Netko mi upao u komp?? zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 7.324
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Netko mi upao u komp??
Znaci vec neko vrijeme mi se desavaju cudne stvari u kompu..Prije nekih 2 tjedna mi je odjednom "netko" poceo pricat,tj kao da sam pokrenio neki film..Znaci samo se upali i netko prica??!! Nisam nista skonto do malo prije kada sam isao promjenit lozinku na fb i vidio tri e mail adrese koje su meni nepoznate..Moja je ova prva iksdeos ali ove tri su mi nepoznate..Dali mi je netko upo na komp ili? Sta mi je ciniti?Skenira se sa Malwarebytes i sa anti virusom pa cemo vidit mozda nesto ovaj put nadje..Pogledajte sliku u prilogu,to su te e mail adrese...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Netko mi upao u komp??

Te tri email adrese po meni znači jedino to da ti se neki frend na tvom kompu spajao na fb. Jer ti te mailove vidiš samo na svom kompu kao snimane da ne moraš svaki put upisivati sam isto kao i lozinke. A što se tiče glasova, moguće da te neki frend za*ebava. Jedino neznam kako.

Steam account: OutOfSp4c3 Solarna energija nije nešto što može postati popularno preko noći.
11 godina
offline
Re: Netko mi upao u komp??
Joe Cavallo kaže...

Te tri email adrese po meni znači jedino to da ti se neki frend na tvom kompu spajao na fb. Jer ti te mailove vidiš samo na svom kompu kao snimane da ne moraš svaki put upisivati sam isto kao i lozinke. A što se tiče glasova, moguće da te neki frend za*ebava. Jedino neznam kako.

  Nitko osim mene nije cacko po kompu i prijavljivao se na FB..Nitko od mojih frendova se ne kuzi u kompove da bi mi sad postavio neki program ili nesto...Pricao sam sa jednim deckom i rekao mi je da mozda imam keylogger,dali je moguce? Jezik kojim pricaju je jako cudan,neznam koji...

11 godina
offline
Netko mi upao u komp??

Ta tvoja priča mi zvuči smiješno,možda promjena dilera pomogne {#}...šalu na stranu backup-aj sve podatke koji ti trebaju te reinstaliraj OS i miran si {#}

Lp

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Netko mi upao u komp??
subi91 kaže...

Ta tvoja priča mi zvuči smiješno,možda promjena dilera pomogne {#}...šalu na stranu backup-aj sve podatke koji ti trebaju te reinstaliraj OS i miran si {#}

Lp

  Zvuci smjesno da..Sta mislis kako je meni bilo kad je netko odjednom poceo pricat??Prvo sam mislio mozda reklame na netu i te seme,ali nije to...Svakako sutra namjeravam rusit win pa nek se hebe...Sva sreca sto na kompu nemam nekih podataka od kartica,banki i tih fora..Malo sam proskeniro komp sa programcicima nekim pa cu sacekat i vidit dal ce se desit sta...

12 godina
odjavljen
offline
Netko mi upao u komp??

tesko da mu netko od frendova koristi aol :D

http://revohd.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Netko mi upao u komp??
obavezno promjeni FB i sve ostale lozinke nakon reinstalacije winsa.. :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Netko mi upao u komp??

Ono što ja napravim svaki put kad posumnjam na viruse, hakere isl..

Odeš u task manager na proces i pokušaš neći neki sumnjivi proces koji još do sad nisi vidio, ako je potrebno možeš otić i googlat svaki posebno da vidiš kaj znače.

Odeš u firewall, može ćak i od windowsa, odi na tab exception i tamo makni kvacice sa svega sto nebi trebalo ic na internet.

 

Ako ti se neda radit reinstall winsa, probaj ovo što sam ti napisao i možda se ćak riješiš problema.

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Netko mi upao u komp??

Vjerovatno se neki frend igra s tobom.. Meni su cimeri jednom stavili Nicolasa Cagea kao wallpaper i pun desktop ikona IE-a, da ne spominjem šta je sve bilo u historyu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netko mi upao u komp??
david7 kaže...

Vjerovatno se neki frend igra s tobom.. Meni su cimeri jednom stavili Nicolasa Cagea kao wallpaper i pun desktop ikona IE-a, da ne spominjem šta je sve bilo u historyu...

  Opet ponavljam..Nije nitko od mojih legosa jel se ne kontaju toliko u to...Znaju upalit torent i neke osnovne sitnice.Nije vise ni bitno jel sutra ide drugi windows na komp...

13 godina
offline
Re: Netko mi upao u komp??
Xperiax1 kaže...
subi91 kaže...

Ta tvoja priča mi zvuči smiješno,možda promjena dilera pomogne {#}...šalu na stranu backup-aj sve podatke koji ti trebaju te reinstaliraj OS i miran si {#}

Lp

  Zvuci smjesno da..Sta mislis kako je meni bilo kad je netko odjednom poceo pricat??Prvo sam mislio mozda reklame na netu i te seme,ali nije to...Svakako sutra namjeravam rusit win pa nek se hebe...Sva sreca sto na kompu nemam nekih podataka od kartica,banki i tih fora..Malo sam proskeniro komp sa programcicima nekim pa cu sacekat i vidit dal ce se desit sta...

Ma lol !

 

Ako nisi znao tvoji zvucnici mogu hvatati radio frenkvencije. Meni se znalo dogoditi da u 3ujutro dok je komp radio sa torrentima, zvucnik je ispustao glasove 2 poljaka koji komentiraju sportske dogadaje. Eto to je vjerojatno uzrok tvojim smetnjama, a ne duhovi ili haker. 

GAMER
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice