T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.812.494
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
pandza94 kaže...
Lovac kaže...

Zvao sam baš reko da produžim ugovor i prodam poklon mobitel, ali kao prvo internet+telefon me ispada cca 20kn/mjesec skuplje nego sada, a kao drugo želim si barem onda dići na 20mbita (sa 10). I šok, veli da ide do kojih 14 maximalno (a prije godinu i nešto je propusnost bila 24!!). Ne hvala, šmrc
Tako je to dok forsaju maxtv na infrastrukturi iz doba pojave Santa Barbare.

 Zato lijepo ne srljaš nego provjeriš ponudu trenutnu,na hrvatskitelekom.hr,jer Max2S + DOZS paket mi NE SMIJEMO NUDITI PROAKTIVNO,koji je sigurno jeftiniji.

Što se tiče infrastrukture,ona je ok.MaxTV se NE REALIZIRA na linijima koje imaju slabu propusnot,pogotovo na onima gdje ADSL neće raditi na normalnoj brzini,jedino

ako korisnik to ne navede sam da pristaje.

Tako da,ne bulazni kad nemaš pojma o čem pričaš.

Sve ovisi o standardu trenutno na DSLAM portu,kao i o opterećenosti samih linija te broju spojenih parica.

Najbolje da nitko ne dobije uslugu,a ti imaš svojih 20Mbit na ADSL2+ standardu.

Pričekaj VDSL i dobit ćeš 30/3 besplatno.

 

LP

 Moglo je i bez toga. Počeo sam čitati tvoj post i mislim si, gle, nešto korisno.
Hvala na infou, al daj se ljepše izražavaj na forumu. Bez spuštanja i cinizma.

Ja velim što su mi oni rekli, a kakvu imaju politiku s uvođenjem maxtv-a ne mogu znati.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel. CyberPunk is my thing...
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

da i ja postavim koje pitanje

posto uskoro istice ugovor sto se dobiva produzenjem ugovora na 2 god

i nisu mi jasne ove brzine 4 mb i 10 mb po cjeni vidim da su iste 161,23kn

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
redragonNG kaže...

da i ja postavim koje pitanje

posto uskoro istice ugovor sto se dobiva produzenjem ugovora na 2 god

i nisu mi jasne ove brzine 4 mb i 10 mb po cjeni vidim da su iste 161,23kn

 

 

Ne dobivaš ništa, osim glavobolje (tebali bi davati barem kutiju aspirina pri produživanju novog ugovora). Nažalost, ne karikiram. Ne isplati ti se s njima produživati. Jedino ako moraš.

 

Inače, ko fol - daju ti 20kn uštedu ako potpišeš na dvije godine, i možda nekakav mobitel koji ne vrijedi ni 300kn. MOŽDA. 

 

Brzina je u prva dva mjeseca 10mbita po istoj cijeni kao 4 mbita, kasnije je skuplje (mislim oko 30ak kn). provjeri više na njihovim stranicama, ali jako pažljivo čitaj i dobro provjeri (mada te i tada mogu zaj..., kao moju majku).

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
pandza94 kaže...

???

 Naravno da ide na rate,mislio si dobit i tablet i mobitel,iako su oba najveće moguće smeće,za 200kn?

Iako sam 99% siguran da sam vidio 30kn mjesečno za taj paket.

U tvrtci koja prodaje Z1 za 5k kuna?

Jes ti normalan? 

 

Ispričavam se,al mi je generalno smiješno,pogotovo ove zavrzlame s mobitelima i ostalim glupostima.

Jedva čekam da prođe još par mjeseci da se i ja riješim ove pretplate..

 

Pandža. molim te pročitaj prije nego li počneš pisati takve gluposti. Nigdje nije bilo nikakvog upozorenja o ratama, nema ni sada, osim ako nešto nisu sada promijenili. Ako te zanima, imam ispis ugovora, tj. onog što nam je detaljno ponuđeno i nigdje nema ni spomena o otplati ničega na rate, samo 199kn jednokratno. I njihovi djelatnici na informacijama su se čudili i nisu imali pojma zašto će nam biti naplaćeno tih 500kn, jer ni njima ne stoji ništa na rate! Ni u t-centru gdje je potpisivala nisu joj rekli ništa o ratama, dok nije dobila ispis ponude!

 

Inače, lako za mene, ja sam kod drugog operatera ali moji starci žive u malom gradu u kojem nema drugih operatera. Znamo vrlo dobro svi kakvi su, samo su moji prisiljeni su na ugovor s njima. 

 

A zbog lažnog oglašavanja ćemo ih najvjerojatnije i tužiti. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ako niste zadovoljni sa redovnom ponudom trazite da vas spoje sa sluzbom za savjetovanje korisnika pa pregovarajte, tak sam ja napravio imo sam max3m paket sa 10 brzinom i placo 335kn mjesecno sad ugovorio max3s sa 10 brzinom za 299kn i dobio jos xperiu e1 za 99kn i 6 mjeseci besplatno sportski plus paket. Od zahtjeva do realizacije je proslo 10 dana, kad god sam imo nekih problema poslo sam im prigovor i uvjek su se ispricali i rijesili u moju korist. Najveci su problem agenti na nizim razinama koji neznaju svoj posao i pricaju gluposti zato i dolazi do komplikacija, meni je zadnji agent na staru godinu reko da moja centrala nije instalirana na vdsl a tehnicari iz mog grada jos 23.12 prebacili na vdsl port, ja napiso prigovor datum i vrijeme razgovora za 2 dana doso tehnicar na vrata pregledo sve jel dobro spojeno nazvo nes u  Zagreb i u roku par min imo 30 brzinu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2015 3:21 (dmx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dmx kaže...

Ako niste zadovoljni sa redovnom ponudom trazite da vas spoje sa sluzbom za savjetovanje korisnika pa pregovarajte, tak sam ja napravio imo sam max3m paket sa 10 brzinom i placo 335kn mjesecno sad ugovorio max3s sa 10 brzinom za 299kn i dobio jos xperiu e1 za 99kn i 6 mjeseci besplatno sportski plus paket. Od zahtjeva do realizacije je proslo 10 dana, kad god sam imo nekih problema poslo sam im prigovor i uvjek su se ispricali i rijesili u moju korist. Najveci su problem agenti na nizim razinama koji neznaju svoj posao i pricaju gluposti zato i dolazi do komplikacija, meni je zadnji agent na staru godinu reko da moja centrala nije instalirana na vdsl a tehnicari iz mog grada jos 23.12 prebacili na vdsl port, ja napiso prigovor datum i vrijeme razgovora za 2 dana doso tehnicar na vrata pregledo sve jel dobro spojeno nazvo nes u  Zagreb i u roku par min imo 30 brzinu.

dmx jel to xperia za 99kn zato sto je ugovor na 24mje

jel valja sta taj mob

13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dmx kaže...

Ako niste zadovoljni sa redovnom ponudom trazite da vas spoje sa sluzbom za savjetovanje korisnika pa pregovarajte, tak sam ja napravio imo sam max3m paket sa 10 brzinom i placo 335kn mjesecno sad ugovorio max3s sa 10 brzinom za 299kn i dobio jos xperiu e1 za 99kn i 6 mjeseci besplatno sportski plus paket. Od zahtjeva do realizacije je proslo 10 dana, kad god sam imo nekih problema poslo sam im prigovor i uvjek su se ispricali i rijesili u moju korist. Najveci su problem agenti na nizim razinama koji neznaju svoj posao i pricaju gluposti zato i dolazi do komplikacija, meni je zadnji agent na staru godinu reko da moja centrala nije instalirana na vdsl a tehnicari iz mog grada jos 23.12 prebacili na vdsl port, ja napiso prigovor datum i vrijeme razgovora za 2 dana doso tehnicar na vrata pregledo sve jel dobro spojeno nazvo nes u  Zagreb i u roku par min imo 30 brzinu.

pa max3s sa 10mbit i košta 300kn (270 + 30kn njihovog harača) + 100 mobitel. sa 6mj besplatnog sportskog su te samo namamili da potpišeš novi ugovor.

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja max3s nisam mogo dobit u redovnoj ponudi triput sam ih bio zvao, a i na sluzbenoj stranici pise da je max3s za nove korisnike. Namamili su me vdsl-om a ovo ostalo je sve dodatni bonus. Vip me kosta skuplje (329kn) H1 jeftinije (249kn) ostali operateri mi nisu dostupni i bio bi svjetska budala da se odreknem vdsl-a za par kuna jeftiniju mjesecnu naknadu. Kada budem imo izbora i optiku za 100 kuna ko sto vi u Zagrebu imate onda cu rado prec na drugog operatera. Ovako smatram da sam dobro proso za iste usluge sto imam u startu placam 36 kuna manje mjesecno plus mobitel sam prodo za 500kn tak da me telefon internet vdsl 30 brzina i tv kosta 280kn mjesecno i jos imam 6 mjeseci sportski plus paket koji kosta 500kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Zove me jučer neki lik iz HT službe za korisnike, nudi mi ovu opciju. Inače sam HT korisnik jer sam na selu i nemam opciju preći na drugog operatera.

https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/max-obitelj?gclid=CLD7l57Ws8MCFafLtAodP1QA-Q

 

ovo mi se čini kao dobra ponuda, prebacim sebe sa bonbona na HT i odaberem jednu od 3 promotivne ponude, npr. ova Samsungov tablet + Xperia E1 jednokratno za 120kn kao najbolja ponuda?

 

U prilogu rekapitulacija sveg što mi nude...

1 1
život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 9:14 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 9:09 (hrčak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
to sam ja jucer narucio sa mobitelon ovim za 99 kn, sada imam isti takav paket 305 kn, al je brzina na 4,a sad ce 10
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

A koji se mobitel može dobiti za 100 kn te jel su fiksni računi?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ova xperia e1 se dobi,meni su do sada uvijek bili fiksni racuni,telefon ne koristim opce a ima 60 min razgovora
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

mene su zvali prije koji dan za uzet paket, odabrali smo max3L, dobijan mobitel i samo me zanima za ove dodatne kanale kako to ide, sta dobijen tu? jer vidin neki su spominjali 6 miseci besplatan sportski, dok san ja dobia cini mi se extra i plus pakete

 

e i jos nesto, jel moze ko pojasnit sta bi tribalo znacit ekskluzivni prijenosi sportskih utakmica? jace utakmice ce prinosit besplatno ili sta?

HŽV
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 11:31 (rookica19).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ja samo ne kuzim ovo

sadasnja brzina je 4/512 FLAT i vidim da je 161,23

sad vidim da je brzina 10/640 flat isto 161,23

posto idemo na produzetak ugovora dali je cjena placanja mjesecno 161,23 i za 4 i za 10Mb ista

onda mi se isplati prec  na 10 Mb moze netko objasnjenje help?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Cijena je ista prva dva mjeseca, nakon toga je veca za 30kn

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 16:17 (djigibao).
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
da li se jos uvijek dobiva samsung galaxy young 2 za produzenje ugovora...istice za par dana...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ATI HD3870 kaže...
da li se jos uvijek dobiva samsung galaxy young 2 za produzenje ugovora...istice za par dana...

 

Stranice su nedostupne: https://www.hrvatskitelekom.hr/?

 

Produzenje kojeg ugovora, internet, telefon, maxtv, MAX paketi...????

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni su prije par dana za MAX2S ugovor na 2 godine ponudili neki Sony experia za 99kn jednokratno što nije nigdje online pisalo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 17:17 (5220).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Moze li mi netko reci dali se ugovor moze produziti iako vec traje naime imam jos 1 god ugovor na mobitel a zelio bih povecati tarifu i uzeti novi mobitel...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Može se, ali plaćaš penale ako uzimaš novi mob. Oni mogu bit od 0kn do par sto kn, ovisi koji mob si uzimo kad si zadnji put uzimao. Samo mijenjanje tarife na višu možeš odradit kad god hoćeš.

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Moja pretplata sada iznos 96 kuna i nesto sa svim onim dodatcima radijska frekevencija i to i htio bih se prebaciti na tarifu od 126 kuna a uzimo sam uredaj od 398 kn a ovaj novi bi kostao 198... Postp je pvo preko sindikata policije u Tcomu neznaju nista a u sindikatu kazu da provjerim u Tcomu eh sad nebih povecavo tarifu ako nemogu uzeti uredaj
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Oprostite na

Zanima me kojim postupkom mogu promijenit DNS na ruteru?
Dal se to radi preko stranica od rutera ili kako ?

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Nemoraš u routeru, ides na postavke mreže na kompu u mrežnim mjestima i upišeš 208:67:222:222, za alt 208:67:220:220 pod DNS i trebalo bi sve normalno radit(ne garantiram za ping)

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
MENIT kaže...

Nemoraš u routeru, ides na postavke mreže na kompu u mrežnim mjestima i upišeš 208:67:222:222, za alt 208:67:220:220 pod DNS i trebalo bi sve normalno radit(ne garantiram za ping)

 Govore kako treba u routeru jer kao da onda svi uređaji (mrežno povezani, Wi-Fi povezani) uzmu novi DNS (u mojem slučaju Google DNS).
A ako se samo promijeni u postavkama (kao na primjeru yt:http://bit.ly/1zUc5eM) onda da novi DNS vrijedi samo za računalo koje je povezano žično na router. U mojem slučaju je to stolni PC.

Tako da me sada to "brine", odnosno ne znam što je bolje

16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Nema svaki ruter mogucnost stavljanja svojih DNS-a pogotovo ovi sto su dobijeni od ISP.
Tako da je nabolje da postavis za svaki PC posebno.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
9 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

kad produljujemo ugovor jel dobimo taj mob (za 99kn) domah u t centru ili dolazi postom? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

nema više young 2 jer sam ga morao dobiti sada dijele e1, dolazi poštom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ma ja sam bez ugovora vec par mjeseci, nisam htio produljit dok je bio young 2, ocekivao sam nesto barem malo bolje, sad je ta xperia pa barem nesto

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
sejtan kaže...

ma ja sam bez ugovora vec par mjeseci, nisam htio produljit dok je bio young 2, ocekivao sam nesto barem malo bolje, sad je ta xperia pa barem nesto

 Sada daju Sonya E1, nije nešto ali za 99kn ok...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice