Msn više razg. u jednom prozoru

poruka: 10
|
čitano: 4.371
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Msn više razg. u jednom prozoru
pitanje

Pozz , zanima me dal se može kak složit na msnu kao što postoji opcija za ICQ ...

 

Evo neki ss

 

http://www.postavi.com/view-262_sms_no_bg2.jpg

 

Znači ovo što je označeno kao na icq , gore crveno... Da imam npr ovako ;

 

http://www.postavi.com/view-753_1180789273.jpg

 

Znači u jedom prozoru više kontakata u razgovoru ...

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Msn više razg. u jednom prozoru

Znači otvoriš razgovor sa jednom osobom i na gornjoj lijevoj strani prozorčića imaš zelenog patuljka (onog lika) kad dođeš mišem na njega piše ti Invite someone to this conversation tak nekaj, tu klikneš i biraš koga želiš dodati u razgovor. Nisam gledao slike koje si stavio (nije mi se dalo) ali po tekstu mislim da si ovaj odgovor htio. pozz

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Msn više razg. u jednom prozoru
autorov komentar
Seky kaže...

Znači otvoriš razgovor sa jednom osobom i na gornjoj lijevoj strani prozorčića imaš zelenog patuljka (onog lika) kad dođeš mišem na njega piše ti Invite someone to this conversation tak nekaj, tu klikneš i biraš koga želiš dodati u razgovor. Nisam gledao slike koje si stavio (nije mi se dalo) ali po tekstu mislim da si ovaj odgovor htio. pozz

 Nažalost nije to ...

Slika ipak govori više od 1000 rijeci..:)
Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
15 godina
neaktivan
offline
Msn više razg. u jednom prozoru

Kada pricas s nekim na MSN-u, imas iznad prostora za razgovor poredane ikone, kliknes na prvu u nizu, zove se: "Invinite someone to this conversation". Zatim dodas ljude s popisa i to je to.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Msn više razg. u jednom prozoru
autorov komentar
Prison Breaker kaže...

Kada pricas s nekim na MSN-u, imas iznad prostora za razgovor poredane ikone, kliknes na prvu u nizu, zove se: "Invinite someone to this conversation". Zatim dodas ljude s popisa i to je to.

 Zašto nitko ne gleda slike ???

Jer sam tak loše objasnio?
Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
15 godina
offline
Msn više razg. u jednom prozoru
prihvaćeno rješenje

a ti misliš više chatova imat u jednom prozoru a da je svaki za sebe... to se može pomoću Messenger Plus! Live. u postavkama namjestiš da ti chatove razvrstava u tabove u istom prozoru

 

evo kako to izgleda

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 23:34 (jurluk).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Msn više razg. u jednom prozoru
prihvaćeno rješenje

skini si msn plus, to ti je dodatak za msn, imaš kod njeg opciju Tabbed chats, to je to što tražiš

 

EDIT: jurluk me preteko

potpisujem se
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 23:34 (h51ph).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Msn više razg. u jednom prozoru

mislis na nesto slicno tabovima? kolko je meni poznato nema te mogucnosti u msn-u. teoretski ako imas vise otvorenih prozora onda su sami windowsi u stanju ti to stavit u jednu grupu u task baru.

 

EDIT:ocito postoji rjesenje :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 23:35 (jul).
16 godina
neaktivan
offline
Msn više razg. u jednom prozoru

poruka slučajno postana molim da se obrišeNeodlučan

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 23:38 (17RazoR71).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Msn više razg. u jednom prozoru
autorov komentar

eto jurluk je izgleda bio prvi koji je pogledo slike..Smijeh

 

Hvala svima na pomoći..heh

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Napajanje : OCZ 600 W Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice