: TUTORIAL: Spajanje TV-a i PC-a
NoOne1 kaže...

Pozdrav,

 

da li mi može netko ukratko reći kako mogu spojiti jedan stariji PC s LCD televizorom.

 

U slikama možete vidjeti koje ulate ima PC, a koje TV.

 

Unaprijed hval

Trebas kupit konverter s DVI na HDMI nez bas hoces li ga naci al inace to je tesko izvedivo kad nema hdmi...

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.2.2015 9:39 (ivanoman).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice