Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

poruka: 16
|
čitano: 7.698
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1
Evo kao što možete vidjeti u naslovu teme,izdana je prva beta Mozille Firefox 5.0 koja donosi neke nove mogućnosti kao što su:

• Tab multi-select
• A new tab page
• Add-ons will get standardized toolbar support
• File upload indicator
• Home button will be replaced with a Home app tab
• In-browser preview for files such as PDF or MP3
• Taskbar web apps
• Identity manager
• Easy access to social media accounts for services such as Facebook and Twitter

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/5.0b1/win32/en-US/Firefox%20Setup%205.0b1.exe
Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 3
16 godina
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

Skinuo tu betu i isao je instalirat na virtualcu sa Avirom na sistemu i izbaci mi virus?!

 

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode ;-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

Zato što ste svi uprdili u tu Aviru a softver ne valja ni po pošljiva boba. Pun false pozitiva,teško se updata a o onom pop-up-u da i negovorim...

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

Poslao sam na analizu na Jotti's i VirusTital...sve cisto {#}

 
 

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode ;-)
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
online
Re: Mozilla Firefox 5.0 Beta 1
djigibao kaže...

Skinuo tu betu i isao je instalirat na virtualcu sa Avirom na sistemu i izbaci mi virus?!

 

Đigi,dosada nikada nisam naišao na malware kod softexije,ali sad sam i ja skinuo novi ff 5 beta 1 i cis je odmah reagirao na sam setup(link je inače sa mozilline stranice).

Hvala na upozorenju.

cis cis
Piracy lives forever!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 0:36 (softwaremaniac).
15 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

to vam je curke jer koristite te dosadne antiviruse i njihovu heuristiku{#}
meni je oa firewall iskočio kod nadogradnje i to je sve,a kad sam maknuo onaj addon za feedback sve se ustabililo

http://www.youtube.com/watch?v=xdHyIPJVF-A
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 0:47 (seneka).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox 5.0 Beta 1
djigibao kaže...

Skinuo tu betu i isao je instalirat na virtualcu sa Avirom na sistemu i izbaci mi virus?!

 

Ova Avira znaci skroz na skroz nije normalna:)

Win7 x86 | Online Armor ++ | Hitman Pro | Ad Muncher | WOT
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox 5.0 Beta 1
softwaremaniac kaže...
Evo kao što možete vidjeti u naslovu teme,izdana je prva beta Mozille Firefox 5.0 koja donosi neke nove mogućnosti kao što su:

• Tab multi-select
• A new tab page
• Add-ons will get standardized toolbar support
• File upload indicator
• Home button will be replaced with a Home app tab
• In-browser preview for files such as PDF or MP3
• Taskbar web apps
• Identity manager
• Easy access to social media accounts for services such as Facebook and Twitter

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/5.0b1/win32/en-US/Firefox%20Setup%205.0b1.exe

Ovo nije beta.

Ovaj izdanje je napravljeno samo iz razloga kako bi testirali i uverili da radi promenjivanje kanala (channel switcher) .

Još dve nedelje je ostalo kada će se iz Aurore preći* na Betu (tada će se pojaviti službena beta), a tri nedelje kada će se iz Nightly-a preći u Auroru.  (* kod tj. promene će preći/prebaciti se)

 

Ovo što sam prekrižio (sve xD) neće biti u Firefox-u 5.

Jer su ovo samo čista nagađanja.

FileHippo, MajorGeeks i ostali su poznati po tome da objavljuju prvi nove verzije, pa im se često desi da pogreše kao što je to slučaj sada.

 

Ono što će biti u Firefox-u 5 je:

10% bolje performanse u JavaScripti, 50% bolje performanse u Canvasu, (u zavisnosti od internet konekcije) 10-20% brže performanse mreže, podrška za CSS animacije, bolje skrolovanje, jošspecifikacija za nove standarde, oko 300% bolje performanse u dekodiranju JPEG-a i preko 400 ispravki uključujući i poboljšanja kod memorije.

 

Firefox 4 - najčešće postavljena pitanja - http://www.firefox4faq.blogspot.com/
12 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla Firefox 5.0 Beta 1
BlackMoon kaže...

Zato što ste svi uprdili u tu Aviru a softver ne valja ni po pošljiva boba. Pun false pozitiva,teško se updata a o onom pop-up-u da i negovorim...

Ja sam napravio na onom notifieru kako uputstvo kaže ali se opet počela pojavljivat ta reklama zašto

Ne dirajte mi Osamu, uspomenu u meni....
16 godina
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

U krivu temu si postavio pitanje, probaj ovdje

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode ;-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

Ups, opet !

Danke, vidio ja da pisu o antivirusnim pa nisam ni pogledao thread.

Ne dirajte mi Osamu, uspomenu u meni....
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 0:52 (Mustafa).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 5
13 godina
protjeran
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

Nisam se ni u potpunosti na ovu cetvorku navikao a peticu vec samo sto ne izbace. Ajde da vise vidim normalan web je pomalo me ova cetvorka razocarava, em crasha nekada, pa na face ako odem onda freeza na 5 sekundi, pa na cold startu joj treba isto 20-ak sekundi dok npr na chromeu netreba jedno 7 sekundi ( Uzmimo u obzir da na ovom FF-u imam samo par addona koji nisu od zivotne vaznosti npr ABP,WOT i Sxipper koji ne radi)...

 

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

A da li si probao u safe mode-u? Novom profilu?

Firefox 4 - najčešće postavljena pitanja - http://www.firefox4faq.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2011 3:10 (icecold).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla Firefox 5.0 Beta 1
icecold kaže...

A da li si probao u safe mode-u? Novom profilu?

Nisam, no trica je radila sasvim solidno, bez greske, mada se malo teze palila ali open radila je i nije freezala npr na faceu ili drugim stranicama dok ucitava, dok FF 4.0 freeza.

komp je totalno cist, i defrag HDD-a, te je bez virusa.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
14 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox 5.0 Beta 1

Probaj pa vidi da li se ti problemi dešavaju.

Možda je do oštećenog profila.

 

Inače, beta Firefox-a 5 je službeno dostupna.

Firefox 4 - najčešće postavljena pitanja - http://www.firefox4faq.blogspot.com/
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice