Program za ucenje njemackog jezika

poruka: 7
|
čitano: 23.634
|
moderatori: naxeem, F1-IVO, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran

Dali mozda znate za neki kompjuterski program koji bi pomogao oko ucenja njemackog jezika(ili mozda neki interaktivni DVD)?

6 godina

Rosetta Stone - Jedan od boljih interaktivnih cd-a koji sam ja isprobao.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
5 godina

Jel ima još koji cd, dvd, skripta za učenje njemačkog jezika??? Dali se može negdje na internetu nači nešto takvo!

Jel netko uzeo neki dvd za učenje? Kakva su iskustva? Koliko novaca ste dali za takve cd-ove, dvd-ove ili ste prošli besplatno?

5 godina

Neznam o ovome ništa pa ću pitat! Kad kupim recimo ovaj navedeni dvd, s njim učim njemački jezik, ali jel on na hrvatskom ili engleskom objašnjava njemački jezik?

6 godina
RE: Program za ucenje njemackog jezika
titan kaže...

Neznam o ovome ništa pa ću pitat! Kad kupim recimo ovaj navedeni dvd, s njim učim njemački jezik, ali jel on na hrvatskom ili engleskom objašnjava njemački jezik?

Stvar je u tome da ne objasnjava na nekom drugom jeziku jer ima takav sistem gdje su objasnjenja nepotrebna, a kada dodes do gramatike tada ces vec znati dovoljno rijeci da bi razumio objasnjenje.

Na pocetku ucis rijeci uz pomoc slika sto je jedan od najlaksih nacina da ih zapamtis.

Sto se mene tice jedan od boljih programa za ucenje stranih jezika.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
4 godine
neaktivan
RE: Program za ucenje njemackog jezika

masu 3000 kn..

moga si mi ga sprzit hehe

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice