Ebay kupovina i način dostave

poruka: 6
|
čitano: 8.423
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ebay - jedno kratko...

Ovako-našao  sam na Ebayu nekoliko knjiga i dvdova koji su znatno jeftiniji nego na Amazaonu (a još su k tome nekorišteni), ali kolko vidim ti predmeti zapravo dolaze iz više različitih ebay dućana (ne prodaje ih direktno ebay) i svi imaju samo opciju 'Buy now' (nema aukcije).

 

Sad me zanima ako naručim te predmete da li će oni svi skupa doći u jednom paketu (shipmentu) što bi bilo puno bolje i jeftinije ili će mi iz svakog dućana dolaziti posebno i zasebno naplaćivati poštarinu? Tj. da li će mi ebay poslati to sve skupa kao i Amazon, ili...?!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ebay - jedno kratko...

Ne, doći će svaki posebno. Prilikom pregleda artikla na ebay-u možeš vidjeti i pod kojim uvjetima se isti šalje u HRV (ukoliko se uopće šalje) te koliko će te doći poštarina. Prilikom naručivanja više artikala iz jedne web trgovine poštarina te u nekim slučajevima može doći povoljnije, ali ne mora - svaka trgovina ima svoja pravila.

16 godina
neaktivan
offline
Skype - jedno kratko...

"iz svakog dućana dolaziti posebno i zasebno naplaćivati poštarinu" eto :) tj nece ti poslat skupa ako je od dva razlicita prodavaca/ducana.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Skype - jedno kratko...

Zašto je naslov teme "Skype - jedno kratko"?

Jaunty user :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ebay kupovina i način dostave

OK, gorila i lex - tnx na odgovorima! A zbog krivog naslova isprika - jednostavno tipfeler, ispravljeno sad.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2009 15:14 (tocksick).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ebay kupovina i način dostave

Da li mi netko može reći da li se strane knjige mogu poručiti kod nas kao npr. CompTia Network+ Certification Kit: (Exam: N10-004) i kod koga.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice