T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.813.624
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ma ne zanima me vise.

 

 

Neznam se potpisat..xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Jeli još Galaxy Mini u ponudi ili samo L3 ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ovaj paket MAX3 M koji kao košta 305kn mjesečno, jel to to ili se dobije još neki račun uz to tipa pretplata za net 99kn.

Jel to konačna cifra 305 kn da se ne iznenadim kad dobijem račun prvi mjesec.Naravno ako se budem držao ograničenja paketa {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
crozoki kaže...

Ovaj paket MAX3 M koji kao košta 305kn mjesečno, jel to to ili se dobije još neki račun uz to tipa pretplata za net 99kn.

Jel to konačna cifra 305 kn da se ne iznenadim kad dobijem račun prvi mjesec.Naravno ako se budem držao ograničenja paketa {#}

Pa piše tamo sve šta se dobije u paketu, naravno da je flat net i ostalo uključeno, a imaš i tamo link na detaljna specifikacija max3 paketa.

To je to, ne znam zašto ljudi pitaju jeli ima još pretplata za telefon ili net dodatno, šta to onda dobiješ u max paketima ako nije, koji je onda njihov smisao ?

A i piše tamo sve, čitajte {#}

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
FileFicho kaže...
Jeli još Galaxy Mini u ponudi ili samo L3 ?

 

Samo L3.

 

Ja sam uzeo Mini2 i došao mi je sljedeći dan :)

I u M3M paketu je sve uključeno, na jednom računu, jedino dodatni se dodatni razgovori naplaćuju.

Al dns više-manje svi zovu preko mobitela jer je jeftinije nego preko fiksnog.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja ih zvao i napo ih.
reko mi da je poslan,a ako nije...

Neznam se potpisat..xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ja se rijesio tih smradova, htjeo h1 no oni su sporii i nesposobi, pa uzeo vip i sad cekam, al vidim da ljudi dobiju brzo. Sve sto vi tu uzimate vip daje za 230 kn k tome jos fiksna bez limita i ugovor 12 mjeseci. Eto tolko do sad sam bio samo na tcomu i uzeo i wii i hdd. Wii prodo a hdd krepo. Al meni je najbitnija cijena a pokloni su im bezveze. Ono ima i dobrih al brate pa za razlikz u cijeno sve si kupim tokom te 2 godine.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

@ PC - stručnjak Jesi pročitao i najsitnija slova u ugovoru?Ja sam zvao Vip-ovu službu a i išao sam i u njihov prodajni centar.U oba slučaja su mi rekli da računi budu ipak veći nego što sam ja izračunao za paket koji je meni odgovarao.Ako ti nije problem napiši dojmove kad dobiješ prvi račun iz Vip-a,da vidim jesam li se zaj...o što sam ostao na HT-u.

@ jady Kad si produljio ugovor?Meni je stigao za 10-ak dana.

Reality is wrong. Dreams are for real.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 21:39 (ja,vrba).
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

meni mini2 jos nije doso {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Neznam ja nisam gledo na netu nego nauvo odijel za prodaju.. I pito 3. Puta dali to ta cijena i svaki puta je to je akcija osim naravno ako na fiksni jos malo podebljam. Al to je to za 12 mj. Da sam uzo na 24 onda ide drugacije
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ej ekipa, može mala pomoć? Vi što ste dobili minija, jeste li pričekali da se baterija napuni do kraja pa tek onda upisali kod za otključavanje ili ne? :D

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Kakav kod za otkljucavanje. Meni sestra ima minija al ne na poklon od hta. Bateriju nemoras cekat da se napuni to je litionska... Moz snjom kak os.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Dobio sam kod za otključavanje na druge mreže, dakle tele2, vip i takve budući da posjedujem jednu od tih sim kartica.  Nakon što upišeš kod, možeš staviti bilo koju sim karticu unutra, a ne samo od tmobilea.

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel netko dobio taj L3?

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Pa dobro mos kad oces nebitno s baterijom..
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
njonji kaže...
crozoki kaže...

Ovaj paket MAX3 M koji kao košta 305kn mjesečno, jel to to ili se dobije još neki račun uz to tipa pretplata za net 99kn.

Jel to konačna cifra 305 kn da se ne iznenadim kad dobijem račun prvi mjesec.Naravno ako se budem držao ograničenja paketa {#}

Pa piše tamo sve šta se dobije u paketu, naravno da je flat net i ostalo uključeno, a imaš i tamo link na detaljna specifikacija max3 paketa.

To je to, ne znam zašto ljudi pitaju jeli ima još pretplata za telefon ili net dodatno, šta to onda dobiješ u max paketima ako nije, koji je onda njihov smisao ?

A i piše tamo sve, čitajte {#}

Sve je uključeno osim poziva nako kaj potrošiš paket koji je uključen u tih 305kn

13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Molim vas dal možda znate gdje mogu provjeriti (e-mailom) do kada mi traje ugovor? Jer sam izgubio one papire, a i čini mi se da su mi oni sami produžili ugovor bez ikakvog mojeg znanja il dopuštenja.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel valjaju što ovi tableti što nude uz M2 i M3 pakete?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
LOTROwannabe kaže...

Jel valjaju što ovi tableti što nude uz M2 i M3 pakete?

koji se tableti nude za max2 i max3?????????

osim onog lg mobitela?

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Kolko ja znam tableta vise nema u ponudi. Jedino jos probaj nazvat szk pa pitat
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

koji je sad mob?

Meni rekli da je tablet poslan pa cemo vidit

Neznam se potpisat..xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Fazan kaže...

Evo ja juče bio u t-com centru da mi objasne zašto još tablet nije stigao (ugovor potpisan 23.11.12.) Oni kažu pa vi ste dobili tablet 4.12. tako ovdje piše i pokazuje mi na monitor. Ja kažem, pa valjda ja znam dali sam dobio ili ne. Tog datuma mi je stigao ruter! Nakon toga mi operaterka kaže, kod vas se nešto iskompliciralo, pa vi nemate uključen paket več svaku uslugu posebno. Izgleda da je došlo do nekakve greške. Moramo vam uključiti paket, moramo provjeriti gdje je zapelo. I to je sve, kaže da če me nazvati kroz par dana.

Moram napomenuti da sam zvao službu za korisnike bezbroj puta i svi kažu strpite se, a nitko nije ni pogledao korisnički status iako sam ih molio da to učine. Primjetio sam da nešto nije u redu jer nemam prikaz broja, u opciji 60 nije uključen a u paketu duo L, je.

 

Toliko o ažurnosti i odnosu prema kupcu od T-coma.

 

Danas stigla poruka na e-mail:

 

Poštovani,
MAXDuo paket xxxxxxx biti će aktivan sa sutrašnjim danom od 00:00.
Vaš T-Com

12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ja produžio ugovor prošli ponedjeljak i rekli da dobijam taj l3 otprilike za 3 dana ali ni dan danas jos nista da li je moguce da uopce ne posalju a ja produžio ugovor??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
GAMERANGER kaže...

ja produžio ugovor prošli ponedjeljak i rekli da dobijam taj l3 otprilike za 3 dana ali ni dan danas jos nista da li je moguce da uopce ne posalju a ja produžio ugovor??

Ima mogucnosti.

Nazoves posaljes ih u rodni kraj i iskljucis sve od HT

Neznam se potpisat..xDD
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ako sutra ne dode do srijedi cu jos cekat i onda prelazin na drugog operatera ovo nema smisla imam vec preko 4g net kod t-coma nikad mi nisu nis dali sad kad su i nudili opet nista nisu poslali sigurno tako da! a i u zadnje vrijeme imam neke smetnje svakih sat vrena ode net pa dode tako da je najbolja solucija fino receno poslat u .......

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 19:34 (GAMERANGER).
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
GAMERANGER kaže...

ako sutra ne dode do srijedi cu jos cekat i onda prelazin na drugog operatera ovo nema smisla imam vec preko 4g net kod t-coma nikad mi nisu nis dali sad kad su i nudili opet nista nisu poslali sigurno tako da! a i u zadnje vrijeme imam neke smetnje svakih sat vrena ode net pa dode tako da je najbolja solucija fino receno poslat u .......

ista stvar kod mene, nisam potpisao ugovor pa me hebu tu, pogledat cu jos malo koje pakete nude, ako se ne nadje nista pametnu bjezim i ja od ovih lopova, pa cu nazvat 0800 9000 da im hebem mamare

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

meni itekao ugovor sa svime i nezovu me ja ćekam 6mj stžu pokloni(dobri)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ja sm 2 puta popusio tu foru s poklonima i zakljucio tokom trajanja ugovorne obveze za razliku u cijeni kod nekog drugog operatera kupim si sve to i jos mi ostane para ;)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
PC - stručnjak kaže...
Ja sm 2 puta popusio tu foru s poklonima i zakljucio tokom trajanja ugovorne obveze za razliku u cijeni kod nekog drugog operatera kupim si sve to i jos mi ostane para ;)

Tako je, samo se mi Hrvati tako lako polakomimo za par komada plastike i mislimo kako smo u biti nešto dobili, a realno smo dobili samo još jedno ogromno spolovilo u .... :)

Fuck me I'm famous.
11 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Gale92 kaže...

Molim vas dal možda znate gdje mogu provjeriti (e-mailom) do kada mi traje ugovor? Jer sam izgubio one papire, a i čini mi se da su mi oni sami produžili ugovor bez ikakvog mojeg znanja il dopuštenja.

 

Hvala

Nazovi 0800 9000 i jednostavno pitaj, gotov si za 2 min. Ugovor ti ne mogu sami produžiti već ako ti je UO istekla, pretplata ti teče iz mjeseca u mjesec dok ne raskineš odnos ili produžiš ugovornu obvezu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice