T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.811.903
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel mi može netko navesti koje "poklone" T-Com dijeli za produženje ugovora ?

Hvala.

Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
moderator
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
KingNothing kaže...

Jel mi može netko navesti koje "poklone" T-Com dijeli za produženje ugovora ?

Hvala.

Trenutno prijenosni HD 320gb WD.

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
KingNothing kaže...

Jel mi može netko navesti koje "poklone" T-Com dijeli za produženje ugovora ?

Hvala.

ima sličnih tema koristi tražilicu...piše ti na t-com stranici!!!

 

15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
World Championships: 7, GP started: 272, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

  Hvala za link, ali pokloni su boli glava.

Kadir beneath Mo Moteh
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Često na tim stranicama nemaš sve navedeno, npr. u prvo vrijeme nije bio WD, nazovi 0800 9000 i raspitaj se što imaju trenutno i hoće li što dobiti.

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
pirat kaže...
KingNothing kaže...

Jel mi može netko navesti koje "poklone" T-Com dijeli za produženje ugovora ?

Hvala.

Trenutno prijenosni HD 320gb WD.

Susjed je nedavno zvao službu i rekli su mu da za produživanje više ne daju hard.

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
denix kaže...
pirat kaže...
KingNothing kaže...

Jel mi može netko navesti koje "poklone" T-Com dijeli za produženje ugovora ?

Hvala.

Trenutno prijenosni HD 320gb WD.

Susjed je nedavno zvao službu i rekli su mu da za produživanje više ne daju hard.

ma da zvao i ja isto nedaju hardove više veli mi tehničar njihov sused moj da rađe pričekaj pa kad bude dobra ponuda raskini ugovor i ponovo se prijavi!!!

sad neznam..

15 godina
moderator
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
denix kaže...

Susjed je nedavno zvao službu i rekli su mu da za produživanje više ne daju hard.

Čudno,ja sam zvao prošli tjedan(VŽ) i rekla mi da samo hard mogu dobit{#}

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Koji su trenutni pokloni u ponudi za produženje ugovora? Uskoro mi istječe ugovor i nadam se da ima još nešto za izabrati osim onih mobitela.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

DAME I GOSPODO, PONIZNO VAS MOLIM JEL BISTE MI MOGLI ODGOVORITI NA MOJE SLJEDECE PITANJE: PRODUZIO SAM UGOVOR PRJIE 5 DANA I ZANIMA ME KOJI DAR CU DOBITI AKO CU GA UOPCE I DOBITI.,?

 

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
makaown kaže...

DAME I GOSPODO, PONIZNO VAS MOLIM JEL BISTE MI MOGLI ODGOVORITI NA MOJE SLJEDECE PITANJE: PRODUZIO SAM UGOVOR PRJIE 5 DANA I ZANIMA ME KOJI DAR CU DOBITI AKO CU GA UOPCE I DOBITI.,?

 

Mislim da si ti morao odmah pri sklapanju ugovora dogovorit. 

www.facebook.com/Battlefield3.Info
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ma ja sam to na internetu prebacio... nemogu se s njima dogovorit prek neta ili??

14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

A da nazoveš i pitaš?

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

najbolje nazvat.

a nacuo sam da je nokia c1 u igri,sad dal je ,nije,nemam pojma.

najbolje je prije potpisivanja provjerit,ako ne nude nista,cekat akciju,vise manje je stalno nesto u ponudi..

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

imam i ja jedno pitanje.... 26.5.2009. sam potpisao ugovor za maxtv i adsl.... ugovor traje 2 god. barem tako mislim i sada je proslo vise od 2 god nitko me nije zvao za produzenje, a internet i maxtv rade, jeli moguce da su mi oni sami produzili ugovor????

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
makaown kaže...

DAME I GOSPODO, PONIZNO VAS MOLIM JEL BISTE MI MOGLI ODGOVORITI NA MOJE SLJEDECE PITANJE: PRODUZIO SAM UGOVOR PRJIE 5 DANA I ZANIMA ME KOJI DAR CU DOBITI AKO CU GA UOPCE I DOBITI.,?

 

Nećeš dobiti ništa. Zadnje što su davali su bili oni neki socijalni mobiteli, ali ta akcija je prestala u šestom mjesecu. U sedmom nije bila nikakva akcija odnosno nisu davali ništa za produženje ugovora, a tako je i sada. Ne znam kada će biti akcija da nešto daju, i sam ju čekam jer mi je ugovor istekao u šestom a preći ću na flat-rate za samo 20 Kn više (na 12 mjeseci).

 

NiđoVobra kaže...

imam i ja jedno pitanje.... 26.5.2009. sam potpisao ugovor za maxtv i adsl.... ugovor traje 2 god. barem tako mislim i sada je proslo vise od 2 god nitko me nije zvao za produzenje, a internet i maxtv rade, jeli moguce da su mi oni sami produzili ugovor????

Nisu ti produžili ugovor. Ugovor ti je istekao. Sad koristiš usluge bez ugovorne obveze i možeš prekinuti kad god hoćeš (samo se trebaš odjaviti u T-centru ako to hoćeš). Isto tako možeš i produžiti ugovor, no preporučio bih ti da s time pričekaš dok ne budu davali nešto za produženje ugovora...

KIA nagradna igra: http://www.kia.hr/fb/?p=1350933572
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 14:28 (191x7).
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
NiđoVobra kaže...

imam i ja jedno pitanje.... 26.5.2009. sam potpisao ugovor za maxtv i adsl.... ugovor traje 2 god. barem tako mislim i sada je proslo vise od 2 god nitko me nije zvao za produzenje, a internet i maxtv rade, jeli moguce da su mi oni sami produzili ugovor????

ne nije moguće i meni je isteklo 2 godine u 6 misecu i ja ga normalno dalje koristim zvao sam ih i kažu da nemaju ništa za dat kao dar onda reko njima da neću produživat

sada nego kasnije kad nešto budu davali!!!kužiš

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
NiđoVobra kaže...

imam i ja jedno pitanje.... 26.5.2009. sam potpisao ugovor za maxtv i adsl.... ugovor traje 2 god. barem tako mislim i sada je proslo vise od 2 god nitko me nije zvao za produzenje, a internet i maxtv rade, jeli moguce da su mi oni sami produzili ugovor????

Neznam šta piše u ugovoru produžuju li oni sami (mislim da ne bi smjeli), ali maxtv i adsl ti mogu raditi i bez ugovora. Pa možeš i kad uzimaš uslugu uzeti bez ugovora samo skuplje platiš.

14 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
X-Men123 kaže...
NiđoVobra kaže...

imam i ja jedno pitanje.... 26.5.2009. sam potpisao ugovor za maxtv i adsl.... ugovor traje 2 god. barem tako mislim i sada je proslo vise od 2 god nitko me nije zvao za produzenje, a internet i maxtv rade, jeli moguce da su mi oni sami produzili ugovor????

ne nije moguće i meni je isteklo 2 godine u 6 misecu i ja ga normalno dalje koristim zvao sam ih i kažu da nemaju ništa za dat kao dar onda reko njima da neću produživat

sada nego kasnije kad nešto budu davali!!!kužiš

Bit će vam ADSL 20kn skuplji ako niste pod ugovorom...

 

Produži na 12 mjeseci jer nema nikakvih poklona.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Don Kihoty kaže...
X-Men123 kaže...
NiđoVobra kaže...

imam i ja jedno pitanje.... 26.5.2009. sam potpisao ugovor za maxtv i adsl.... ugovor traje 2 god. barem tako mislim i sada je proslo vise od 2 god nitko me nije zvao za produzenje, a internet i maxtv rade, jeli moguce da su mi oni sami produzili ugovor????

ne nije moguće i meni je isteklo 2 godine u 6 misecu i ja ga normalno dalje koristim zvao sam ih i kažu da nemaju ništa za dat kao dar onda reko njima da neću produživat

sada nego kasnije kad nešto budu davali!!!kužiš

Bit će vam ADSL 20kn skuplji ako niste pod ugovorom...

 

Produži na 12 mjeseci jer nema nikakvih poklona.

bas sad citam pise u ugovoru 24 mjeseca

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

moguče da su ti sami,to se i meni bilo dogodilo, može pitanje u vezi bodova na t comu imam 2000 i nešt bodova to je na telefonu ali na internetu imam 2195 i sad dali bih ja mogo to dvoje staviti skupa da zamjenim za nagradu i kolkiko bodova je koliko novaca i koje nagrade mogu dobiti? 

edit: meni su dali bežićni telefon nekakvi čekam več drugi tjedan da dođe -..- 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 14:40 (crni pauk).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

možeš ih spojiti i trebali bi ti automatikom biti spojeni, a ako su ti isti brojevi računa onda su definitivno spojeni. nazoveš szk, biraš 1 i oni ti kažu što je u ponudi. ako se ne varam materijalnih nagrada nema, možeš dobit par mjeseci džaba za paket prometa ili paket kanala.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja sam imao adsl od t-com-a godinama i nikada ništa nisam dobio. Zbog preskupog interneta prešao na jeftiniji bežični vip net i za poklon za isključenje t-com-a dobio na poklon bežični telefon

Glupo da gluplje nemože biti, baš razmišljam da iskopčam i telefon možda dobijem opet nešto ;)

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Najbolje mi je kaj je moj frend, koji je uzeo ADSL par mjeseci prije mene, dobio PS2 i sad opet hard prijenosni kod produženja, a ja nisam dobil ni PS2, a ni hard vjerojatno neću...

Optima, here I come! {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
oddball kaže...

Najbolje mi je kaj je moj frend, koji je uzeo ADSL par mjeseci prije mene, dobio PS2 i sad opet hard prijenosni kod produženja, a ja nisam dobil ni PS2, a ni hard vjerojatno neću...

Optima, here I come! {#}

krivo vrijeme na krivom mjestu :D

nisi jedini :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
oddball kaže...

Najbolje mi je kaj je moj frend, koji je uzeo ADSL par mjeseci prije mene, dobio PS2 i sad opet hard prijenosni kod produženja, a ja nisam dobil ni PS2, a ni hard vjerojatno neću...

Optima, here I come! {#}

ja isto kad sam uzimo net nisam ništa dobio, ali zato kad je isteko ugovor jedno dva-tri puta su zvali nakon što sam ih dva puta uljudno odbio,treći puta su ponudili WD 320 GB na što sam naravno pristao :D

Neću žvaku oću kusur
16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Kad sam sklapao ugovor dobio sam PS2, no kada je istekao nema nikakve akcije za produženje (taman prošla akcija što su davali one neke mobitele). Sad čekam. Svaki dan provjeravam da nisu stavili kakvu ponudu...

KIA nagradna igra: http://www.kia.hr/fb/?p=1350933572
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

uskoro trebam produžiti ugovor i planiram preći na flat.

jel netko od vas u zadnje vrijeme produžavao ugovor i

koji ste poklon dobili?

da li se za prelazak na flat dobiva neki bolji poklon od standardnog?

hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
filip1 kaže...

uskoro trebam produžiti ugovor i planiram preći na flat.

jel netko od vas u zadnje vrijeme produžavao ugovor i

koji ste poklon dobili?

da li se za prelazak na flat dobiva neki bolji poklon od standardnog?

hvala!

Imaš gore link (F1-IVO je dao) gdje provjeravaš što imaju na akciji za produženje ugovora. I tamo se jasno vidi da sada ne daju ništa.

Za prelazak na flat ne daju nikakav bolji poklon, no ako se obvežeš da 12 mjeseci nećeš mijenjati s flata na manje onda te flat izađe 20 Kn mjesečno manje.

KIA nagradna igra: http://www.kia.hr/fb/?p=1350933572
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice