Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.721.212
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
subi91 kaže...

desni klik na addon pa odi na configure i upiši svoje podatke ;)

 Ali koje podatke??

Je li to dodatak samo za korisnike te usluge ili??

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hrka11 kaže...
subi91 kaže...

desni klik na addon pa odi na configure i upiši svoje podatke ;)

 Ali koje podatke??

Je li to dodatak samo za korisnike te usluge ili??

 da, samo za korisnike

12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Do sad mi je normalno radio Xmbc torrent, služio za stream/download s Yify, no u zadnje vrijeme šteka, tražim alternativu za Android box, pulsar ne radi na Androidu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
previse ovisi o seederima te i nije bas pouzdan program, da se mogu staviti privatni torrenti onda bi bilo vec bolje... bolje koristi na boxu genesis, sve imaju ko i torrent a uglavnom radi
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Natko, pokušavam učitati EPG s adrese:

http://pastebin.com/download.php?i=xBJJp9yR

ali učita mi epg samo za 9 programa.

Ima li načina da se EPG vidi i za ostale programe? Inače, koristim Vašu listu:

http://pastebin.com/download.php?i=FX2KVpvf

 

može odgovor i na mail: bez_ovoga_mario.keca@net.amis.hrHvala i pozdrav!

MarioK
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Čini mi se da je Natko prije par postova rekao da se koristi epg od ekipe koja radi drugu listu...
Http://iptv-new.tk/epg/
To je zapravo epg lista sa serbian formuma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Zapravo je problem bio u tome što mi ne dozvoljava skrolanje, nego moram listati kursorima, pa je  moj mali mozak povezao s prosudbom da nema više informacija. Ima, EPG radi odlično!

 

No, postoji jedan drugi problem koji bih voli riješiti, ali ne znam kako. Mogu li, i kako, u IPTV Simple Client-u koristiti Time Shifting? Ako ne, kako mogu koristiti ovu funkciju? Hvala na strpljivosti i odgovoru!

 

MarioK
10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav svima!

 

 

zanima me kako mogu listu favorita prebacit s jednog računala/playera na drugi?

 

Hvala

MPLAB C18
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ispao sam malo iz ex XBMCa(KODI-a) jer sam ga koristio davnih dana pa sam ga sad ponovo instalirao te stavio 1Channel, Genesis i Icefilms... uglavnom Fusion s kojim se dobije sve ovo.
Sad me zanima da li je još u igri Mash Up za TV programe i ako nije kako mogu gledati programe tipa NatGeo, Discovery i ostale jer vidim da nema ništa od tv programa, a ovo šta ima je sve nula. Za hrvatske ću namjestiti free listu od Marka i Robia.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Nešto programa imaš u Phoenix addonu. Također ih možeš naći i u robinhood addonu. Unutar ovih addona dobiješ više lista i sve se dosta redovito ažuriraju.

14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pratio sam link od hushama na youtubeu di objašnjava instalaciju i sve,i sad sam ja instalirao za iptv, kako je on stavio sebi one arapske,ja sam sebi engleske..i kako sad da to promijenim..htio bi stavit neke druge..idem istim putem kao i prije i uvijek mi samo prikazuje te engleske?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

dakle system - add-ons - enabled add ons (ili my add ons ako koristis najnoviju verziju) - pvr clients - pvr iptv simple - configure i na general tabu izaberes internet path ako ubacujes link, remote path ako imas listu na svom kompu negdje.
nakon svakog mijenjanja liste trebas ugasit pa upalit kodi. ili ako ne zelis tako, imas addon playlist loader u kojeg ubacis listu i odmah ti ocita, uz to i ako nesto editiras ili pobrises, izades iz playlist loadera i udes opet - odmah se vidi ucinak, ne moras gasit kodi kao kod iptv simplea.

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Light Yagami kaže...

dakle system - add-ons - enabled add ons (ili my add ons ako koristis najnoviju verziju) - pvr clients - pvr iptv simple - configure i na general tabu izaberes internet path ako ubacujes link, remote path ako imas listu na svom kompu negdje.
nakon svakog mijenjanja liste trebas ugasit pa upalit kodi. ili ako ne zelis tako, imas addon playlist loader u kojeg ubacis listu i odmah ti ocita, uz to i ako nesto editiras ili pobrises, izades iz playlist loadera i udes opet - odmah se vidi ucinak, ne moras gasit kodi kao kod iptv simplea.

 Jel tebi i dalje radi kissanime?

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

radi mi. samo kad prvi put kliknem na link trebam pricekat 10ak sekundi, nakon toga radi normalno. ali to je zbog stranice, ni na nju ne mozes bez cekanja da se loada jer su imali neke probleme.
nakon prvog ulaska u addon sve treba radit. ako ti i dalje nece, probaj se loginat putem browsera na njihovu stranicu i stavi da ti spremi password. ali moze bit i da je do odredenog animea, mozda linkovi ne rade. sto pokusavas gledati? jel uopce koristis account unutar addona?

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Light Yagami kaže...

radi mi. samo kad prvi put kliknem na link trebam pricekat 10ak sekundi, nakon toga radi normalno. ali to je zbog stranice, ni na nju ne mozes bez cekanja da se loada jer su imali neke probleme.
nakon prvog ulaska u addon sve treba radit. ako ti i dalje nece, probaj se loginat putem browsera na njihovu stranicu i stavi da ti spremi password. ali moze bit i da je do odredenog animea, mozda linkovi ne rade. sto pokusavas gledati? jel uopce koristis account unutar addona?

 Htio bih gledati naruto shippuden i nanatsu no tazai.

Nisam logiran i ne bi se ni htio.

Otkud si to skinuo jer koliko vidim na tvaddons piše da Highway99 održava i da je mrtav plugin.

Može link.

Hvala.

 

EDIT:Nema veze skužio skinuo 0.9.7 preko github.

Kako se logiraš na pluginu,gdje se to ide.

Ja tražim i u konfiguracijama ima bar 10 tabova.

Hvala :)

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2015 19:59 (Ikarus01).
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

desni klik na kissanime - add on settings i skroz zadnji tab ti je account, samo scrollaj. mozes i dodavat liste koje su prijatelji napravili itd. 

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Jel se može namjestiti u kodiju premotavanje videa da mi bude kraće od 30 sekundi. Sa strelicama lijevo-desno najčešće premotavam al mi je malo puno 30 sek. Po 10 sekundi bi mi bilo idealno. Jel se može ti poštelati?

BF Nick: Xtreme_Switch
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

Jel se može namjestiti u kodiju premotavanje videa da mi bude kraće od 30 sekundi. Sa strelicama lijevo-desno najčešće premotavam al mi je malo puno 30 sek. Po 10 sekundi bi mi bilo idealno. Jel se može ti poštelati?

 Ja se orijentiram po ovom http://kodi.wiki/view/Keyboard_controls

Dakle držiš ctrl pa strelica lijevo/desno ti je seek(slično ko mx player) a broj na tastaturi pa strelica te pomiče za određeno vrijeme.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

kako maknuti ovo "grupa programa"--PVR IPTV Simple Client

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

Jel se može namjestiti u kodiju premotavanje videa da mi bude kraće od 30 sekundi. Sa strelicama lijevo-desno najčešće premotavam al mi je malo puno 30 sek. Po 10 sekundi bi mi bilo idealno. Jel se može ti poštelati?

Mozes i dodat ovo u advancesettings  <usetimeseeking>true</usetimeseeking>
                        <timeseekforward>30</timeseekforward>

i umjesto 30 stavi sta zelis.Moj savjet skini addon easy advanced settings i tamo je namjestit ove stvari milina kao u buffer i sva ostala cuda.Ako si vec rucno sta radio s advancesettings.xml ovaj addon ce to prepoznat,bar je meni prepoznao.E da ovdje http://kodi.wiki/view/advancedsettings.xml pise sta koja stavka radi pa mozda pomogne ugl ako cete to radit preko tog addona je lagano

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 13:54 (Blade Runner31).
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

da li se može kodi instalirati na smart tv i kako? imam ovo

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Kako rješiti problem sa prikazom naših slova u kodiju? Imam taj problem na laptopu i na tvu (rasp pi), č, ć, ž se ne prikazuju kako treba. Ako je uopće moguće. Hvala.

Najbolji program za zaradu na internetu -&gt; https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DommY kaže...

Kako rješiti problem sa prikazom naših slova u kodiju? Imam taj problem na laptopu i na tvu (rasp pi), č, ć, ž se ne prikazuju kako treba. Ako je uopće moguće. Hvala.

 I postavkama podnaslova sve što možeš prebaci na central european i normalno će ti se prikazivati.

BF Nick: Xtreme_Switch
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

nemože

9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dali se kodi može koristiti i dali koristite kodi za gledanje filmiva/serija na pc-u? Ili je on predviđen za korištenje ako imas komp spojen sa tv-om?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ja jedino i koristim kodi na pc-u, te mi je on " TV "
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rocker747 kaže...

Dali se kodi može koristiti i dali koristite kodi za gledanje filmiva/serija na pc-u? Ili je on predviđen za korištenje ako imas komp spojen sa tv-om?

 Predviđen je za sve što pitaš :D

 

Koristim ga i na tvu (rasp pi) i na laptopu vecinom buduci da sam na faxu pa ovdje nemam tva. Na laptopu je ubiti isto kao i na tvu samo što je na laptopu kodi u obliku aplikacije a na tvu je to u obliku OSa.

Najbolji program za zaradu na internetu -&gt; https://outloud.us/landingpage/8192
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Meni je Kodi na HTPC-u gdje su mi spojeni vanjski diskovi (13 TB), HTPC spojen na TV u dnevnom boravku. Diskovi šerani, sadržaj s njih gledam preko Kodi-a koji je instaliran još na PC, mobitel, Tablet, te moj susjed koji je spojen na moju mrežu ima Kodi na svom PC-u i android TV boxu te gleda sadržaj s mojih diskova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ok. Imam još pitanje u vezi rasp pi-a s kodi-em dali se to isplati uzimati?(u jednom bugu je sve opisano i košta oko 500kn) Znači mene prvenstveno treba rasp pi da na tv mogu gledati filmove s titlovima, bez trzanja, da titlovi budu ugodne veličine ili da se može mjenjati veličina tako da se već netrebam mučiti sa pretvaranjem filmova u dvd s convertxtodvd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rocker747 kaže...

Ok. Imam još pitanje u vezi rasp pi-a s kodi-em dali se to isplati uzimati?(u jednom bugu je sve opisano i košta oko 500kn) Znači mene prvenstveno treba rasp pi da na tv mogu gledati filmove s titlovima, bez trzanja, da titlovi budu ugodne veličine ili da se može mjenjati veličina tako da se već netrebam mučiti sa pretvaranjem filmova u dvd s convertxtodvd.

 Itekako, barem je tako u mojem slučaju. Super sam zadovoljan s svojim rasp pi na tvu. Kostao me 350kn sam pi, i jos treba hdmi kabel, bezicni mis i ako bas treba i tipkovnica, iako meni ne treba, sve mogu s misom a ako imas andrioid mob onda mozes i preko moba upravljat pa netreba ni miš. 

 

Filmovi rade bez trzanja a pi je spojen na ruter zicno, tcom brzina 4mbit download, sve radi odlicno, gotovo savrseno. Velicina, boja i ostale stvari se mogu podesiti jako jednostavno.

Najbolji program za zaradu na internetu -&gt; https://outloud.us/landingpage/8192
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice