Kako da spojim dvije particije windows7

poruka: 9
|
čitano: 4.192
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Kako da spojim dvije particije windows7

E ovako imam jedno 5 particija razbacanih kako da njih sve opet vratim na jednu mislim na disk D: evo slika pa vidite znaci sve osim diska C: da ide na disk D:

 

 

 

Pokusavo sam i sa Paragon Partition Manager i sa EASUS Partition Master Home i nece pa nece

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2010 20:05 (Sliva22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kako da spojim dvije particije windows7

Zar niko?????????????????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako da spojim dvije particije windows7

Polako...Nije prošlo niti 9 minuta od kad si otvorio temu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako da spojim dvije particije windows7

To najlakše napraviš kad dižeš nove windowse, tako da obrišeš sve te particije koje ti ne trebaju i stvoriš jednu veliku novu particiju i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako da spojim dvije particije windows7

Ja sam shebo stvar kada sam spajao 2 particije preko windows disk managera, disk(samsung 1TB) se pretvorio u dinamički.

Jedini način da ga pretvorim u običnog je ili kompletno formatiranje ili sa tim programom. Ako radim s tim partiton managerom onda postoji mogućnost gubljenja podataka, a to neželim pa čekam dok neskupim pare za WD 2TB pa tam sve podatke prebacim i onda ovog formatiram.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da spojim dvije particije windows7

  Obrišeš jednu po jednu te suvišne particije, označiš D particiju i povećaš je na dobiven prostor.

  Ja koristim Partition Wizard Home Edition, program radi bez problema i još nisam "izgubio" nikakve podatke.

13 godina
protjeran
offline
RE: Kako da spojim dvije particije windows7
spaceman kaže...

  Obrišeš jednu po jednu te suvišne particije, označiš D particiju i povećaš je na dobiven prostor.

  Ja koristim Partition Wizard Home Edition, program radi bez problema i još nisam "izgubio" nikakve podatke.

Mogu li preko tog programa ih obrisati...

13 godina
protjeran
offline
Kako da spojim dvije particije windows7

Kak sad da ovaj unlocated sa slike spojim sa diskom D: AL SA OVIM PROGRAMOM

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da spojim dvije particije windows7

Označiš D particiju, klikneš na move/resize, strelicom (kursorom) miša uhvatiš desnu stranu te particije i povućeš prema unallocated

  particiji.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice