T-HT MAXphone

poruka: 6
|
čitano: 8.698
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-HT MAXphone

Jeste li čuli za ovu uslugu, danas sam nabasao na tutorial za samoinstalaciju na T-Com-voj stranici.. Neznam šta se događa u našoj državi, ljudi moji, modernizacija.....moš mislit....Belji se Jedino me ždere što nitko ništa nepriča o tome, pa čak ni BUG.....moji novinari, pa neću ja za vas radit...Smijeh

 

POSLOVNI.HR

 

BUG.HR

 

tportal.hr - himself

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2008 22:33 (iMAX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-HT MAXphone

Valjda niko ne priča o tome jer mislim da se dodatno plača ta usluga. Sumnjam da bi T Com dao nešto badava

***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
15 godina
neaktivan
offline
T-HT MAXphone

Ili možda jer ta usluga ne postoji!?

We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the universe. That makes us something very special. - Stephen Hawking
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-HT MAXphone

Nepostoji još, ali vidiš da je u pripremi, pogledaj "tutorial"...Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2008 12:01 (iMAX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-HT MAXphone

A meni t-com poslao novi router (jer je onaj dlink smeće) i ja gledam i razbijam glavu koji je ovo k u tutorialu. A to još ne postoji i ne radiViče

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-HT MAXphone

To su ovi novi MP Thompson ruteri...Smijeh, kakve Metronet i Iskon djeli, sa ugrađenim spliterima za VoIP.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice