Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

poruka: 11
|
čitano: 4.729
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout + apps

link za skidanje

 

Dakle, slozio sam rainmeter na desktop umisto starih gadgeta, malo ga proucio i podesio po svom gustu....koristim enigma skinove plus tixati skin...

 

Sve aplikacije sam prilozio u fajlu, za neke su samo ninite linkovi za skidanje i instalaciju najnovije verzije...

 

Dakle trebate sve poinstalirat sto je u fajlu, i zatim u tixatiju ukljuciti web ui i doticni prebacit na port 8889, ne 8888 (default) te iskljucit lozinku za web ui...

 

prilazem slicice kako to izgleda kod mene...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

link

 

Napravio sam tri izmjene. Dodao sam prikaz vremenskih (ne)prilika, zamijenio chrome sa firefoxom, i izbacio glavu djavla i stavio umjesto njega jos jedan skin za prikazivanje glazbe...

 

 

prilazem slicicu kako to sad izgleda

Win 10 Pro Gorstak edition = https://mega.nz/#!z8JUSZpK!WIpjKCDbQabWcZ5Sllqm882jLTHadGkJjoot7aw_T24
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 14:47 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

jos jedan skin...na vrhu u sredini ekrana je sakriveni tixati skin, kad budete skidali torente ce se pokazat...u tixatiju je potrebno ukljuciti web ui na portu 8888 i iskljuciti lozinku za web ui

 

u sredini ekrana su lirike pjesme koju trenutno slusate

 

ispod toga je mali multimedija plejer, podesen za upravljanje winampom (potrebno je da winamp radi u pozadini)

 

ispod toga su frejmrejt, gpu usage i cpu usage, podeseni da budu always on top, odnosno da se prikazuju i u igricama. ( potrebno je da vam u pozadini rade msi afterburner i riva tuner server)

 

prilazem slicicu kako to izgleda kod mene.

 

link za skidanje

 

 

Win 10 Pro Gorstak edition = https://mega.nz/#!z8JUSZpK!WIpjKCDbQabWcZ5Sllqm882jLTHadGkJjoot7aw_T24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

link za skidanje

 

samo layout, zeru modificiran, clean djir

 

prilazem slicicu kako izgleda

Win 10 Pro Gorstak edition = https://mega.nz/#!z8JUSZpK!WIpjKCDbQabWcZ5Sllqm882jLTHadGkJjoot7aw_T24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

sitna izmjena za zadnji layout + sto sam u rmskin paket dodao sve sto sam do sada sam radio

 

link

 

https://www.facebook.com/divnoceljade/videos/1786987731354117/

Win 10 Pro Gorstak edition = https://mega.nz/#!z8JUSZpK!WIpjKCDbQabWcZ5Sllqm882jLTHadGkJjoot7aw_T24
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 12:46 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

jos jedan uradak, ovaj puta animirani gif (za zemske)

 

link

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

najnovija verzija, malo sam proucavao enigma skin koji je napravio neki Kaelri prije x godina, pa sam mu dodao da se volume  (sidebar) moze mijenjati kotacicem, te napravio zasebnu perfmon sekciju unutar taskbara za mjerenje disk usage-a, enigma je prikazivala samo slobodan prostor po defaultu...mozete odabrati sve opcije i koju particiju zelite da mjeri pod orignialnim engima postavkama (options.ini)...moja pretraga za nekim media playerom nije dala rezultata, bar ne neki koji bi se uklopio u ovo do sada, pa sam napravio vlastiti...nema slicica, nisam bas vjest sa obradom slika, pa sam uz pomoc character mapa napravio textualne (unicode) "slicice" za play pause, rewind i forward i napravio vlastiti player...prvo sam se hebo sa postavljanjem sirine i pozicije jer sam htio da prikaze artist - title - album u istoj liniji, ali nigdje nije dokumentirano kako to napravit ako sirina teksta nije uvijek ista, nego dinamicka, s obzirom da izvodjac pjesme i naziv pjesme i album nisu uvijek iste duzine, pa sam popizdio i jednostavno sve stavio jedno ispod drugog umjesto u istoj liniji...nisam bas vican ni programiranju, glava mi je zamalo eksplodirala s ovim, a nes ful jednostavno...

 

enivej, evo slicica kako to sada izgleda i link za skidanje:

 

link

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

Hmm, izgleda da se rmskin fajl ne da podesiti da sadrzava vise razlicitih skinova, a postalo je problematicno sve podesavati da radi unutar jednog foldera, pa sam presjekao gordijski cvor tako da sam jednostavno sve skinove zapakirao u zip fajl i tko ih zeli koristiti, treba ih otpakirati u documets/korisnicko ime/rainmeter/skins folder...jednom otpakirano, potrebno je skins\skins folder premjestiti u C:\users\korisnicko ime\appdata\roaming\rainmeter\layouts da dobijete moj layout unutar rainmetera, te zatim, naravno, refresh all....znam da je hebada, ali sve radi puno bolje ovako....usput, svoj plejer sam obrisao i instalirao neki fini na koji sam naletio, samo sam ga malo doradio da bude prozirna pozadina i da se moze kotacicem mijenjati glasnoca, tako da sam i svoj desktop malo preuredio jer vise nema potrebe za enigma sidebar music control...prilazem link i slicicu...usput, sto se lirika tice, genius ne radi, radi samo muicxmatch, ali on je malo problematican, ne prikazuje lirike za svaku pjesmu, a zna i pokazat krive lirike...

 

link

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 14:18 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

link

 

Verzija za zemske, sa animiranom pozadinom (1680X1050)

Dovoljno je editirati gif.ini unutar gif foldera i zamijeniti 1680 i 1050 sa 1920 1080 ili koju vec rezu ima vas monitor

Ostalo isto ko i prije, otpakirat zip u documents/rainmeter/skins i zatim odatle "female" folder premjestiti u c:\users\korisnicko ime\appdata\roaming\rainmeter\layouts

Nakon toga, refresh rainmetera i dobit cete layout pod layouts opcijama

 

evo video kako to izgleda:

 

https://www.facebook.com/divnoceljade/videos/1790268151026075/

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

Dodao jos jedan GIF, uputstva za instalaciju ista kao u proslom postu...

I jedan i drugi su sad u ovom zipu i nije potriba nis edirati, slika ce se sama razvuci po ekranu...

 

link

 

https://www.facebook.com/divnoceljade/videos/1790677860985104/

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 20:26 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Enigma + Tixati Rainmeter skins + layout

Finalna verzija, ne da mi se vise chackat po ovome. Sve skupa 4 gifa, 2 za zene, 2 za muske, muski su po sredini ekrana, zenski su preko cijelog ekrana. Imate tixati skin koji ce vam prikazivati zadnjih 5 torrenata koji se skidaju, i bit ce nevidljiv ako ne skidate nish, navedene 4 animirane pozadine, imate lirike pjesama sa musixmatcha, po defaultu podesene da prenose ono sto vam svira u winampu, mada mozete promijeniti player unutar samog skina. Takodjer, na dnu ekrana su prikazane neke apps te sistemske opcije, koje mozete promijeniti pokrecuci options.ini od enigma skina. Takodjer sam omogucio dva music playera i na oba mozete mijenjati volume kotacicem misha (samo hover preko volume na playeru). I jos uz sve to imate i mali ekvilajzer na dnu ekrana, a mozete ukljuciti jos dodatna dva, jedan bocno i jedan gore.

 

link za skidanje

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 18:40 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice