T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.814.330
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

kakva je trenutna situacija s tim " poklonima " ? 

na stranici pise da je onaj mobitel...ali kao sto je receno u temi da nije sve uvjek na stranici ispravno

ne sjecam se prethodnih godina, ali mozda  za uskrs bude vise toga ?


Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

da,Samsung galaxy young dobiješ za 199,odnosno 99 kn u ovisnosti o trajanju UO za uzimanje novih usluga(tv,adsl) ili za produženje adsla

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
i 99 je samo ako primas racune na e-mail, ukoliko ne, 100 kn je skuplje
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

tako je da,te cijene vrijede samo uz e-bill

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Koga zanima ja imam VIP trio, 10 mbita flat net, fiksnu i tv osnovni +prosireni, sve skupa 313 kn ak se ne varam na racunu, radi sve super, nemam nikakvih problema vec godinu dana, ovaj tjedan sam produzio na jos godinu dana.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
PC - stručnjak kaže...
Koga zanima ja imam VIP trio, 10 mbita flat net, fiksnu i tv osnovni +prosireni, sve skupa 313 kn ak se ne varam na racunu, radi sve super, nemam nikakvih problema vec godinu dana, ovaj tjedan sam produzio na jos godinu dana.

h1 trio vdsl je jeftiniji a dobiješ duplo veću brzinu

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ispricavam se posto nije prava tema za pitati. Meni je internet i televizija preko tcoma, telefon smo s njih prebacili na H1, što bi bilo kada bi mi prekinuli ugovor sa h1 što se tiče telefona, bili onda idalje imali pristup internetu? (Od Tcoma)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
PC - stručnjak kaže...
Koga zanima ja imam VIP trio, 10 mbita flat net, fiksnu i tv osnovni +prosireni, sve skupa 313 kn ak se ne varam na racunu, radi sve super, nemam nikakvih problema vec godinu dana, ovaj tjedan sam produzio na jos godinu dana.

Iz kojeg si dijela Hrvatske?

 

Imaš preko Vipove infrastrukture ili T-Comove?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
shady1024 kaže...

Ispricavam se posto nije prava tema za pitati. Meni je internet i televizija preko tcoma, telefon smo s njih prebacili na H1, što bi bilo kada bi mi prekinuli ugovor sa h1 što se tiče telefona, bili onda idalje imali pristup internetu? (Od Tcoma)

Naravno da bi imali pristup. 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ne znam jel bi se ova tema možda trebala zvati "vip je najbolji", barem tako izgleda zadnjih par stranica.

Zanima me bi li se i ove godine moglo dogoditi da za produljenje adsl ugovora nakon mobitela idu tableti kao poklon, tako je bilo lani u ovo doba.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
domeklija kaže...

Ne znam jel bi se ova tema možda trebala zvati "vip je najbolji", barem tako izgleda zadnjih par stranica.

Zanima me bi li se i ove godine moglo dogoditi da za produljenje adsl ugovora nakon mobitela idu tableti kao poklon, tako je bilo lani u ovo doba.

Pa bilo ti je sada za Božić... Samsung Galaxy tab 3

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel to bilo za produljenje ili za nove korisnike?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
domeklija kaže...

Jel to bilo za produljenje ili za nove korisnike?

Za stare korisnike samo ako si uzeo novu usluge, tipa imao si telefon i ADSL, pa sad još dodao MAX TV u paket.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel se uopće tko sjeća kada je bilo nešto za produljenje? Ja ozbiljno razmišljam prijeći na h1... t-com nije kao nekada...

 

 

Zadnja 2 mjeseca mi šalju račune za brzinu 10mb, a ja koristim 4mb :/ frajeri

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 20:31 (Hurki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Hurki kaže...
shady1024 kaže...

Ispricavam se posto nije prava tema za pitati. Meni je internet i televizija preko tcoma, telefon smo s njih prebacili na H1, što bi bilo kada bi mi prekinuli ugovor sa h1 što se tiče telefona, bili onda idalje imali pristup internetu? (Od Tcoma)

Naravno da bi imali pristup. 

Znaci dovoljno je imati samo telefon priključen, bez da je na ikojem ugovoru. I sve bi radilo? Pošto mi internet iđe preko telefonske zice.

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Hurki kaže...

Jel se uopće tko sjeća kada je bilo nešto za produljenje? Ja ozbiljno razmišljam prijeći na h1... t-com nije kao nekada...

 

 

Zadnja 2 mjeseca mi šalju račune za brzinu 10mb, a ja koristim 4mb :/ frajeri

Galaxy Tab 2 za produljenje MAXadsla-a prošle godine. Već godinu dana nisu ništa ponudili, a da je ok.

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
domeklija kaže...

Ne znam jel bi se ova tema možda trebala zvati "vip je najbolji", barem tako izgleda zadnjih par stranica.

Zanima me bi li se i ove godine moglo dogoditi da za produljenje adsl ugovora nakon mobitela idu tableti kao poklon, tako je bilo lani u ovo doba.

Istina je da je malo offtopic , zato što T-Com več dugo nije dao ništa vrijedno pažnje,

nudili su tablet koji vrijedi  800 kn za Max3 i dvije godine robije - 350 kn ili sada još gore Galaxy Young za ADSL na dvije godine i 100 kn jednokratno

a taj mobitel vrijedi 300 kn.

 

Prošla su vremena kada si mogao dobiti nešto konkretno: PS2 za kunu za ADSL , LCD Samsung 82" za kunu za Max Tv, 50% popusta godinu dana na ADSL i MAX tv itd...

13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Da slažem se, ova tema je praktički izgubila smisao. Uopće mi ne smeta da se spomenu iskustva sa drugim operaterima, dapače, ali ako moderatorima smeta neka reagiraju.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Preko postoječe linije (jedino što imam u mjestu je HT-ova kolokacija s vražijim ericsson DSLAM-om, ali zanimljivo dok sam imo isto to kod t-com-a slika je na maxtv-u dosta ledila, ali evo vamo već godinu dana bez greške, imaju nešto za ispravak paketa i radi super).

 

Računi na HT-u mi nikad nisu padali ispod 450 kn, a kad malo se zadubiš u specifikaciju naplačivali su i usluge koje nekoristim tipa paketi mobitel nešto, neke čudne naknade koje nisu specificirane piše samo naknada.

 

Vamo eto ako se malo više razgovaramo dođe oko 340 kn. A cijelo vrijeme još produžavaju akciju, pa eto svih godinu dana imam full 186 programa.

 

Tema je t-com, ali HT su postali takvi lopovi da to nema nigdje. Je da radim za HT i OT, ali što su mi radili to je bilo nemoguće. (4 godine je bilo previše).

 

A sad da budemo malo i jasniji, ajde nije mi dostupan VDSL, ali htjeo sam ja na H1 ipak je to ispalo nekih 250 kn flat + 4 Mbita, je da je 30 kn jeftinije od VIP-a ali nisam imo živaca čekati prelazak, jednostavno 30 dana zahtjev prema ht-u poslali za prijenos dok je VIP uspio predati 5 dana od potpisivanja, a jedini problem je bio još što je HT 5 puta odbijo zahtjev.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

pokloni su tema, i hvala za najraznovrsnije obavijesti.. mi svoj poklon nismo uspjeli realizirati..u smislu Božične akcije jer max tv koji nije pod ugovorom dodali smo max adsl ,i nismo dobili ništa, a još pred Božić smo zatražili prebačaj dva fiksna broja u tcom mrežu(bili i još jesu slobodni od ugovora na optimi), radi objedinjavanja usluga i manjih troškova..a i radi prelaska na vdsl. Istina jest da sve ostale usluge realiziraju u roku dan dva,najbolji su u otklanjanju smetnji ,a čini mi se da prednjače sa tehnologijom (van dometa sam amisa i na tcom sam infrastrukturi ,pa izbor mi je uzak,ili nije ? )

 

u pisanom obliku smo prvo zatražili max adsl i to dobili oko Božiča,poklon ništa..ugovor na 12 mj

a u to vrijeme smo zatra\ili i preba;aj 2fiksna broja sa isdna u tcom voip..i pro[ao je rok od 30 dana,približava se 60 dana od pisanog zahtjeva, poklon ništa jer nije realizirano,koja su moja prava? tadašnji tablet ili sadašnji smartphone?

 

Penis Bonus Pax In Domus
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2014 7:45 (s1hr).
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

od sutra će biti vivax tablet u ponudi. za postojeće i nove korisnike adsl-a.

Bit će!
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
unique83 kaže...

od sutra će biti vivax tablet u ponudi. za postojeće i nove korisnike adsl-a.

Onaj šugavi "iskonov", bez GPS-a i sim utora? Kojemu moraš skalpelom rezbariti HDMI port da bi šljakao? {#} Pretpostavljam da će i za to smeće trebati nadoplatiti 199 kn? {#}

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

3G je tablet. i da trebati će dati 199 kuna ako uzimaš tarifu za mobilni internet, ako ga uzimaš bez interneta onda je 399 kuna. Govorimo o ugovoru na 24 mjeseca

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

kolko bi  me sad koštao taj " Vivax 7' tablet"?

recimo uz 12 mjesecno produljenje ako koristim max-adsl internet ?

edit:

kolko vidim po stranici da se uz taj tablet " mora " uzeti i Mobile internet....to je onda jos +360kn (godina) i jos sama naknada za tablet (+499kn)  
pisem jer mislim da sam pogriješio, nemoguce je da uz ugovor jos moras dati 860kn kad novi toliko ne kosta...wtf ? xD

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 18:14 (Maxy).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ne moraš uzeti ako nećeš.

Ali da su đubrad, jesu.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ma daj kakva ponuda, 400kn košta tablet bez govnjive Mobile tarife uz ugovor na 24 mjeseca.

Stvarno su sve gori i gori.

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Tablet se moze dobiti za 100 kuna vec, uz uvjet da stizu racuni preko e-billa, inace je cijena 100 kuna skuplja. Morate pritom uzeti barem MA3 M paket. Radim u HT-u tako da vam govorim tocnu cijenu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
alen29 kaže...

Tablet se moze dobiti za 100 kuna vec, uz uvjet da stizu racuni preko e-billa, inace je cijena 100 kuna skuplja. Morate pritom uzeti barem MA3 M paket. Radim u HT-u tako da vam govorim tocnu cijenu.

Kaj 100kn košta ak se uzme e račun i ona internet tarifa od 25kn + ugovor 2 godine? Hebeš tih 100kn manje kad im daš 600kn u roku 2 godine za tu tarifu{#} A ak ne uzmeš tarifu onda je s tim e računom opet 300kn tablet, bez njega 400kn, kakve su to igrarije..

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 23:20 (lolipopmen).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Dobro, ali nije bas da tu tarifu placas a nemas nista od nje. Nekakvim tonom kako si to napisao sam stekao takav dojam. Mislim, nitko te ne tjera na to, a ni ne znam koliko drugi operateri imaju bolje poklone za svoje ugovore. Nije da ja branim HT zato sto radim tamo, al opet nije da placas nesto bezvrijedno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2014 19:49 (alen29).
13 godina
odjavljen
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Najjače mi je to kad govore "Ajoj, dođe xyz mobitel 9 kuna al moraš plaćat onda mjesečno 200 kn". Kao da ne dobivaš masu poruka, poziva i neta mjesečno za tih 200 kn.

 
3 2 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice