Sleep time

poruka: 18
|
čitano: 5.029
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sleep time

Zanima me dali postoji program koji ce mi omoguciti da namjestim sleep time na kompu kao na TV-u, znaci ako mislim do kasno gledat na kompu neku seriju ili skidati neki torrent pa hocu da se ugasi za 30 ili 60 minuta sam od sebe a ne da moram do jutra trpit zujanje...

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sleep time

namjesti si alarm kad bi ti trebalo završiti skidanje torrenta

People that think they know it all annoy those of us that do!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sleep time

Brzi Shutdown v4 je ono što ti treba! Sitan, ali vrlo, vrlo odličan Namigiva

Doć će Zoka da vas roka
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Sleep time

Imaš i Auto Shutdown for Windows

 

Pa, evo. Možeš i birati. =)

"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Sleep time

A možeš i bez instaliranja bilo kakvog programa...u windowsima odeš na Task Scheduler, napraviš novi task (odavereš vrijeme shutdowna, datum i sve...i kao program koji bi se pokrenuo u to vrijeme - system32 odabereš shutdown.exe) i komp se ugasi u zadano vrijeme.

bobo desmra
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sleep time

Hvala vam svima na savjetima bili ste mi od velike pomoci! Smijeh

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sleep time

Javi šta si izabrao Smijeh

Doć će Zoka da vas roka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sleep time

Ne treba ti nikakva progam za to! Jedanostavno otvoris dos ili ti ga command prompt i kucas shutdown -s -t 60 (60-vrijeme u sekundama)!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sleep time
Core2Duo2 kaže...

A možeš i bez instaliranja bilo kakvog programa...u windowsima odeš na Task Scheduler, napraviš novi task (odavereš vrijeme shutdowna, datum i sve...i kao program koji bi se pokrenuo u to vrijeme - system32 odabereš shutdown.exe) i komp se ugasi u zadano vrijeme.

 
lol
15 godina
offline
Sleep time

Uzeo sam Auto Shutdown for Windows

Brzi Shutdown v4 je za Vistu a ja jos koristim Xp Smijeh

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sleep time
Hell Rider kaže...
Core2Duo2 kaže...

A možeš i bez instaliranja bilo kakvog programa...u windowsima odeš na Task Scheduler, napraviš novi task (odavereš vrijeme shutdowna, datum i sve...i kao program koji bi se pokrenuo u to vrijeme - system32 odabereš shutdown.exe) i komp se ugasi u zadano vrijeme.

 
lol
 kaj je smiješno?...ili je samo loša trava.. Smijeh..? daj reci pliz
bobo desmra
16 godina
offline
RE: Sleep time
D3ViL kaže...

Brzi Shutdown v4 je za Vistu a ja jos koristim Xp Smijeh

 Nije istina, uredno ga koristim na XP SP3. Brzi Shutdown podržava i Vistu, o čemu se govori u tekstu na priloženom linku, pa te vjerojatno to zbunilo Namigiva

Slika:
Doć će Zoka da vas roka
16 godina
offline
Sleep time

A kako tamo u task scheduleru staviti da me komp probudi npr. u 7:30 tako da stavim da mi svira pjesmu?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @2.66 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sleep time

Postoji brdo takvih malih programcica.

Osobno koristim program Switch Off. Vrlo jednostavan i koristan.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sleep time

Ma, samo ti treba dos....

Odi tam, i lijepo ukucaj : " at xx:xx shutdown -s -t "

xx:xx ti je vrijeme

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sleep time

ovo cudo "brzi shutdown" ugasi komp iste sekunde cim dodje do odredjenog vremena gasenja i ne zatvori prozore kako bi trebalo i kako bi zatvorio normalan shut down. hoce li to nastetiti ako se konstanto rabi?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2009 22:35 (ik15).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sleep time
Core2Duo2 kaže...
Hell Rider kaže...
Core2Duo2 kaže...

A možeš i bez instaliranja bilo kakvog programa...u windowsima odeš na Task Scheduler, napraviš novi task (odavereš vrijeme shutdowna, datum i sve...i kao program koji bi se pokrenuo u to vrijeme - system32 odabereš shutdown.exe) i komp se ugasi u zadano vrijeme.

 
lol
 kaj je smiješno?...ili je samo loša trava.. Smijeh..? daj reci pliz

mjenjaj dilera  !

14 godina
offline
Sleep time

promjeni to nevalja moze nastetit jbt ak non stop se to koristi,to ti je ko da se ti u isto sekundu dignes iz kreveta i nezgasis komp neg odma iz struje cap!

Put my dick in your hands if you want play all day||It's peanut butter jelly time!!! :D Steam:Cro0 Rakija ^_^ Xfire koji ne koristim nesto puno:hole3store a MSN me pitajte prek pm-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice