Elipso hr - krada i prevara - pomoc

poruka: 7
|
čitano: 10.061
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Elipso hr - krada i prevara - pomoc
Kupio sam preko njihovog web shopa proizvod za 291kn koji sam platio pouzecem. Kad je proizvod stigao vidio sam da to nije ono sto sam trazio te sam odlucio iskoristiti pravo na povrat novca u roku od 14 dana. Proizvod sam zapakirao i poslao natrag sa racunom i napisao raskid ugovora o kupnji kao stu su trazili.
Ostavio sam tekuci racun za povrat novca. Medutim prosao je tjedan dana i nista se nije dogadalo te sam ih odlucio nazvati i gospoda mi kaze da su u guzvi ali da ce rijesiti kroz par dana.
Nakon tog poziva proslo je 10 dana do jucer nakon sto ih ponovno zovem 3 puta ali se nitko ne javlja, danas sam napisao mail na 3 razlicite adrese koje sam nasao i dalje nikakav odgovor.
Tako da sam trenutno bez proizvoda, bez novca i bez ikakvog objasnjenja.
Sto mogu dalje poduzeti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elipso hr - krada i prevara - pomoc

ak se smije znat, kaj si narucil, a kaj si dobil?

Linux, Arch Linux.
15 godina
offline
Elipso hr - krada i prevara - pomoc
Epilator Philips za djevojku ali nije bio onakav kakav je ona zeljela te sam ga odlucio vratiti i traziti povrat novca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Elipso hr - krada i prevara - pomoc

Prvo ovu temu treba zakljucati i prebaciti ovdje http://www.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/prava-potrosaca-reklamacije-povrat-zamjena/241203.aspx?page=1&jumpto=5142920&sort=asc&view=flat

 

Drugo malo glup naziv teme jer ne vidim nikakvu prevaru i krađu...

 

Trece sacekaj 15 dana i ako ne dobijes novce javi se u gore navedenu temu pa cemo dalje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Elipso hr - krada i prevara - pomoc
Pa proslo je 15 dana zato se i javljam, proizvod sam vratio 16.8. a jucer je bio 31.8.
Takoder kako nije prevara i krada ako sam ostao bez proizvoda i bez novca?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Elipso hr - krada i prevara - pomoc

Sorry nisam skuzio da je proslo 15 dana od raskida ugovora.

 

Prijavi ih jer nisu vratili novce a trebali su u roku 15 dana 

 

https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp

 

Dokaze da si poslao imas? Niste otvarali uređaj?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 7:38 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Elipso hr - krada i prevara - pomoc

Hvala, podnio sam prijavu. Baš me zanima kako će se to odvijati, nije to veliki novac 290kn ali posebno me razljutilo da je netko toliko bezobrazan da ne odgovara na pozive i poslane mailove, ne razumijem takvu neozbiljnost u firmi i da takvi ljudi mogu biti zaposleni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice