Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.722.745
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Vama kojima RD radi ok, možete li napisati autora i verziju Urlresolvera u koju ste upisal RD autorizaciju?
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Vama kojima RD radi ok, možete li napisati autora i verziju Urlresolvera u koju ste upisal RD autorizaciju?

 Ja sam ti isao u exodus,tools,accounts i tamo ti je Debrid service-url resolver,kliknes i tamo nadjes sto imas,u ovom slucaju RD

 

tvaddons.ag,Eldorado 3.0.36

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 20:20 (Blade Runner31).
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Instalirao sam Covenant,cini mi se vise RD 1080P linkova nego u exodusu

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 20:14 (Blade Runner31).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Neznam dali ima netko slican problem do prije mjesec dana mi je kodi super radio sad imam problema sa video addonovima i to svima jako sporo pretrazuje filmove i serije imam i real debrid i kad krene stream radi sve ali dok otvori filmove ili sezonu od serije prode par minuta nekad. Radi se o windowsu 10 znaci PC koji ima i vise nego dovoljno snage za kodi recimo na mob.  Mi brze radi pa mi nije jasno.  Probao sam fresh start,  kompletan uninstal i rucno brisanje jedino mi preostaje rusit windowse ako nenadem rijesenje.  Internet je 50megabita tako da ni tu nebi trebao biti problem,  pc je lan kabelom direkt u ruter ustekan

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Nema to veze s windowsima.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

I jel ima koji addon zamjena za specto fork jel mi na njemu neradi real debrid dok na ostalima da trazi samo normalne servere. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

I jel ima koji addon zamjena za specto fork jel mi na njemu neradi real debrid dok na ostalima da trazi samo normalne servere. 

 Covenant. Samo njega koristim, također imam RD i radi sve savršeno.

BF Nick: Xtreme_Switch
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Imam ga i ja radi sve ali sporo pretrazuje kategorije recimo odem na neku kategoriju i otvara 30sec do 1 min pa onda seriju odaberem pa opet 30sec do 1min pa onda sezonu i tako u krug kad pustim seriju ili film nade mi real debrid sve linkove i radi super al eto taj put je spor a prije je to sve super brzo radilo. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Iptv simple client mi isto radi super brzo sa placenom listom znaci samo video addoni kod trazenja filmova ili browsanja po kategorijama je usporeno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Koristi integraciju trakta sa exodusom ili covenantom? Tako da jednim klikom uđeš u svoje serije ili filmove... Nije rješenje, ali je elegantan workaround. I da nemaš problem ovo je bolji način :)

 

7 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Covenant je sad nasljednik Exodusa?

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ramo kaže...

Koristi integraciju trakta sa exodusom ili covenantom? Tako da jednim klikom uđeš u svoje serije ili filmove... Nije rješenje, ali je elegantan workaround. I da nemaš problem ovo je bolji način :)

 

 Još je lakše dodat seriju u biblioteku i pristupat direktno iz nje, nažalost Reborn i Elysium još nemaju tu opciju svi ostali bi tribali imat. To objavljivanje šta piratiziraš na traktu mi ne pari baš pametno....

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Sad sam probao elysium i radi puno brze e sad dali ce ostati tako vidjet cemo i real debrid radi bez problema nije mi jasno stvarno da ja Androidu radi brze nego na windowsima mislim nije mi problem srusit win ako ce bit normalno jel to mi je HTPC pa ni nemam nista posebno bitno na njemu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Sad sam probao elysium i radi puno brze e sad dali ce ostati tako vidjet cemo i real debrid radi bez problema nije mi jasno stvarno da ja Androidu radi brze nego na windowsima mislim nije mi problem srusit win ako ce bit normalno jel to mi je HTPC pa ni nemam nista posebno bitno na njemu

Sad da je baš do os-a ne virujem, emmc je opet z brži od klasicnog hdd-a(iako i to je podložno raspravi).

Kodi je limitiran na Androidu, ali ne brzinom.

Moš probat i Openelec ako je samo HTPC. Postoji još od Dharme za x86, a u biti i svaki linux moš bootat drito u Kodi bez zajebancije s dodatnim launcherom (Iako to moš i winu, samo prominiš shell u reg).

 

Ali govorim ti da u SALTS-u, Exodusu, Covenantu, Spectu u postavkama namistiš foldere za biblioteku(recimo za Exodus postavke>biblioteka a i za ostale je vise manje isto),a u postavkama Kodija dodaš te foldere u biblioteku(video>datoteke>dodaj video).  Kasnije samo sa context izbornika (c na seriju ili film) odabireš dodaj u biblioteku i on ga doda ka da imaš lokalnu datoteku pod filmove i serije s clearartom, logom i ostalim čudima......

Doduše to ti i neće puno pomoć za filmove(iako ćeš i tu uštedit nešto vrimena), ali za serije je više nego o.k. 

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
CroVandal kaže...

Sad sam probao elysium i radi puno brze e sad dali ce ostati tako vidjet cemo i real debrid radi bez prYoblema nije mi jasno stvarno da ja Androidu radi brze nego na windowsima mislim nije mi problem srusit win ako ce bit normalno jel to mi je HTPC pa ni nemam nista posebno bitno na njemu

Sad da je baš do os-a ne virujem, emmc je opet z brži od klasicnog hdd-a(iako i to je podložno raspravi).

Kodi je limitiran na Androidu, ali ne brzinom.

Moš probat i Openelec ako je samo HTPC. Postoji još od Dharme za x86, a u biti i svaki linux moš bootat drito u Kodi bez zajebancije s dodatnim launcherom (Iako to moš i winu, samo prominiš shell u reg).

 

Ali govorim ti da u SALTS-u, Exodusu, Covenantu, Spectu u postavkama namistiš foldere za biblioteku(recimo za Exodus postavke>biblioteka a i za ostale je vise manje isto),a u postavkama Kodija dodaš te foldere u biblioteku(video>datoteke>dodaj video).  Kasnije samo sa context izbornika (c na seriju ili film) odabireš dodaj u biblioteku i on ga doda ka da imaš lokalnu datoteku pod filmove i serije s clearartom, logom i ostalim čudima......

Doduše to ti i neće puno pomoć za filmove(iako ćeš i tu uštedit nešto vrimena), ali za serije je više nego o.k. 

 Probat cu bas serije dodat tako to mi je bitnije a za filmove cu sacekat dok otvori evo pustio jucer sa piramyda 4k film sve radilo danas neradi RD tamo cudno bas na mob.  radi normalno. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Piratiziram na traktu? Trakt jedino prati što sam pogledao, i olakšava posebno praćenje serija :). Jednim klikom mi izbaci sve serije na epizodu koja mi je sljedeća na redu za gledanje... Ne može jednostavnije od tog
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Elysium mi je skinuo METALLIQ addon i radi super za sada malo traje dok ubaci sve serije u biblioteku al nemoram cekat 2 dana da otvori nego ide odmah sve inace od svih addona elysium mi kos jedino radi kako treba samo da ostane ovako i zadovoljan sam

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ramo kaže...
Piratiziram na traktu? Trakt jedino prati što sam pogledao, i olakšava posebno praćenje serija :). Jednim klikom mi izbaci sve serije na epizodu koja mi je sljedeća na redu za gledanje... Ne može jednostavnije od tog

 Da prvi put čujem za scrobbler, aj pročitaj još jednom post.

Pa puno lakše je ovo šta sam i objasnio kolegi, nema registracije, nema pracenja, dodatnog addona. Dodaš serije u biblioteku kako epizode dolaze tako se pojavljuju. Tv guide je ionako integriran na svakoj seriji u bibloteci piše kad izlazi sljedeca epizoda.....

9 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

RD zakon, plus Convenant i mozda Genesis reborn, nista vise za filmove i serije...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 7:47 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
Ramo kaže...
Piratiziram na traktu? Trakt jedino prati što sam pogledao, i olakšava posebno praćenje serija :). Jednim klikom mi izbaci sve serije na epizodu koja mi je sljedeća na redu za gledanje... Ne može jednostavnije od tog

 Da prvi put čujem za scrobbler, aj pročitaj još jednom post.

Pa puno lakše je ovo šta sam i objasnio kolegi, nema registracije, nema pracenja, dodatnog addona. Dodaš serije u biblioteku kako epizode dolaze tako se pojavljuju. Tv guide je ionako integriran na svakoj seriji u bibloteci piše kad izlazi sljedeca epizoda.....

 Meni sad radi stvarno super instant pretrazim epizode i kad odaberem odma pocne pretrazivat i posto imam RD mogu najcesce nakon 2 sec stisnuti da prekine i pokrenuti najcesce u 1080p epizode hvala jos jednom za savjet.  I da tko ima isti problem neka proba elysium radi puno brze. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Bolji vam je alldebrid, kosta isto oko 30 kn, a ima puno više premium linkova nego real debrid....

 alldebrid na kodiju ne sljaka, provjereno...radi RD

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dadotb kaže...
dado16 kaže...
Bolji vam je alldebrid, kosta isto oko 30 kn, a ima puno više premium linkova nego real debrid....

 alldebrid na kodiju ne sljaka, provjereno...radi RD

 sljaka, rabim ga....sve sto ima rd ima i alldebrid i jos malo više premium hostova...

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
dadotb kaže...
dado16 kaže...
Bolji vam je alldebrid, kosta isto oko 30 kn, a ima puno više premium linkova nego real debrid....

 alldebrid na kodiju ne sljaka, provjereno...radi RD

 sljaka, rabim ga....sve sto ima rd ima i alldebrid i jos malo više premium hostova...

 Potpuno si u pravu, obnovio sam pretplatu sa danom kasnjenja, pa im je trebalo jedan dan da mi "puste" linkove sa alldebrida, radi od sinoc sve za 10, alldebrid kao i RD zakon za HD linkove, na convenant za seriju izbaci najmanje 10 HD linkova...16 eur za 6 mjeseci je zaista vise nego smijesno...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 8:31 (dadotb).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dadotb kaže...
dado16 kaže...
dadotb kaže...
dado16 kaže...
Bolji vam je alldebrid, kosta isto oko 30 kn, a ima puno više premium linkova nego real debrid....

 alldebrid na kodiju ne sljaka, provjereno...radi RD

 sljaka, rabim ga....sve sto ima rd ima i alldebrid i jos malo više premium hostova...

 Potpuno si u pravu, obnovio sam pretplatu sa danom kasnjenja, pa im je trebalo jedan dan da mi "puste" linkove sa alldebrida, radi od sinoc sve za 10, alldebrid kao i RD zakon za HD linkove, na convenant za seriju izbaci najmanje 10 HD linkova...16 eur za 6 mjeseci je zaista vise nego smijesno...

 A kad se sjetim jos pred jedno godinu,godinu i pol kako sam bio protiv toga,kao ma je vraga to dobro,necu ja placat kad imam besplatno i evo na kraju nemogu upalit Kodi bez RD,zanimljivo.

Sad mi je samo zao da nisam ranije probao,ok HD linkovi ali meni je DTS i Dolby jako bitan posto mi je to doma tako sve nastimano.Srecom pa ima linkova s DTS i DD.

Dado16 a sto je bilo s onim da ti na starijim filmovima nema HD linkova,je sad sve ok?

 

 

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 8:51 (Blade Runner31).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ja imam RD ali nema hd linkova za seriju Daredevil. U 26 epizoda, koliko imaju dvije sezone, možda da sam imao svega 6 hd linkova, i to neki od gotovo 4GB koje nisam mogao strimati. Većina samo SD kvaliteta. Probao Covenant, na njemu ništa, i SALTS koji je bio malo bolji. Volio bih znati na koji način radi pretraživanje serija. Od kud kupe linkove za RD. Da li postoji neki search engine za hostinge, jer bi se onda mogao napraviti addon samo za RD?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
dadotb kaže...
dado16 kaže...
dadotb kaže...
dado16 kaže...
Bolji vam je alldebrid, kosta isto oko 30 kn, a ima puno više premium linkova nego real debrid....

 alldebrid na kodiju ne sljaka, provjereno...radi RD

 sljaka, rabim ga....sve sto ima rd ima i alldebrid i jos malo više premium hostova...

 Potpuno si u pravu, obnovio sam pretplatu sa danom kasnjenja, pa im je trebalo jedan dan da mi "puste" linkove sa alldebrida, radi od sinoc sve za 10, alldebrid kao i RD zakon za HD linkove, na convenant za seriju izbaci najmanje 10 HD linkova...16 eur za 6 mjeseci je zaista vise nego smijesno...

 A kad se sjetim jos pred jedno godinu,godinu i pol kako sam bio protiv toga,kao ma je vraga to dobro,necu ja placat kad imam besplatno i evo na kraju nemogu upalit Kodi bez RD,zanimljivo.

Sad mi je samo zao da nisam ranije probao,ok HD linkovi ali meni je DTS i Dolby jako bitan posto mi je to doma tako sve nastimano.Srecom pa ima linkova s DTS i DD.

Dado16 a sto je bilo s onim da ti na starijim filmovima nema HD linkova,je sad sve ok?

 

 

 neznam, odustao sam, blueray(cisti blueray) kvalitetu ionak nemrem naci na tim linkovima pa si skinem i gledam...Rabim za serije jedino , novih ima stare jos nisam gledao..

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Postoje li addoni koji citaju torrente? Kvalitetnih stream linkova ima premalo, a htio bi gledati cim vise toga u hd-u...
Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Plexus
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Blade Runner31 kaže...
dadotb kaže...
dado16 kaže...
dadotb kaže...
dado16 kaže...
Bolji vam je alldebrid, kosta isto oko 30 kn, a ima puno više premium linkova nego real debrid....

 alldebrid na kodiju ne sljaka, provjereno...radi RD

 sljaka, rabim ga....sve sto ima rd ima i alldebrid i jos malo više premium hostova...

 Potpuno si u pravu, obnovio sam pretplatu sa danom kasnjenja, pa im je trebalo jedan dan da mi "puste" linkove sa alldebrida, radi od sinoc sve za 10, alldebrid kao i RD zakon za HD linkove, na convenant za seriju izbaci najmanje 10 HD linkova...16 eur za 6 mjeseci je zaista vise nego smijesno...

 A kad se sjetim jos pred jedno godinu,godinu i pol kako sam bio protiv toga,kao ma je vraga to dobro,necu ja placat kad imam besplatno i evo na kraju nemogu upalit Kodi bez RD,zanimljivo.

Sad mi je samo zao da nisam ranije probao,ok HD linkovi ali meni je DTS i Dolby jako bitan posto mi je to doma tako sve nastimano.Srecom pa ima linkova s DTS i DD.

Dado16 a sto je bilo s onim da ti na starijim filmovima nema HD linkova,je sad sve ok?

 

 

 neznam, odustao sam, blueray(cisti blueray) kvalitetu ionak nemrem naci na tim linkovima pa si skinem i gledam...Rabim za serije jedino , novih ima stare jos nisam gledao..

 A cuj naravno da nema blu ray kvalitete,ko bi to uploadao za svaki film ili seriju ali ono sto ima kvaliteta slike je super,pogotovo naprema besplatnim linkovima.Ja isto nekad skinem blu ray pravi,samo ako je neki poseban film tipa Avatara,X Man i tako neki bolji filmovi.

Izzy Dardevil nema ni kod mene na svakoj epizodi koliko sada vidim

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 18:14 (Blade Runner31).
8 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dok je quasar addona nema potrebe za nikakvim debridima osim ako živiš vani radi restrikcija.....skidaš i strimaš svaku seriju ili film u FHD i 5.1 zvuku....nakon završetka gledanja narediš u postavkama da se odmah po prekidu izbriše i to je to....

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice