Image harda

poruka: 5
|
čitano: 2.625
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Image harda

e ovako ljudi treba mi vaš savet: treba mi program kojim bi napravio "image" HDDa i držao ga npr na jednom hardu.... i kad mi npr padne sistem na nekom od računara(koji su hardverski poptuno isti) samo odem po taj imidž iskopiram ga na HDD(ovaj na kom je sistem pao) i da to bude kao freš instal windowsa(stavio bi i sve drajvere programe itd)..... Norton Ghost nema tu opciju već samo bukvalno kopiranje sa harda na hard(bar je tako bilo zadnji put kad sam ga koristio :D ) pa tražim program koji to može da uradi..... Pozdrav

hvala unapred

p.s. ako sam temu staviona pogrešno mesto molim moderatore da je premeste 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 23:06 (Paun).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Image harda

http://www.todo-backup.com/products/home/free-backup-software.htm

Kad sam ja zadnji put (prije 4 godina) radio sa Norton ghost-om, postojala je opcija image diska.

16 godina
neaktivan
offline
Image harda

Acronis True Image Home 2012. Osobno ga koristim za sličnu/istu stvar, a ima još brdo opcija.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Image harda
Paun kaže...

e ovako ljudi treba mi vaš savet: treba mi program kojim bi napravio "image" HDDa i držao ga npr na jednom hardu.... i kad mi npr padne sistem na nekom od računara(koji su hardverski poptuno isti) samo odem po taj imidž iskopiram ga na HDD(ovaj na kom je sistem pao) i da to bude kao freš instal windowsa(stavio bi i sve drajvere programe itd)..... Norton Ghost nema tu opciju već samo bukvalno kopiranje sa harda na hard(bar je tako bilo zadnji put kad sam ga koristio :D ) pa tražim program koji to može da uradi..... Pozdrav

hvala unapred

p.s. ako sam temu staviona pogrešno mesto molim moderatore da je premeste 

Iako sam zagovornik besplatnih alata ovo sam radio samo s Nortonovim Ghostom. Ne znam od kuda ti info da nema image HDD-a. Evo pa pogledaj sam.

 

Full system (disk image) backup lets you easily back up everything on a hard drive or partition.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
neaktivan
offline
Image harda

koji bi po vama bio najbolji besplatni alat za ovo? 

pošto mora sve da bude legalno ovamo gde radim to....

hvala svima na odgovorim :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice