Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.722.462
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ok. Onda cu ga uzeti

9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
DommY kaže...
Rocker747 kaže...

Ok. Imam još pitanje u vezi rasp pi-a s kodi-em dali se to isplati uzimati?(u jednom bugu je sve opisano i košta oko 500kn) Znači mene prvenstveno treba rasp pi da na tv mogu gledati filmove s titlovima, bez trzanja, da titlovi budu ugodne veličine ili da se može mjenjati veličina tako da se već netrebam mučiti sa pretvaranjem filmova u dvd s convertxtodvd.

 Itekako, barem je tako u mojem slučaju. Super sam zadovoljan s svojim rasp pi na tvu. Kostao me 350kn sam pi, i jos treba hdmi kabel, bezicni mis i ako bas treba i tipkovnica, iako meni ne treba, sve mogu s misom a ako imas andrioid mob onda mozes i preko moba upravljat pa netreba ni miš. 

 

Filmovi rade bez trzanja a pi je spojen na ruter zicno, tcom brzina 4mbit download, sve radi odlicno, gotovo savrseno. Velicina, boja i ostale stvari se mogu podesiti jako jednostavno.

 jel bolje uzimati rasp pi ili nešto poput ovog jedna od bitnih stavki mi je da mi bilo kakvi hd videi ne trzaju

16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

RP2 je bolji od tog sticka 5 puta.

Ne znam za druge, ali ja sam zadovoljan sa svojim RP2 na OPENELEC-u.

Prebacujem fajlove na njega i preko pc-a lan kablom i preko smartphonea wifijem, stremam videa sa mobitela preko njega na tv, slike gledam isto tako, filmovi , serije s neta.

Zakacio ga iza tv-a na utore od stražnjeg poklopca tv-a ni ne vidis da postoji, a sve radi.

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav,

Pošto bi se želio prebaci na kodi. imam sljedeća pitanja:

1.Koje dodatke da dodatki su must have? Prvenstveno ću gledati filmove i serije?

2. Dali je moguće spojiti Popcorntime i kodi?

3.Kako da uspostavim pulsar mučim se već 10 min i nikako ne uspijevam. radim prema ovom tutu

Ako imam kakve veze za os koristim Ubuntu 15.04 a KODI je najnovija verzija Helix

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rocker747 kaže...

Pozdrav,

Pošto bi se želio prebaci na kodi. imam sljedeća pitanja:

1.Koje dodatke da dodatki su must have? Prvenstveno ću gledati filmove i serije?

2. Dali je moguće spojiti Popcorntime i kodi?

3.Kako da uspostavim pulsar mučim se već 10 min i nikako ne uspijevam. radim prema ovom tutu

Ako imam kakve veze za os koristim Ubuntu 15.04 a KODI je najnovija verzija Helix

1. Za Filmove i serije Genesis i SALTS (Stream all the sources) ti je dovoljno

 

2. Ne razumijem kako mislis spojiti ih? Imas torrent streaming addone, vec spomenuti Pulsar i jedan noviji Kodi PopcornTime

 

3. Ne koristim Pulsar pa ti nazalost ne mogu pomoci. Ja ne vidim potrebu za koristenjem p2p addona. Jednostavno Genesis je puno bolji (nije kao torrent da i ti uploadas onda taj ilegalni sadrzaj, a i nitko ne prati taj promet pa ti ne treba VPN). Tako da nisam nikada shvaćao ljude koji preferiraju p2p naspram direktnog streaminga. + Torrenti za starije filmove/serije cesto nemaju seedera pa ih ne mozes gledati, a to se ne moze dogoditi na Genesisu jer uvijek postoji barem 10 linkova koji rade.

 

Pozz :)

kodi repo -> https://www.dropbox.com/s/32ztsnsgs424sqt/repository.natko1412-1.0.0.zip?dl=0
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2015 13:37 (natko1412).
13 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rocker747 kaže...

Pozdrav,

Pošto bi se želio prebaci na kodi. imam sljedeća pitanja:

1.Koje dodatke da dodatki su must have? Prvenstveno ću gledati filmove i serije?

2. Dali je moguće spojiti Popcorntime i kodi?

3.Kako da uspostavim pulsar mučim se već 10 min i nikako ne uspijevam. radim prema ovom tutu

Ako imam kakve veze za os koristim Ubuntu 15.04 a KODI je najnovija verzija Helix

 moraš imat instaliran kodi 14.2 , a ne ovaj zadnji beta 15, na njemu ni meni  ne radi, ovdje imaš tutorijal :

 

http://www.homemediatech.net/how-to-setup-and-install-pulsar-on-xbmckodi-an-xbmctorrent-alternative/789

 

 

natko, genesis je loš za starije filmove, probao sam dosta puta pogledati neke, i bilo je no stream available i error bla bla...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 16:23 (osvit).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Genesis niti meni nije radio jer sam ga instalirao po nekakvom tutorijalu s jubitoa. I naravno tamo je naveden NESLUŽBENI repozitorij iz kojeg sam uzeo addon te se isti nije nikada updejtao i dobivao sam No stream available...
Pluginove skidaj sa službenih repoa i nećeš imati problema
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ako vam se neda zezati sa postavljanjem večine dodataka za Kodi instalirajte si TVMC i problem riješen ima jako puno dodataka koje vrijedi isprobati.

 

Plus obavezno isprobajte IPTV Stalker, Chicago IPTV, Zeus i Dragon Streams dodatke... ima tonu toga.

 

Ugodno gledanje želim.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

natko možeš li ubaciti još koji program u ovu tvoju free listu i dati novi link za epg i logo? hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 22:21 (osvit).
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
osvit kaže...
Rocker747 kaže...

Pozdrav,

Pošto bi se želio prebaci na kodi. imam sljedeća pitanja:

1.Koje dodatke da dodatki su must have? Prvenstveno ću gledati filmove i serije?

2. Dali je moguće spojiti Popcorntime i kodi?

3.Kako da uspostavim pulsar mučim se već 10 min i nikako ne uspijevam. radim prema ovom tutu

Ako imam kakve veze za os koristim Ubuntu 15.04 a KODI je najnovija verzija Helix

 moraš imat instaliran kodi 14.2 , a ne ovaj zadnji beta 15, na njemu ni meni  ne radi, ovdje imaš tutorijal :

 

http://www.homemediatech.net/how-to-setup-and-install-pulsar-on-xbmckodi-an-xbmctorrent-alternative/789

 

 

natko, genesis je loš za starije filmove, probao sam dosta puta pogledati neke, i bilo je no stream available i error bla bla...

 

 

 

 

 

izzy007 kaže...
Genesis niti meni nije radio jer sam ga instalirao po nekakvom tutorijalu s jubitoa. I naravno tamo je naveden NESLUŽBENI repozitorij iz kojeg sam uzeo addon te se isti nije nikada updejtao i dobivao sam No stream available...
Pluginove skidaj sa službenih repoa i nećeš imati problema

 Od kud je onda najbolje skidati addonse? Ja sam genesis, phoenix ujaku stavljao preko addon installera. Je to tak dobro ili? I koje bi mi dodatke još preporučali da dodam u kodi? Imam li nešto slično kao genesis i za glazbu? I dali ima kakav dodadak da mi pokaze kvalitetu video u genesisu? da mi prikazuje samo filmove koji su dobre kvalitete a ne camovi, ts...?

15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Imam na android media playeru novi Kodi i u addonsima nema Genesisa i još nekih stvari za instaliranje...pls. help

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2015 9:41 (tintin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
moras ubaciti, slijedi ove upute

http://www.tvaddons.ag/fusion-installer-kodi/
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

SALTS mi je puno bolji od Genisis-a, hvala Natku na informaciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

SALTS mi je puno bolji od Genisis-a, hvala Natku na informaciji

 salts je ok, al puno kvalitetniji streamovi su na genesisu i pregledniji je

battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Molim vas pomagajte.Napravija san sve sa tog linka i puno drugih ali nikako rjesit problem.instaliran uspjesno oba pulsara i oni su omoguceni ali sljedeci vazni korak bez kojeg ne mogu nista gledat je otic u program add-ons i instalirat pluginse.E ono sta me izluduje zadnjih par dana je da mi uopce neda nikakvu mogucnost pulsar pluginsa, nema ih ne postoje u programu add-onsa .Sve san radija po tutorijalu bez greske do trenutka kad bi triba instalirat pluginse i tu sve staje.Molim vas rjesenje bilo kakvo samo da iman opet neke mogucnosti.Hvala.

 

8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Necete virovat taman san nasa providere ali ih ne mogu instalirat kaze installation failed lol

Pa da nebi ispalija.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ljudi znate li možda neki addon na kojem bi bili sinkronizirani crtići.

Imam jedino filmovitu ali crtića je malo i za većinu ne radi link, a i uglavnom su streamovi loše kvalitete.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Imas ponesto crtanih u mojem addonu Croatia On Demand. To su crtici koji su inace dostupni na rtl-sada.

Moj repo: repository.natko1412-2.0.0.zip
Croatia On Demand: plugin.video.croatia_od-0.9.3.zip

 

Ako znate neku stranicu sa crtanima a htjeli bi da napravim addon/dodam u croatia on demand samo mi recite i vidjet cu sta se da napravit :)

kodi repo -> https://www.dropbox.com/s/32ztsnsgs424sqt/repository.natko1412-1.0.0.zip?dl=0
 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Da ne kopam sad po temi, ima li addon za Arena sport?

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Nema besplatnog...
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
@sani1
Upravo sam se "polomio" konfigurirajući pulsar. Zadnja verzija je 0.6.1 ali je problem u provajderima. Repoi su krepali i svi su prazni. A ako i negdje nađeš onda ne radi. Kodi underground ne radi. Ali ekipa koja skrbi o tim repoima je na kodi forumu postavila link na privremeni repo dok ne osposobe ove glavne. Iz njih sam instalirao provajdere i konačno je proradilo
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ParaNO1d kaže...

Da ne kopam sad po temi, ima li addon za Arena sport?

 na p2p u torrent tv-ru imaju sve arene i svi sportklubovi

HŽV
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
I jesu gledljivi? Ja dok am tražio, nisam našao ništa u čemu bi mogao 1 utakmicu cijelu pogledat bez problema...
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
@rookica19
P2P strimovi mislim da ne rade na ARM uređajima. Raspberry pi ne može te strimove prožvakati. Nisu podržani na ARM arhitekturi
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozzz dobri ljudi.skoro sam nabacio kodi pa me zanima kako gledati recimo stare serije tipa Prijatelji,Alf(zbog klinca).vi spominjete SALTS,Filmovita,SportsDevil,P2P.ja ih nemam u dodacima.kako ih nabaciti.Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Najbolji ti je genesis a onda salts, ove sve druge mozes ignorirat

http://www.tvaddons.ag/

skini tvmc, znaci verzija xbmc-a koja ukljucuje sve addonse potrebne za gledanje...
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Na Linux Mint Rebbeca 17.2 kodi fercera al na win 8.1 neće.kad sam već tu ima li kodi opciju minimize bez da se izlazi iz programa?

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Stisni slovo Ž na tipkovnici. To je shortkat za minimize odnosno izađe iz full screen moda.
A što se tiče addona samo odeš na youtube i upišeš ime addona koji te zanima i tamo je sve objašnjeno kako se instalira
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

zna li ko kojim slovom se  zatvara u linuxu?(Ž je za win).ono se da u postavkama naštimati al onda nije full screen

EDIT:kome treba za Linux Kodi se zatvara tipkom "\".

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 10:05 (bosanac).
8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav svima. Novi sam na forumu.

Zanima me kako mogu namjestiti u TV opcijama u kodiju (NE VIDEO OPCIJAMA NEGO BAS TV OPCIJAMA) listu kanala iz već postojećih VIDEO add-ons-a.

Npr neki programi mi odlicno funkcioniraju na CROATIA on DEMAND, neki drugi programi mi odlično funkcioniraju na MACEDONIA on DEMAND, na ZEUSU imam odlično updatano funkcioniranje sportskih kanala.

Kako iz svake liste probrati najbolje programe i napraviti listu jednostavnu za brzu promjenu iz jednog programa u drugi (bez da izlazim iz jednog addonsa u drugi)?

Ako itko zna nek javi.

Hvala

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice