T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.812.422
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

zvao sam ih danas i reko im sta ih ide rekli su mi da se zahtjev vidi i da se strpim jos malo{#}!!

11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

ovo je možda malo {#}  jer nema veze sa produljenjem ugovora već samo sa poklonom...a opet da ne otvaram novu temu jer nisam našao što trebam, a ovo je najbliže tome...no da objasnim ....danas zvali iz t-com-a da pošto smo dugogodišnji vjerni pretplatnici imaju poklon paket koji se može podignuti u t centru (valjda) pitala kolko nam je račun telefonski i koju brzinu interneta imamo te da ćemo dobiti besplatno 150 kn razgovora, spominjo se max tv koji nemamo i ne želimo (neznam jel i to daju), prikaz broja ko zove i tablet (nije naveden koji) al za njega treba platit 8 kn... pošto nisam bio prisutan otac je pričao no on nije previše upućen u sve to pa me zanima dali su koga zvali i šta su sve rekli jer žena je rekla da sve je besplatno samo tablet platit 8 kn i da se preuzme paket i valjda da će zvat opet ....valjda (nezna se kada).

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Gle to ti je jedna od bezobraznih fora hta. Ne radi se o poklonu vec su ti uvalili ili max 3 ili max 2 i to s ugovorom na 2 godine. Ako je procito broj osobne sigurno da su uvalili. Mene su zvali 3. Puta i svaki put isto procitajte broj osobne da vam posaljemo maxtv putem satelita. Kad ja kazem necu procitat i nezelim to onda poklope.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
PC - stručnjak kaže...
Gle to ti je jedna od bezobraznih fora hta. Ne radi se o poklonu vec su ti uvalili ili max 3 ili max 2 i to s ugovorom na 2 godine. Ako je procito broj osobne sigurno da su uvalili. Mene su zvali 3. Puta i svaki put isto procitajte broj osobne da vam posaljemo maxtv putem satelita. Kad ja kazem necu procitat i nezelim to onda poklope.

a mogo sam i misliti da je nešto tako u  njihovom lopovskom stilu...jer bilo mi je prečudno da eto dijele nešto badava...no kaže otac da nije davo nikakav broj ni ništa jer nije ga ni tražila... sutra ide platit račun njihov pa nek vidi ako ništa ja ću vidit il čekat da opet zovu

 i nije spominjala nikakve ugovore ...a baš sam se ponado budala{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2013 20:08 (9090).
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Za koliko vam je tjedana došli tableti iz T-coma?

5 1 tjedan
0 2 tjedna
4 3 tjedna
1 4 tjedna
5 Više od mjesec dana
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2013 20:52 (TonyKTM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
A sad uvjek postoji nada da su postali dobri ;) sala mala. Nazovi ti i pitaj el imas kakvi ugovora il nest ono cist informativno.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Uredi anketu, stavi još tjedana. 

U mom slučaju je u tijeku već 6. tjedan a tableta ni na vidiku. {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Pa kolko vidim ovaj ht od vrhunske usluge, susretljivosti i brzine u rijesavanju je posto lakrdija... Je da sam ja ceko prosle godine panasonic telefon 2 mjeseca i isto tolko dodatni maxtv. Al sto duze to gore. Ljudi bijezite kod alternative (vip, optima, h1) ko god sam se lopova rijesite cijene uopce nisu konkurentne za takav nemar i sporost.. Iako h1 je takoder pre spor u realizaciji te su me prisilili na otkazivanje i uzimanje vipa al ajd. Meni nije bio problem platit i koju kunu vise al da sam siguran da je podrska i brzina na visokoj razini. Sve govori da je za moje podrucje prije bilo 24h za otklanjanje smetnje a sad 72 h. Ono svoje ljude nemaju nego koperantska tvrtka odraduje otklanjanje smetnji.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

tako ti se jedna ta kooperantska firma zove Graditelj Svratišta, pa ti vidi {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Tomek.Klc kaže...

Uredi anketu, stavi još tjedana. 

U mom slučaju je u tijeku već 6. tjedan a tableta ni na vidiku. {#}

Jesam.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

vjerujem da u vecinu slucajeva je ova zadnja solucija vise od mjesec dana t-com je stvarno vec presao svaku mjeru ako zvao ih danas dva  puta stalno druga prica jedan kaze da je paket kod distribitera drugi kaze stice vam sljedeci tjedan strpite se sad kome vjerojat vise ali ovaj koji mi je rekao da je kod distributera vjerojatno laze jer je rekao da je hp zaprimila paket a kqko ja znam meni su do sad sto god slali overseas ex.slali tako i kod poznanika koje znam nikad hp..

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
GAMERANGER kaže...

vjerujem da u vecinu slucajeva je ova zadnja solucija vise od mjesec dana t-com je stvarno vec presao svaku mjeru ako zvao ih danas dva  puta stalno druga prica jedan kaze da je paket kod distribitera drugi kaze stice vam sljedeci tjedan strpite se sad kome vjerojat vise ali ovaj koji mi je rekao da je kod distributera vjerojatno laze jer je rekao da je hp zaprimila paket a kqko ja znam meni su do sad sto god slali overseas ex.slali tako i kod poznanika koje znam nikad hp..

Meni ti je maxtv i nitendo wii stigo baš hp expresom dok ruter overseasom, tako da nije isključeno, dok iz t-mobilea city express, rade oni sa svima tako da ... 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

onda ok barem nesto utjesno...

14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni je Samsunga za produljenje ugovora donio poštar.

Reality is wrong. Dreams are for real.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
PC - stručnjak kaže...
A sad uvjek postoji nada da su postali dobri ;) sala mala. Nazovi ti i pitaj el imas kakvi ugovora il nest ono cist informativno.

tako će i bit

16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Sta mogu dobit/kupit ako sad produzujem ADSL?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Rogove :) Mislim da ništa ako nije paket :S

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ja sam prosli ponedjeljak produzio ugovor za max adsl internet i rekli mi da dobijam taj l3 e sad dal ce bit nesto od toga nezz jos mi doso nije!!

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

evo da javim naravno ni dans nista od moba i opet ih zvao znaci da pojasnim zadnji put kazu hp zaprimila paket trebalo bi vam doc u roku 2 dana ajd dobro..dans zovem opet kazu paket dolazi u roku od 30dana i sad kao imaju problema sa skladistem kao nemaju tolko mobitela kolko trebaju isporucit wtf...i sta sad smijesno vise ovo...svaki put drugacije kazu..ajd cekat cu jer mi nije hitno tih 30 dana kao produzi 7.1 do 2.7 ak ne dode prelazim na drugog operatera a ove lazljive .... ostavljam!!

14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

evo da se ija uključim u ovu temu ja uzeo max2 paket još 9.12. sa tabletom za 8 kn. i još uvjek ga nisam dobio zvao več 5 put stalno lažu i muljaju kažu da su prosljedili pošti i dobit čete ga da se strpim.danas sam im svašta rekao i kažu da ako nisam zadovoljan da napišem prigovor tražim da mi da neku odgovornu osobu nemože moguli raskinuti taj ugovor kaže nemože preko telefona kažu da je rok isporuke polovina ožujka mjeseca. ma čieti lopovi i prevaranti samo da te navuku i onda ko te j.... a ti ako nisi platio račun na vrijame za jedan dan odma kamate i ovrhe to ima samo kod nas.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ocito niau narucili dovoljno pa se cekaju poailjke iz kine il od kud vec. Isto bilo 2011. Sa mobitelima nisi ih mogo kupit jer nisu imali dosli tek u 2. Mjesecunpa zvali ljude da dodu po njih ko se predbiljezio. A ovo kamate ne racunaju niti troskove opomene jedino ako ne platis unutar 5 mjeseci dobijes da ce se naplatit tralal... Iskusio kad nisam mogobplatit pa sam na rate ljepo ;).. I jos otkazo sve 1 g prije bez pebala koji su za sve iznosili 6 k kn pa su oprostili i ugasili... Dobio neki dan rijesenje ;)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Glupost što onda daju na poklon, ako nemaju zalihe? I ja već čekam 3 tj. a iz Zagreba sam. 5km od njihovog glavnog centra. Nisu odgovorni i nije ni čudo što im dionice padaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Nije sad da ih branim, vise ne suradujemo niti cemonauradivat. No. Oni su narucili vjerojatno par stotina tableta i cekali da vidie koliko ce uspjet korisnika pridobit time, e onda kad su svi ugovori potpisani i vidili koliko togabima te kolicine su narucene da nebi bilo viskova jer se taj tablet ne prodaje za sad nigdje. Isto kao sto je galaxy sbplus bio exkluziva samo u t-mobileu pa su napravili istu glupost. Je**na ekonomska racunica.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
janika kaže...

evo da se ija uključim u ovu temu ja uzeo max2 paket još 9.12. sa tabletom za 8 kn. i još uvjek ga nisam dobio zvao več 5 put stalno lažu i muljaju kažu da su prosljedili pošti i dobit čete ga da se strpim.danas sam im svašta rekao i kažu da ako nisam zadovoljan da napišem prigovor tražim da mi da neku odgovornu osobu nemože moguli raskinuti taj ugovor kaže nemože preko telefona kažu da je rok isporuke polovina ožujka mjeseca. ma čieti lopovi i prevaranti samo da te navuku i onda ko te j.... a ti ako nisi platio račun na vrijame za jedan dan odma kamate i ovrhe to ima samo kod nas.

Tako i meni.
Meni su rekli u veljači, onda kažu da je poslan.

TonyKTM kaže...

Glupost što onda daju na poklon, ako nemaju zalihe? I ja već čekam 3 tj. a iz Zagreba sam. 5km od njihovog glavnog centra. Nisu odgovorni i nije ni čudo što im dionice padaju.

Ja čegam skoro 2 mjeseca

Neznam se potpisat..xDD
13 godina
odjavljen
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Zanima me dali je tko od vas dobio HBO&Cinemax&HBOon Demand1 paket za 0 kn mjesecno valjda na mjesec dana ako ste uzeli max 3 paket...

jer sam ja dobio to na mail iako sam nakraju odustao i presao na vip..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Inače, jel tko od vas ima problema sa minijem? Recimo ja sam svog otključao, stavio karticu od druge mreže i sve je super, samo što se nikako ne mogu spojiti na wifi. Npr, na nekim mrežama nakon što upišem lozinku, ne mogu uopće pritisnuti tipku da se spoji dok je na drugim mrežama to moguće, čak počne i pronalaziti mrežu i onda me vrati na početak i počne pretraživati opet dostupne mreže. -.-

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Od kraja 11. mijeseca me zovu za Božićnu akciju MAX TV..početkom 12. mjeseca mi je istekao ugovor..uglavnom da ne trabunjam...stalno su me zvali bar jednom tjedno da mi nude MAXtv..svaki put sam ih odbio..produljili su mi ugovor za MAXadsl flat i halo telefon, nakon isteka...jednom kada su mi nudili MAXtv i da produljim ugovor za internet i telefon pitao sam ih dali mogu nešto dobiti za produljenje..rekli su mi NE...do dan danas su me zvali za MAXtv..jučer sam odbio..danas opet ista žena zove i na kraju mi nakon što sam odbio MAXtv ponudi mobitel za 99kn za produljenje ugovora..to sam pristao:):):) znači dobit ču LG Optimus L3 ili tako nekako :)

POTPIS :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
ima li kakvih informacija o poklonima za produženje adsl-a?
nadam se da će uskoro biti nešto. Nebi mi loše pao jedan HDD, šteta što nisam bio na T-Comu kad su to davali :)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
antimadridista kaže...
ima li kakvih informacija o poklonima za produženje adsl-a?
nadam se da će uskoro biti nešto. Nebi mi loše pao jedan HDD, šteta što nisam bio na T-Comu kad su to davali :)

ako produžiš na 12mjeseci uz ugovornu obavezu - lg L3 za 399kn a na 24mj. ti je isti za 99kn

~22 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

samo produzite ugovore a mobitel ce te dobit ko zna kad evo vec i jucer zvao neka se zena javi po glasu malo starija i pitam ja nju kaze joj ona nezna op trebali ste vec dobit taj mobiolni uredaj strpite se jos malo e pa sad sta rec ja sam produzio 7.1 !!!{#}

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice