Najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu

poruka: 6
|
čitano: 5.361
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu

Pozdrav,

Koja bi bila najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu za Ugostiteljstvo (većinom piće i nešto malo hrane)? Bitno je da se jednostavno i lagano koristi jer ovaj trenutni koji koristimo moramo plaćati onom koji je napravio taj program 100kn mjesečno za održavanje i to se još uplačuje na crno na njegov privatni ŽR. Dali ima kakva solucija sa tabletom ili tako nešto pa da sejoš rješimo i starog računala s xp kojeg trenutno koristimo? Kakav je Fakturist za korištenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu

što mislite o ovome

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu

ili ovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu

Fakturist je solidan samo je s pravne strane muljaža.

Ja kupio prije X godina, kad se zvao Poduzetnik i kao imam sve daljnje nadogradnje free.

Ne samo ja, kupila ga je hrpa ljudi.

 

I onda nas otpilili, promjenili ima programa u fakturist i kao to više nije taj program i moramo kupiti novi, potpuno isti, potpuno istog autora ali drugog naziva.

 

E pa kad kupiš taj, kao dobiješ ga u svoje vlasništno, ali nakon godinu ili dvije više nije tako, nego moraš plaćati godišnje toliko i toliko. Pa onda opet.. ma da ne opisujem kakve sve zavrzlame smo imali...

 

Ugl , to je napravio neki lik koji po meni ni ne živi u HR jer ga je nemoguće dobiti na telefon preko dana, niti se ne javlja na mail.

Znači tehnička podrška NULA.

 

Za njeega to distribuiraju razne firme, malo jedna, malo druga, malo pedeset i peta. 

 

Pa kad tražiš od firme od koje si kupio tehničku podršku kada ti se program zablokira ili obriše sve račune, kažu da oni više to ne distribuiraju i da se obratiš autoru.

 

Autora je nemoguće preko dana dobiti na tel, po meni živi negdje u Americi ili Australiji, uglavnom nedje gdje je druga vremenska zona itditdi

I mislim da se sada ni više preko noći ne javlja, odnosno nikako.....

 

Ovo je samo ukratko, uglavnom dosta neozbiljno sve skupa...

 

Sam software je solidan. Ok, znao se rušiti, znao gubiti stavke  nepovratno (a nemaš ozbiljnije tehničke podrške) no u globali je većinu toga odradio OK.

 

Razmisli o raznim free web servisima...

 

Sretno....

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu

Prvo puno hvala o pomoći, Ako je tako onda bježimo od njega. Koje bi mi ti free web servise preporučio? Što je opće to? sorry nisam nikad za to čuo pa sam neupočen. Ali ako sam dobro shvatio onda na komp mogu staviti linux i sve radim prek browsera ili?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Najpovoljnija solucija za fiskalnu blagajnu

Fiskal 1 http://www.fiskal1.hr/ i ništa ti više ne treba.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice