Besplatan neograničen VPN?

poruka: 8
|
čitano: 6.949
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Besplatan neograničen VPN?

Postoji li besplatan, ali i neograničen VPN? Ne mogu na steam bez VPN-a, a OkayFreedom ima samo 2.5GB prometa

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Besplatan neograničen VPN?

Vjerojatno postoji razlog zašto ne možeš na Steam bez VPN-a.

vocap, bičz?
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Besplatan neograničen VPN?
Siky1234 kaže...

Postoji li besplatan, ali i neograničen VPN? Ne mogu na steam bez VPN-a, a OkayFreedom ima samo 2.5GB prometa

 Nova Opera (web preglednik) ima neograničeni VPN, logiraj se s njom na Steam preko weba.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
offline
Re: Besplatan neograničen VPN?
Prince-Artas kaže...
Siky1234 kaže...

Postoji li besplatan, ali i neograničen VPN? Ne mogu na steam bez VPN-a, a OkayFreedom ima samo 2.5GB prometa

 Nova Opera (web preglednik) ima neograničeni VPN, logiraj se s njom na Steam preko weba.

 To je i meni prvo palo na pamet, ali da mu je samo problem kupovina igre onda bi mu bilo dosta bilo šta. Ako treba VPN da bi skinuo/igrao igru onda mu tu Opera ništa ne znači.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
protjeran
offline
Besplatan neograničen VPN?

U tom slučaju mora tražiti drugo riješenje...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Besplatan neograničen VPN?

Postoji razlog međutim nije mi jasno koji je to točno hah
S obzirom da na Origin i ostalo mogu bez problema, jedino je Steam ''zabranjen''

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan neograničen VPN?

Bok Također sam jako volio temu sigurnosti na Internetu preko VPN poslužitelja. Ali o slobodnom i neograničenom - mislim da je to utopija. Ako je slobodan, u svakom slučaju, postoje ograničenja ili na brzini veze ili na prometu. A ako želite brzinu i bez ograničenja - to nije besplatno ...

Koristite [url = http: //vpn-server.net/] vpn server [/ url] - Osjećate se sigurno na Internetu
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 9:12 (MarkMHendr).
8 godina
protjeran
offline
Besplatan neograničen VPN?

jel tor cemu?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice