Program za evidenciju rada

poruka: 5
|
čitano: 951
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Program za evidenciju rada

Cisto me zanima u cemu se rade programi kao sto je ovaj ?

 

http://www.raverus.com/Ponuda/Evidencija-radnog-vremena.aspx

 

 

Dal je ovo visual studio ?

Prva druga peta ;) ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju rada

Gotovo sigurno jest. I to .net framework.

 

Nema ograničenja u čemu bi to sve mogao izraditi, ali .net ti omogućava da ispljuneš aplikacije tog tipa s minimalnom količinom truda.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju rada
rustweaver kaže...

Gotovo sigurno jest. I to .net framework.

 

Nema ograničenja u čemu bi to sve mogao izraditi, ali .net ti omogućava da ispljuneš aplikacije tog tipa s minimalnom količinom truda.

 

Jel imas neku korisnu ne puno opsirnu dokumentaciju na nasem da iscitam razlike izmedju i malo o .net tehnologijama sta je to uopste ?

 

 

Prva druga peta ;) ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju rada

Imaš na wikipediji.

Ukratko radi se o frameworku koji omogućava razvoj i izvršavanje aplikacija pisanih u managed programskim jezicima (uglavnom C# i VB.net, iako postoje i drugi), koji sa sobom donosi *ogromnu* kolekciju biblioteka i pratećih funkcionalnosti za sve i svašta.

 

Nemam dokumentaciju. To nije moje područje interesa...

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za evidenciju rada

.NET - Windows Forms + RAD kontrole, tipa Telerik ili DevExpress. Meni se čini da je ovo Telerik, Office 2007 tema, i ovi ribboni su iz te teme. :)

Dokumentacija?

MSDN

 

.NET je širok pojam, od mikro kontrolera, preko mobitela, desktop, Store do web aplikacija, i još puno toga (servisi i ostalo). Kao što rustweaver kaže, pruža maltene sve na izvolte, od rada sa bazom, xml-om, pozivanjem nekih web servisa, manipulacija stringovima, bogate kolekcije i još puno puno toga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice