Beskrajni torent download

poruka: 4
|
čitano: 1.756
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Beskrajni torent download

Pozdrav ljudi.Imam jedan lud problem s torentom.Skidam neki fajl(legalan) koji je tezak 9.25GB,ali je problem sto sam do sad skinuo 28 gigabajta a fajl jos nije skinut.Kada odem u mapu na disku tamo gdje se skida piše da ima 9.25 Gb.Sad me zanima gdje je nestalo 19 GB koje sam skinuo a nigdje nisu prikazani.Upload size  je 0Kb.Kad odem u bitcometu tamo gdje pise peers pise web seed pa neznam sta im to znaci.Sad je stalo na 97.3% i ne mice se a uredno se skida brzinom od 500 kb/s i pise 10 minute left i tako stoji vec dva dana.

 

Evo slika pa ako neko ima rjesenja problema neka kaze jer ja ovo jos nisam nigdje vidio.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Beskrajni torent download

Bump

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Beskrajni torent download

Odbacuje skinute dijelove datoteka kao oštečene, tu nestaje. Prije je utorrent imao log grešaka pa se to moglo vidjeti.

 

Drugim riječima skida i odbacuje u beskonačnoj petlji. Mislim da je pisalo tada nešto kao hash check failed.

11 godina
offline
Re: Beskrajni torent download

Jedini lijek koji mogu predložiti je da stopiraš i ukloniš torrent(tracker) ali da ne pobrišeš skinuti file i torrent(tracker) učitaš ponovno. Program če provjeriti podatke na disku i krenuti skidati gdje je stao.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice