Program za evidenciju članova

poruka: 11
|
čitano: 12.564
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Program za evidenciju članova

Postoji li kakav besplatan hrvatski program kojim bi vodio članove za udrugu - neprofitnu organizaciju:

 

Mora sadržavati:

 

Prezime i ime:

OIB:

Adrese:

Tel:

Svojstvo: Predsjednik/dopredsjednik/tajnik/član/podupirujući član/počasni član/član nadzornog odbora/

Ostali podaci:

 

Isto tako, bilo bi dobro da u programu postoji rubrika u koju ću popisati kada su donešeni koji akti, Zapisnici sa sjednice skupštine, odluke itd...

 

Možda netko može rješiti problemčić uz naknadu

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 14:56 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Program za evidenciju članova
Excel?
Tko se zadnji smije, nije skužio!
15 godina
neaktivan
offline
Program za evidenciju članova

Excel za jedno Word za drugo...

 

a u jednom danu se moze sklepat jedan programcic koji ce se bazirati na exelu ali izgledom biti kao neka aplikacija...

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 15:39 (Abomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju članova

A znam, u excelu je lagano, ali baš ono, nekakva aplikacija bi bila poželjna. Znam da to dbovcima nije problem.

A neznam kako napraviti da excel izgleda kao aplikacija...

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
15 godina
neaktivan
offline
Program za evidenciju članova

nac ce se nesto koda sta se moze iskoristit. nije filozofija,samo triba nac vrimena. PM me sa detaljima pa kad prodju blagani nesto cu ti isklepat.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Program za evidenciju članova

MOžda da pokušaš sam sa Accessom?

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Program za evidenciju članova
vjeko333 kaže...

Možda netko može rješiti problemčić uz naknadu

Naravno da može :) Ima nas tu na forumu koji u fušu svašta radimo {#}

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
15 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju članova
Abomb kaže...

nac ce se nesto koda sta se moze iskoristit. nije filozofija,samo triba nac vrimena. PM me sa detaljima pa kad prodju blagani nesto cu ti isklepat.

 Poslao sam ti PM

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
15 godina
neaktivan
offline
Program za evidenciju članova

Naziv programa trebao bi biti:
Program za Udruge

Osnovno što bi mi trebalo u tome programu je evidencija članova i ako je moguće, popis dokumenata kada je koji donešen (i eventualno kada bi mogao staviti poveznicu (link) na sam dokument u određenoj mapi kako bi se otvorio).Financije mi nisu potrebne. Prešarao sam internet i nisam naštao ništa tako slično.

Konkretno, program bi trebao izgledati ovako:

Prva kategorija (u alatnoj traci) bi bila: Naziv udruge (u kojoj bi bio popis Udruge i gumbovi ispod: Unos, Promjena i Brisanje) i gdje bi se prikazivao i uređivao naziv Udruge
Ulaskom u program automatski bi se otvorila glavna kategorija Naziva udruge, koje bi sadržavala podkategorije: Članovi, Akti i Bilješke (sve gore u alatnoj traci)
U kategoriji članovi bio bi popis članova ispod kojih bi bile opcije: Unos, Promjena, Brisanje, isto bi se odnosilo i na Akte
Podkategorija članovi trebala bi sadržavati slijedeće podatke:
Prezime, Ime, Adresa, OIB, datum upisa, svojstvo (Predsjednik, dopredsjednik, član, član nadzornog odbora... - bilo bi dobro da postoji padajući izbornik i da se ova svojstva mogu dodavati i uređivati), tel/mob, dodatni podaci

Podkategorija Akti trebala bi sadržavati samo: Naziv dokumenta i datum, prilikom unosa naziva dokumenta, bilo bi dobro da postoji opcija za unos linka (browse) gdje bi se stavila poveznica na dokument koji će se otvoriti klikom na naziv dokumenta (isto bi trebalo imati opcije Unos, Promjena i Brisanje). (blo bi dobro da se mapa  nalazi u sklopu programa, gdje ću pastati svoje dokumente). 

Kategorija Bilješke trebala bi se isto nalaziti u Alatnoj traci i u nju bi se samo unosio tekst, direktno u program. Znači, tamo  bi se otvorio prostor u sklopu programa u koji se može unositi tekst i samo kliknuti 'Spremi''

Bilo bi dobro kad bi postojao i Izvještaj za ispis cjelokupnog članstva (bez dodatnih podataka)

Isto tako, bilo bi dobro da se baza uvijek može sačuvati (eksportirati) ili importirati, prilikom deinstalacije i instalacije programa

Dolje desno pri dnu bi trebao uvijek biti gumb za Izlaz

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 10:06 (vjeko333).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju članova

Ovako bi otprilike trebalo izgledati:

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju članova

Da li ste išta uradili na ovom programu ? i meni bi bio potreban .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice