Napravite BackUp svih preglednika

poruka: 7
|
čitano: 4.697
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Napravite BackUp svih preglednika

Ucestala je pojava da korisnici na forumu prijavljuju neposluh svog preglednika, te muku muce sa pronalazenjem problema.

Problemi se gomilaju i sa deinstalacijom preglednika,jer cesto ne uspijevaju u potpunosti ocistiti sve tragove.

 

Idealno rjesenje za ove nezgode je restore preglednika. Vracamo ga u stanje kada je radio savrseno i kada je bio postelovan po nasem ukusu.

Isti backup mozete drzati spremljen na sticku ili cloudu (dropbox) ,te ga iskoristiti na svjeze instaliranim windowsima ili raditi migraciju identicnog sadrzaja preglednika na sva ostala vasa racunala.

 

FavBackup

 

 

- ne iziskuje instalaciju

- kao sto vidite na slici, radi preslik vaseg omiljenog preglednika do zadnjeg cookija

- firefox, chrome, opera ,safari,flock, int.exp. 

- uredno se azurira i prati slijed novih izdanja preglednika, premda se snalazi i sa betama

- radi backup svih vasih omiljenih addonsa i plugina, passworda i bookmarksa

 

Postedite sebe gnjavaze i uz dva klika stvorite backup,te kada zatreba u dva klika vratite preglednik u idealno stanje ili na svjeze instaliranom sistemu ne zidajte sve od nule..uz dva klika sve je tu kao sto je bilo prije formatiranja.

 

----------------------

 

za firefox publiku, identican koncept portable aplikacije koja radi svoj posao za +5

MozBackup

 

 

----------------------

Pretragom foruma, nazalost ovi alati se spominju u promilima,a to ne zasluzuju.

 
26 0 hvala 42
14 godina
neaktivan
offline
Napravite BackUp svih preglednika

Chrome ima vec ugradjen Sync, pa mislim da taj program nije potreban za Chrome {#}

Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 14:22 (8ax).
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Napravite BackUp svih preglednika
8ax kaže...

Chrome ima vec ugradjen Sync, pa mislim da taj program nije potreban za Chrome {#}

ima ga i firefox, i opera i ie mislim, ali to je nesto sasvim drugo

kod svjeze instalacije sync mi je uvijek sve shebao, tako da nije na svjezi preglednik povukao stare podatke sa servera nego je sa svjezeg preglednika poslao podatke na server i sve sam izgubio...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Napravite BackUp svih preglednika
velika razlika u odnosu na ugradjeni sync u preglednicima.
ipak znaju biti musicavi. posebno oko addonsa ,casha, te bude problema sa updateom verzije preglednika.
dapace, prakticnije raditi manualni snapshot preglednika i napraviti ih koliko zelis u vremenskim razlikama,opet po svom ukusu.
zanimljivo je isto da perfektno radi backup koji je star sa firefoxa 4, te ga se sada ubsci u sesticu.
a kod synca se nema taj izbor, vracanja filma unazad koliko te volja po datumima.
sve u svemu,kada isprobate, ovakvi alati postaju must have.

15 godina
offline
Napravite BackUp svih preglednika

Zanimljiv je ovaj FavBackup. Tako mali a tako pun bug-ova. Auto nadogradnja ne radi,a program se umjesto na sredini otvara na pola uz rub monitora tako da ga svaki put povlačim na sredinu. Može li se uopće vjerovati ovom backup-u ako program pada na trivijalnim stvarima? Uz to i sustav pomoći ne radi.

www.hrphotocontest.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2011 17:13 (BlackMoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Napravite BackUp svih preglednika

Mozbackup savrseno radi, par puta backup radio za thunderbird.

 

A ovaj za chrome cu isprobat, koristio sam neki "Google chrome backup" koji je zivo sranje i nista nije mogao vratit, milion bugova.

Ali srecom sam rucno bio kopirao sve.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Napravite BackUp svih preglednika

Fin program, ali u praksi mi se nesto nije pokazao :/ (Chrome)

dakle, digao sam sistem, vraceno je dosta toga, osim speed dial-a. Stoji mi samo slicica od FB-a, ostale su sive. Kako da to vratim?

Човек је човеку одувек био вук / А вук вуку никад човек јер не мења ћуд..
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice