Program Revo Uninstaler

poruka: 16
|
čitano: 6.599
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Program Revo Uninstaler

koliko je pouzdan tj. koliko je dobar,može li se snjime nešto zeznuti s obzirom da čisti i regystre?

Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478 DIMM SDRAM 184 pin DDR2 1GB Grafika on board služi još uvijek
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Program Revo Uninstaler

Program je odlican tu se nema kaj za dodati samo ga treba znat koristit a to ide ovako: kad ga otvorite dobijete popis programa i onda izaberete program koji mislite deinstalirat ali tako da kliknete na njega DESNIM klikom pa Uninstall i poslije dobite cetri mogucnosti, e sad ako deinstalirate browser izaberete prvu mogucnost Built in a za sve ostale programe zadnju Advanced i pratite daljnje upute i obrisite sve kaj je ostalo i to je to!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program Revo Uninstaler

Nemas brige koristio sam taj program i nemogu nista reci lose,

sto se tice deinstalacije programa cista petica

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2009 0:18 (Yellow man).
15 godina
offline
Program Revo Uninstaler

ja ga koristim otkad sam čuo za njega i imam same pohvale. toplo preporučam. i još ima prijevod na hrvatski. pa kud ćeš više

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program Revo Uninstaler

i više nego savršen program Belji se

nikad nije kasno za napravit sranje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Program Revo Uninstaler

ja ga koristim i odlican je

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Program Revo Uninstaler
jurluk kaže...

ja ga koristim otkad sam čuo za njega i imam same pohvale. toplo preporučam. i još ima prijevod na hrvatski. pa kud ćeš više

 Isto tako, otkada sam čuo ovdje na forumu i dobro deinstalira!Osmijeh
Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
15 godina
neaktivan
offline
Program Revo Uninstaler

Odličan program, ne treba tražiti shareware verziju programa za deinstalaciju jer ovaj svoju zadaću obavlja sasvim dobro s obzirom da je besplatan. Što se tiče deinstalacije, program to obavlja sasvim solidno, a za registry se ne moraš brinuti, ne zadire duboko, ne počisti baš sve, ali ono što treba to makne. Toplo preporučam.

Kalea.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program Revo Uninstaler

Meni na WIN7 ultimate 64x bas i ne radi najbolje tj kada hocu deinstalirat neke programe on ih jednostavno nema prikazane!-jel to mozda do WIN7 ili?kao da nije bas potpuno za sedmicu?!ako netko zna moze neki odgovor.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program Revo Uninstaler
bruzi kaže...

Meni na WIN7 ultimate 64x bas i ne radi najbolje tj kada hocu deinstalirat neke programe on ih jednostavno nema prikazane!-jel to mozda do WIN7 ili?kao da nije bas potpuno za sedmicu?!ako netko zna moze neki odgovor.

Nije do Windowsa 7, nego Revo Uninstaller ne može / ne vidi 64-bitne instalirane aplikacije, to mu je po meni jedina potencijalna zamjerka.

No svejedno je fantastičan program..

 

EDIT: Ako trebaš baš uninstaller koji može deinstalirati 64 bitne aplikacije, među boljima je Your Uninstaller, ali on je komercijalan.

Ako se ne varam CCleaner ima isto uninstaller, doduše nikad ga ne koristim, pa ne znam kakva su iskustva s čišćenjem.

EDIT2: Provjerio, CCleaner pokreće samo nativni deinstaler od programa, dakle ne vidim da nešto čisti za sobom.

UTERE SED NE ABUTERE!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2009 12:02 (Prometej).
15 godina
neaktivan
offline
Program Revo Uninstaler

Ako ima jos neki da je dobar a FREE moze preporuka.hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program Revo Uninstaler

da, ali iza deinstaliranja u ccleneru ostaje dosta toga u registru,pa se jednostavno to ukloni s provjerenim registry cleanerom ili onim iz tune up-a ili glary-jevim npr..

edit:glary utilities (besplatna verzija) ima svoj deinstalater,nisam radio s njim jer koristim revo,ali pretpostavljam da  je bolji od ccleaner-ovog..

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2009 12:15 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program Revo Uninstaler
seneka kaže...

da, ali iza deinstaliranja u ccleneru ostaje dosta toga u registru,pa se jednostavno to ukloni s provjerenim registry cleanerom ili onim iz tune up-a ili glary-jevim npr..

edit:glary utilities (besplatna verzija) ima svoj deinstalater,nisam radio s njim jer koristim revo,ali pretpostavljam da  je bolji od ccleaner-ovog..

Glary Utilities je također sjajan program, ali isto kao i Revo Uninstaller ne podržava 64-bitne (de)instalacije. Osim ako se nešto nije promijenilo u međuvremenu?

UTERE SED NE ABUTERE!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program Revo Uninstaler
Prometej kaže...

Glary Utilities je također sjajan program, ali isto kao i Revo Uninstaller ne podržava 64-bitne (de)instalacije. Osim ako se nešto nije promijenilo u međuvremenu?

vistu da,e sad sedmicu..?

http://www.glaryutilities.com/gu.html

16 godina
neaktivan
offline
RE: Program Revo Uninstaler
seneka kaže...

vistu da,e sad sedmicu..?

Nisam mislio na kompatibilnost OS-a.

To si u pravu i to radi i na Visti i na Sedmici (provjereno i na x86 i x64), no ono što ne radi je deinstalacija 64-bitnih programa, jer ih deinstaleri ne vidi.

Mislim da je na to bruzi mislio sa svojim postom par redova gore.

Jedini program tog tipa kojeg ja znam, a koji može deinstalirati 64-bitni program je onaj Your Uninstaller iz par postova prije.

Volio bih i ja pronaći nešto što nije komercijalnog tipa.

UTERE SED NE ABUTERE!
15 godina
neaktivan
offline
Program Revo Uninstaler

Imam GlaryU dobro naci ce se nesto dobro za WIN7-64x.hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice