Facebook - problem

poruka: 13
|
čitano: 13.191
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Facebook - problem
Rano jutros dobio sam poruku od jednog profila na facebooku s kojim sam prijatelj jos od 2009, bilo mi je sumnjivo ali sam ipak odgovorio. Pretpostavljam da je to vjerojatno neciji "hakirani" profil.

Postalo mi je jos cudnije kada je trazio da se javim putem email-a, odmah sam ukinuo prijateljstvo ali ga nisam blokirao. Maloprije dam dobio poruku sa hi i na losem srpskom da mi kao nesto vazno ima za reci te da se javim na taj email, odmah sam blokirao taj profil.


Sada mene zanima da li je itko od vas imao slican slucaj i kakva je to vrsta prijevare jer nisam uspio naci nista na internetu sto bi upucivalo na nesto slicno, hvala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook - problem
Napravi si neku e-mail adresu koja bi ti isključivo služila za SPAM pa kada ti drugi puta stigne takva poruka javi se s te SPAM adrese i vidjeti ćeš o čemu se radi.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Facebook - problem

Evo da ne otvaram novu temu,pitat cu ovdje...

Pokusavam poslati poruku nekom starom prijatelju kojeg sam pronasao na facebook-u vec 2 dana,i uspijem poslat ali njemu kao da ne stigne ta poruka,znam da je bio online jer je objavio novu sliku...Ne dobijem ni ono "seen"...Kao da on ne vidi poruku.Poslao bih mu zahtjev ali ni to ne mogu.Imam samo opciju Message nigdje nema opcije da ga dodam u prijatelje,samo ispod pise "If you know pa ime, send her a message." sta mi vrijedi to kad njemu izgleda ne stigne poruka.Zna neko u cemu je stvar?

Sadmir K
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2015 21:18 (Sadmir01).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook - problem
Sadmir01 kaže...

Evo da ne otvaram novu temu,pitat cu ovdje...

Pokusavam poslati poruku nekom starom prijatelju kojeg sam pronasao na facebook-u vec 2 dana,i uspijem poslat ali njemu kao da ne stigne ta poruka,znam da je bio online jer je objavio novu sliku...Ne dobijem ni ono "seen"...Kao da on ne vidi poruku.Poslao bih mu zahtjev ali ni to ne mogu.Imam samo opciju Message nigdje nema opcije da ga dodam u prijatelje,samo ispod pise "If you know pa ime, send her a message." sta mi vrijedi to kad njemu izgleda ne stigne poruka.Zna neko u cemu je stvar?

 Ode mu poruka pod "ostalo" na facebooku i zato ju i nevidi vjerojatno.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
12 godina
offline
Re: Facebook - problem
kruskar kaže...

 Ode mu poruka pod "ostalo" na facebooku i zato ju i nevidi vjerojatno.

 A joj,pa jel moguce da je facebook toliko glupo napravio to, koji ce mi onda facebook kad ne mogu dozvat nekog,sta trebam uradit da dozovem covjeka...Bitno je da ima opcija 'bocni" :D

Sta je onda sa onom opcijom Add Friend,ona je prebacena u Control Panel? :D

Sadmir K
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 0:43 (Sadmir01).
12 godina
offline
Facebook - problem

I ja nekidan prihvatio jednu legicu za prijatelja, nije bila na fejsu prije. Tek večeras nekako skužio da mi je poslala poruku još u subotu!

Isto tako, večeras pišem frendu na fejsu i box s razgovorom se čudno ponašao (nestajao tekst pa se pojavi, to je valjda zbog Mozille koji se zatim urušio...).

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Facebook - problem

Ja nemam pojima zasto nema opcije Add Friend,mozda sto nemamo nijednog zajednickog prijatelja ili je mozda covjek namjestio da ga ne moze niko dodavat,ako uopste postoji ta opcija,ali sto mi ne moze vidjet poruku.Isto kao da me ovi iz facebook-a namjerno zele iznervirat :) samo kod te osobe se to desava.Inace se tesko iznerviram al ovo me bas nervira.

Sadmir K
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 1:30 (Sadmir01).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook - problem
Sadmir01 kaže...

Ja nemam pojima zasto nema opcije Add Friend,mozda sto nemamo nijednog zajednickog prijatelja ili je mozda covjek namjestio da ga ne moze niko dodavat,ako uopste postoji ta opcija,ali sto mi ne moze vidjet poruku.Isto kao da me ovi iz facebook-a namjerno zele iznervirat :) samo kod te osobe se to desava.Inace se tesko iznerviram al ovo me bas nervira.

U postavkama privatnosti postoji opcija koju možeš namjestiti da te za prijatelja mogu dodati samo prijatelji prijatelja. Ukoliko nemaš zajedničkih prijatelja s njime, ne možeš ga dodati.

12 godina
offline
Facebook - problem

Haj dobro to ali zasto ne odgovara na poruku,niti je pogleda,mozda mu opste i ne stugne ili ide ko zna gdje...

Sadmir K
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook - problem
Sadmir01 kaže...

Haj dobro to ali zasto ne odgovara na poruku,niti je pogleda,mozda mu opste i ne stugne ili ide ko zna gdje...

Ne odgovara zato što mu se za "Ostale poruke" ne pokazuju obavijesti. U "Ostale poruke" odlaze poruke od ljudi koji mu nisu prijatelji. 

12 godina
offline
Facebook - problem

 Kako glupo odradeno! 

Sadmir K
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 23:52 (Sadmir01).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Facebook - problem

Osobu koju sam vise puta blokirao i dodavao u prijatelju sada joj ne mogu poslati zahtjev za prijateljstvo. Da li je to zbog toga sto sam vise puta blokirao, jer nakon posljednjeg ''unblock'' nije postojala opcija dodaj u prijatelje? da li se kako moze rijesiti taj problem?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Facebook - problem

Kako da zaustavim notifikacije npr likeova nekog posta ? Prije je postojao X pored posta da ti ne stižu više notifikacije, ali sada ima samo "read" opcija. Strašno iritantno

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice