T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.814.062
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Potražio sam koja su prava nas potrošača što se tiče nedobivanja poklona u roku 30 dana. Zakon o zaštiti potrošača:

Ispunjenje ugovora u roku

Ĉlanak 52.

(1) Trgovac je dužan ispuniti ugovor o prodaji robe ili obavljanju usluge sklopljen na daljinu u

roku od 30 dana od dana kad mu je potrošaĉ poslao narudžbu, osim ako su strane drukĉije

odredile.

(2) Ne ispuni li trgovac ugovor u roku, pa makar i zbog toga jer naruĉeni proizvod nema na

zalihi ili nije u mogućnosti pružiti naruĉenu uslugu, mora potrošaĉa o tome obavijestiti, a

potrošaĉ može, po svom izboru, izjaviti da raskida ugovor ili ostaviti trgovcu primjereni

naknadni rok za ispunjenje.

(3) Odluĉi li se potrošaĉ, u sluĉaju iz stavka 2. ovoga ĉlanka, raskinuti ugovor trgovac mu je

dužan vratiti plaćeno što je moguće prije, a najkasnije u roku od 30 dana otkada je nastupilo

zakašnjenje, uvećano za zatezne kamate po kamatnoj stopi poslovne banke trgovca za oroĉene

štedne uloge na tri mjeseca za cijelo razdoblje, raĉunajući od primitka pisane obavijesti o

raskidu do isplate.

 
2 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Uvalit ću im foru onda da je odjednom samo prestao radit taj dio ekrana,s obzirom da nema nikakvih vidljvih fizičkih oštećenja ;)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
lukaXXkralj kaže...

Uvalit ću im foru onda da je odjednom samo prestao radit taj dio ekrana,s obzirom da nema nikakvih vidljvih fizičkih oštećenja ;)

Probaj, nemas nista za izgubiti. Ukoliko stvarno nema fizickih ostecenja moglo bi proci. Sretno {#}.

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
drshapes kaže...

Produžio ugovor s tcomom na 2 godine max2s paket i pisalo je samsung galaxy young za 99 kn i dolazi vam u roku tjedan do dva. Ja evo još čekam i napokon ih danas nazovem i kažu mi 10 dana se strpite, nema na skladištu bla bla bla i sve moguće muljatorske fore. Mene sad zanima pošto smo u europskoj uniji i vrijede malo drukčija pravila za nepridržavanje ugovora jer su oni ugovorom obvezani dostaviti uređaj u roku 30 dana, da plate neke penale ili nešto. Kome ih prijaviti ako netko zna?

A kada si produžio ugovor? evo moj poznanik je 1.10. postao korisnik, potpisao ugovor, internet+telefon mu je došao ima cca 7 dana, mobitela nigdje... dakle, prošlo je 63 dana (-18 dana subota i nedjelja).... 

znači, definitivno je nestalo zaliha.... uh!{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Natty kaže...
drshapes kaže...

Produžio ugovor s tcomom na 2 godine max2s paket i pisalo je samsung galaxy young za 99 kn i dolazi vam u roku tjedan do dva. Ja evo još čekam i napokon ih danas nazovem i kažu mi 10 dana se strpite, nema na skladištu bla bla bla i sve moguće muljatorske fore. Mene sad zanima pošto smo u europskoj uniji i vrijede malo drukčija pravila za nepridržavanje ugovora jer su oni ugovorom obvezani dostaviti uređaj u roku 30 dana, da plate neke penale ili nešto. Kome ih prijaviti ako netko zna?

A kada si produžio ugovor? evo moj poznanik je 1.10. postao korisnik, potpisao ugovor, internet+telefon mu je došao ima cca 7 dana, mobitela nigdje... dakle, prošlo je 63 dana (-18 dana subota i nedjelja).... 

znači, definitivno je nestalo zaliha.... uh!{#}

Ne mogu vjerovati oko čega se vi glođete - zamisli, nije vam stigao mobitel Young, koji NOV vrijedi jedva 450kn, po karakteristikama jedva 200kn, za 200-300 koliko ga max. možete i prodati na njuškalu... ako ste samo zbog tog "mobitela" potpisivali DVOGODIŠNJI ugovor, onda vas žalim. Zaista vas vuku za nos ko malu dječicu. Ali ako ste potpisivali jer MORATE, onda vas razumijem. No, opet, nemate za čim žaliti jer taj "mobitel" stvarno ne vrijedi ništa. Svakako ne 100kn. No, s obzirom da smo siromašna, glupa i mala sj. zemljica koju nateže kako tko stigne, ništa me ne čudi...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Danyel kaže...

Ne mogu vjerovati oko čega se vi glođete - zamisli, nije vam stigao mobitel Young, koji NOV vrijedi jedva 450kn, po karakteristikama jedva 200kn, za 200-300 koliko ga max. možete i prodati na njuškalu... ako ste samo zbog tog "mobitela" potpisivali DVOGODIŠNJI ugovor, onda vas žalim. Zaista vas vuku za nos ko malu dječicu. Ali ako ste potpisivali jer MORATE, onda vas razumijem. No, opet, nemate za čim žaliti jer taj "mobitel" stvarno ne vrijedi ništa. Svakako ne 100kn. No, s obzirom da smo siromašna, glupa i mala sj. zemljica koju nateže kako tko stigne, ništa me ne čudi...

Da imamo rubriku za najgluplji post tjedna ti bi mogao već sad početi slaviti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Mobitela trenutno nema. Bit će ga opet i onda če ih slat. Sto se tiće ponute tablet+mob za sitne pare uz produženje...postoji šansa da se ta ponuda vrati kad se restocka taj teški drlog od younga. Mob je stvarno koma, tko god žali što mu nije još stigao, samo je pošteđen patnje uzrokovane korištenjem istog.

Sad će Božić i velike su šanse da će ga opet bit u skladištima pa će bit slano, taman da stigne pod bor nekom budućem patniku/patnici {#}.

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Danyel kaže...
Natty kaže...
drshapes kaže...

Produžio ugovor s tcomom na 2 godine max2s paket i pisalo je samsung galaxy young za 99 kn i dolazi vam u roku tjedan do dva. Ja evo još čekam i napokon ih danas nazovem i kažu mi 10 dana se strpite, nema na skladištu bla bla bla i sve moguće muljatorske fore. Mene sad zanima pošto smo u europskoj uniji i vrijede malo drukčija pravila za nepridržavanje ugovora jer su oni ugovorom obvezani dostaviti uređaj u roku 30 dana, da plate neke penale ili nešto. Kome ih prijaviti ako netko zna?

A kada si produžio ugovor? evo moj poznanik je 1.10. postao korisnik, potpisao ugovor, internet+telefon mu je došao ima cca 7 dana, mobitela nigdje... dakle, prošlo je 63 dana (-18 dana subota i nedjelja).... 

znači, definitivno je nestalo zaliha.... uh!{#}

Ne mogu vjerovati oko čega se vi glođete - zamisli, nije vam stigao mobitel Young, koji NOV vrijedi jedva 450kn, po karakteristikama jedva 200kn, za 200-300 koliko ga max. možete i prodati na njuškalu... ako ste samo zbog tog "mobitela" potpisivali DVOGODIŠNJI ugovor, onda vas žalim. Zaista vas vuku za nos ko malu dječicu. Ali ako ste potpisivali jer MORATE, onda vas razumijem. No, opet, nemate za čim žaliti jer taj "mobitel" stvarno ne vrijedi ništa. Svakako ne 100kn. No, s obzirom da smo siromašna, glupa i mala sj. zemljica koju nateže kako tko stigne, ništa me ne čudi...

Što tebe briga koji sam mobitel uzimao? Ako nemaš ništa konstruktivno za reći onda te molim te nemoj ni odgovarati na upite. Ako je ugovorom dogovoreno da će dogovoreni proizvod doći u tom i tom roku, nije me briga dali taj proizvod vrijedi 5 kn ili kako si ti rekao niti 100 kn, ali ako je ugovorom dogovoreno, mora se poštovati. A daj mi molim te reci gdje ti kupuješ mobitele jer ako ovog možeš naći novog za 100 kn ja naručujem 15 komada odmah, a vjerojatno i polovica ljudi s foruma.  Ovo je tema na kojoj ljudi pitaju za savjet od onih koji su možda istu stvar već prolazili. Nisam produživao ugovor zbog mobitela nego zbog interneta. Brzina mi je 10 mbit + telefon za 215 kn, a dosad sam plaćao brzinu 4 mbit s telefonom 260 kn. Makar je i to skupo bolje je od alternativa koje se pružaju u Krapinsko zagorskoj županiji. I samo za kraj da kažem da mi je mobitel danas došao nakon što sam jučer tcomu poslao mail. Na naljepnici dostave piše da je pakiran u 22:49, 4.12.2014. Znači ako im se zaprijeti raskidom ugovora zbog neispunjavanja ugovora može se i iz praznog skladišta nešto pronaći{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
drshapes kaže...
Danyel kaže...

Ne mogu vjerovati oko čega se vi glođete - zamisli, nije vam stigao mobitel Young, koji NOV vrijedi jedva 450kn, po karakteristikama jedva 200kn, za 200-300 koliko ga max. možete i prodati na njuškalu... ako ste samo zbog tog "mobitela" potpisivali DVOGODIŠNJI ugovor, onda vas žalim. Zaista vas vuku za nos ko malu dječicu. Ali ako ste potpisivali jer MORATE, onda vas razumijem. No, opet, nemate za čim žaliti jer taj "mobitel" stvarno ne vrijedi ništa. Svakako ne 100kn. No, s obzirom da smo siromašna, glupa i mala sj. zemljica koju nateže kako tko stigne, ništa me ne čudi...

Što tebe briga koji sam mobitel uzimao? Ako nemaš ništa konstruktivno za reći onda te molim te nemoj ni odgovarati na upite. Ako je ugovorom dogovoreno da će dogovoreni proizvod doći u tom i tom roku, nije me briga dali taj proizvod vrijedi 5 kn ili kako si ti rekao niti 100 kn, ali ako je ugovorom dogovoreno, mora se poštovati. A daj mi molim te reci gdje ti kupuješ mobitele jer ako ovog možeš naći novog za 100 kn ja naručujem 15 komada odmah, a vjerojatno i polovica ljudi s foruma.  Ovo je tema na kojoj ljudi pitaju za savjet od onih koji su možda istu stvar već prolazili. Nisam produživao ugovor zbog mobitela nego zbog interneta. Brzina mi je 10 mbit + telefon za 215 kn, a dosad sam plaćao brzinu 4 mbit s telefonom 260 kn. Makar je i to skupo bolje je od alternativa koje se pružaju u Krapinsko zagorskoj županiji. I samo za kraj da kažem da mi je mobitel danas došao nakon što sam jučer tcomu poslao mail. Na naljepnici dostave piše da je pakiran u 22:49, 4.12.2014. Znači ako im se zaprijeti raskidom ugovora zbog neispunjavanja ugovora može se i iz praznog skladišta nešto pronaći{#}

Da ne bude zabune, mene nije briga  što ćeš ti učiniti sa svojim novcima - međutim mislim da je došlo do nesporazuma: ja prvenstveno kritiziram "hrvatski" T com, jer su im pokloni bijedni s obzirom na ono što se dobiva u Europi (imam dosta prijatelja i rodbine vani pa znam) za DEBELE dvogodišnje ugovore!

 

PS Prvenstveno mi je žao onih koji moraju biti s njima u ikakvom odnosu. Na svu sreću, ja ne moram ali hebiga moji su u malom mjestu i osuđeni na njihovu "kvalitetu" usluge i njihove cijene... jel sad jasnije? 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.12.2014 8:59 (Danyel).
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo da javim da je jučer stigao Samsung Galaxy Young 2! Dakle IMA ih! :)

 

Dolazi City Ex-om. (Prijatelj je dobio poruku tipa: paket br. taj-i-taj, pošiljatela HT-samoinstalac. ćemo vam dostaviti danas do 17:00 sati)

 

Eto, čisto da se zna! mobitel je naručen 1.10. i evo jučer je stigao... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Je li netko uzeo MAX paket sa Galaxy Tabom 4 10.1? Kakav je to tablet opčenito? Vidim da ima brutalno mali "ppi", samo 149.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Istina, Youngova opet ima, tako da će konačno poćet dolazit.

Što se tiće tog tableta. Bomba je, ne kuži se da je tak niži dpi i stvarno radi savršeno. Reza je ok i u korištenju se ne osjeti. Cijeli dan sam se danas igro s njim na poslu i definitivno preporuka svakome kome treba ili može povoljno uzet.

Tanak, velik ekran, relativno lagan, sexy...sve šta treba za pravit se važan uz zeleni ćaj u birtiji punoj neiskurnih brucošica fer-a :D

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

bude još možda kakvih poklona za maxadsl osim samsung younga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pa ima i Tab4+mob i Sony T3 u određenim kombinacijama. Mob predobro djeluje...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
MENIT kaže...

Pa ima i Tab4+mob i Sony T3 u određenim kombinacijama. Mob predobro djeluje...

Da, ali moraš odabrati opciju od minimalno 400 kn mjesečno... opcija Young+tablet se isplati za one koji produžuju s njima. Ali T3 se ne isplati. Imate ga na njuškalu već po 1200-1300kn. Solidan mob (doduše, malo tehnički zastario), ali ne, nije vrijedan potpisivanja debelog ugovora.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Samo sam napisao da ga ima u određenim kombinacijama. Nekim ljudima jednostavno netreba tablet, ta cijena im je ok, i mob im se svidi...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
MENIT kaže...

Samo sam napisao da ga ima u određenim kombinacijama. Nekim ljudima jednostavno netreba tablet, ta cijena im je ok, i mob im se svidi...

Više vrijede tablet plus young.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

šteta kaj nema sad ništ kao što je bilo ovih prošlih godina,tablet ili neki mob za 99 kn :/ young mi nije baš nešto

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo moji doma čekaju već 24 dana REALIZACIJU produljenja ugovora... Nakon nekoliko poziva i mailova, rečeno nam je da su njihovi djelatnici triput gubili majčine papire (dokumente) ali da je, naravno, sada sve u redu i da ćemo dobiti sve do 12.1... Veseo je ovaj T-com, sve veseliji... Mislim da bi i moj mačak lijevom šapom (dešnjak je) bolje odradio njihov posao.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Ja sam jučer zvao za produljenje ugovora,promjenu paketa i povećanje brzine.Vidim da su mi već dignuli brzinu
Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

uz koju se opciju dobije taj T3 ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Još uvijek ništa od realizacije. Kažu - izgubili smo dokumente, pošaljite ponovno... 

 

Kreteni.

 

Novo: Bio u t-centru, uzeli ponovno dokumente (prije je išlo preko weba), rekli javit ćemo vam se za 4 dana dok prebacimo broj vaše majke na našu mrežu. Evo, prošlo je već SEDAM dana, još ništa... Jel' njih uopće briga za korisnike, ili ih zanimaju samo novi, jer od mojih staraca ne mogu ništa dobiti - ionako u njihovom mjestu imaju monopol.

 

A ništa, ako ne bude, žalit ćemo se svima redom, pa što bude. A znam i neke kolege novinare koje također zanimaju ovakve stvari...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 2:18 (Danyel).
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja isto od 11 mjeseca se navlačim sa njima da mi produlje ugovor i povečaju brzinu na 10. Imao sam 7.5 u međuvremeno su imali vremena smanjiti na 4 koji kreteni strašno. Tko ima mogućnosti neka ode od tih gamadi. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

neznam kak vama...

meni su ovi u t-centrima sve smijesniji....

dojdem tam i pitam kaj mi nude ako produzim ugovor max2 paketa...pa vele mobac.hvala na info.

drugi put odem u drugi centar i veli mi da mogu uzet tablet za 500kn uz novu predplatu za mobilni internet i jos 50kn mjesecno za otplatu tableta...al sve to samo uz max obitelj tarifi od 400kn...

ja se covjeku nasmijem i odem....

 

koje su to nebuloze...cim si duze njihov korisnik gore projdes...

 

da bi znao da mi H1 bude isto stabilan i brz kao t-com bi odma presao...za iste novce puno vise dobim

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ima li trenutno kakvih poklona za produljenje ugovornih obveza u t comu ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

xperia e1

 

16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Zvao sam baš reko da produžim ugovor i prodam poklon mobitel, ali kao prvo internet+telefon me ispada cca 20kn/mjesec skuplje nego sada, a kao drugo želim si barem onda dići na 20mbita (sa 10). I šok, veli da ide do kojih 14 maximalno (a prije godinu i nešto je propusnost bila 24!!). Ne hvala, šmrc
Tako je to dok forsaju maxtv na infrastrukturi iz doba pojave Santa Barbare.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo najnovija priče ide ovako: 

 

Majka nakon mjesec dana natezanja s njima (gubili njene potpisane papire u T comu!!) napokon realizirala zatraženo - no onda ŠOK - iako lijepo svugdje piše da su tablet + mobitel e1 za 199kn, dočekalo ju je neugodno iznenađenje - tablet morate platiti na rate 500kn plus 199kn!! odmah, rekoše joj

 

No, na internetu čak ni u njihovom KONFIGURATORU nema ni riječi o obročnom plaćanju tableta! Ni slova!

 

Da stvar bude luđa, majka je umjesto Sony E1 mobitela dobila Samsung Young 2... mada je storniran stari zahtjev, kada su oni napravili pogrešku a E1 je u ponudi već 15 dana, kada je ona podnijela novi zahtjev, i to u t-centru... Sutra se ide žaliti, osobno, jer t.centri ne daju nikome svoje brojeve telefona 

 

???

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Lovac kaže...

Zvao sam baš reko da produžim ugovor i prodam poklon mobitel, ali kao prvo internet+telefon me ispada cca 20kn/mjesec skuplje nego sada, a kao drugo želim si barem onda dići na 20mbita (sa 10). I šok, veli da ide do kojih 14 maximalno (a prije godinu i nešto je propusnost bila 24!!). Ne hvala, šmrc
Tako je to dok forsaju maxtv na infrastrukturi iz doba pojave Santa Barbare.

-

Danyel kaže...

Evo najnovija priče ide ovako: 

 

Majka nakon mjesec dana natezanja s njima (gubili njene potpisane papire u T comu!!) napokon realizirala zatraženo - no onda ŠOK - iako lijepo svugdje piše da su tablet + mobitel e1 za 199kn, dočekalo ju je neugodno iznenađenje - tablet morate platiti na rate 500kn plus 199kn!! odmah, rekoše joj

 

No, na internetu čak ni u njihovom KONFIGURATORU nema ni riječi o obročnom plaćanju tableta! Ni slova!

 

Da stvar bude luđa, majka je umjesto Sony E1 mobitela dobila Samsung Young 2... mada je storniran stari zahtjev, kada su oni napravili pogrešku a E1 je u ponudi već 15 dana, kada je ona podnijela novi zahtjev, i to u t-centru... Sutra se ide žaliti, osobno, jer t.centri ne daju nikome svoje brojeve telefona 

 

???

-

Kontakt broj: 0800 9000
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2015 15:00 (pandza94).
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
dali se isplati ici na optima,nemam vise ugovor pa razmisljam dali produziti sa t-comom,ima ko iskustva sa optimom
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice