VirtualBox i ubuntu

poruka: 6
|
čitano: 2.015
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
VirtualBox i ubuntu

Eto tek sam instalirao virtualbox, skinuo sa ubuntua obe verzije, probao obe pokrenuti u VB ali nema nista od toga dode mi ovoga na slici i gotovo... ima neko slicna iskustva pa da mi kaze sta trebam napraviti jer mi se zbilja ne da instalirati ubuntu na komp radi jednog zadatka iz informatike xD

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: VirtualBox i ubuntu
Imsovcanin kaže...

Eto tek sam instalirao virtualbox, skinuo sa ubuntua obe verzije, probao obe pokrenuti u VB ali nema nista od toga dode mi ovoga na slici i gotovo... ima neko slicna iskustva pa da mi kaze sta trebam napraviti jer mi se zbilja ne da instalirati ubuntu na komp radi jednog zadatka iz informatike xD

 

Omogući 128 mb video memorije zatim uđi u ubuntu u 16bitno sučelje pa stisni kombinaciju ctrl+alt+f1 zatim ctrl+alt+f7.

To bi trebalo resetirati driver i 3d akceleraciju.sretno

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
VirtualBox i ubuntu

sredilo je problem ali sada kada hocu instalirat ubuntu dode mi poruka [Errno 5] input/output error, the installer encountered an error copying files to the hard disk

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: VirtualBox i ubuntu
Imsovcanin kaže...

sredilo je problem ali sada kada hocu instalirat ubuntu dode mi poruka [Errno 5] input/output error, the installer encountered an error copying files to the hard disk

u terminal upiši

md5sum imedatoteke.iso

ime datoteke zamijeni s pravim imenom.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
VirtualBox i ubuntu

e jbg xd kasno kazes ali nisam ja ni mogo doci do terminala ako mislis na onaj unutar ubuntua :s skino sam  ponovno iso i tjt xD

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: VirtualBox i ubuntu
Imsovcanin kaže...

e jbg xd kasno kazes ali nisam ja ni mogo doci do terminala ako mislis na onaj unutar ubuntua :s skino sam  ponovno iso i tjt xD

to sam ti htio prvo predložiti,jer sam na to i sumnjao međutim nisam htio da se nepotrebno gnjaviš skidanjem isoa ponovo.

uglavnom drago mi je da si riješio problem :)

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice