Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.722.923
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav, trebao bi mi savjet vas iskusnijih.

U 2. mjesecu cu raskinuti zavjete s T-HT-om i prebacit cu operatera, ali ne bih uzimao nikakvu uslugu TV-a ukoliko KODI moze odraditi sljedece.

 

Najveci problem su mi starci, znaci titlovi na hrvatski su must-have. 

 

E sad, tipa hrvatski kanali sigurno imaju hrvatske titlove. A sto se tice FOXa, HBO-a i slicno, da li postoji nacin da se tu namjeste hrvatski titlovi, izabere se po regiji ili nesto slicno? Kakva je kvaliteta slike i ostaloga? Da li se isplati maknut od ovih nasih i uzet android box i sibnut kodi?

 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pa nebi trebao bit problem ako planiras od nekog uzeti iptv i to podesit na android box.Ti programi vec imaju prijevod nista dodatno ti ne treba.

Ne znam dali na issto mslimo,ali npr.ja placam iptv (ne operaterima) i podesim isstu listu na Kodi svi programi mi imaju prijevod.

Meni je to isplativije jer za duplo manji iznos dobijem puno vise programa,a jos sa xiaomi android boxom imas mogucnosti milijun.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hrka11 kaže...

Pa nebi trebao bit problem ako planiras od nekog uzeti iptv i to podesit na android box.Ti programi vec imaju prijevod nista dodatno ti ne treba.

Ne znam dali na issto mslimo,ali npr.ja placam iptv (ne operaterima) i podesim isstu listu na Kodi svi programi mi imaju prijevod.

Meni je to isplativije jer za duplo manji iznos dobijem puno vise programa,a jos sa xiaomi android boxom imas mogucnosti milijun.

 pozz, od koga si uzeo iptv listu i koliko te izadje mjesečno ?

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Poslat cu ti u pp.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
alen177 kaže...
hrka11 kaže...

Pa nebi trebao bit problem ako planiras od nekog uzeti iptv i to podesit na android box.Ti programi vec imaju prijevod nista dodatno ti ne treba.

Ne znam dali na issto mslimo,ali npr.ja placam iptv (ne operaterima) i podesim isstu listu na Kodi svi programi mi imaju prijevod.

Meni je to isplativije jer za duplo manji iznos dobijem puno vise programa,a jos sa xiaomi android boxom imas mogucnosti milijun.

 pozz, od koga si uzeo iptv listu i koliko te izadje mjesečno ?

 I mene to zanima. Može li u pp?

Pomalo, šegavo i vajka!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 15:07 (Truljo).
9 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

neko probao NOT SURE addon, nahvalise ga za filmove, serije, sport, XXX....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Imam zadnjih dva tjedna problema sa covenant add-onom. Ne pretrazuje kako treba (izbaci mozda par izvora samo a imam RD), kad i pokrenem nešto zablokira cijeli Kodi itd., dok recimo Exodus radi kako treba osim njegovih mušica na koje sam navikao.

probao ga updateati, reinstalirati ali uvijek isto. ima li još netko takav slučaj ili sam jedini. zbog Androida 4.4 nemogu na Kodi 17, pa sumnjam da je mozda zbog toga.

Ima li trenutno neka dobra alternativa koja ima podršku za Real Debrid?? (SALTS mi je dosta nepouzdan)

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

100% je radi toga jer su svi migrirali te bolje optimizirani za krypton...

Pogotovo novi addonovi ...probaj qusar...preko cega i na koji nacin gledas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dalthor kaže...

Imam zadnjih dva tjedna problema sa covenant add-onom.

 Instaliraj SPMC..uredno radi na njemu

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dalthor kaže...

Imam zadnjih dva tjedna problema sa covenant add-onom. Ne pretrazuje kako treba (izbaci mozda par izvora samo a imam RD), kad i pokrenem nešto zablokira cijeli Kodi itd., dok recimo Exodus radi kako treba osim njegovih mušica na koje sam navikao.

probao ga updateati, reinstalirati ali uvijek isto. ima li još netko takav slučaj ili sam jedini. zbog Androida 4.4 nemogu na Kodi 17, pa sumnjam da je mozda zbog toga.

Ima li trenutno neka dobra alternativa koja ima podršku za Real Debrid?? (SALTS mi je dosta nepouzdan)

 Mogu potvrdit da radi uredno na Kodi 17,imam RD isto.

 

A koju android box imas?

Ja sam bio nasao za 4.4 kodi 17,reci koji je box?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
7 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ima li još netko problem sa Elyisum dodatkom, zadnjih nekoliko dana kad god otvorim filmove ili serije - dalje od toga ne ide.

 

Npr. odaberem "most popular" i kao nešto krene vrtit i onda stane, ne mogu do nijednog filma ili serije doći.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Jesi li ubacio API key sa TMDBa?

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dalthor kaže...

Imam zadnjih dva tjedna problema sa covenant add-onom. Ne pretrazuje kako treba (izbaci mozda par izvora samo a imam RD), kad i pokrenem nešto zablokira cijeli Kodi itd., dok recimo Exodus radi kako treba osim njegovih mušica na koje sam navikao.

probao ga updateati, reinstalirati ali uvijek isto. ima li još netko takav slučaj ili sam jedini. zbog Androida 4.4 nemogu na Kodi 17, pa sumnjam da je mozda zbog toga.

Ima li trenutno neka dobra alternativa koja ima podršku za Real Debrid?? (SALTS mi je dosta nepouzdan)

 Probaj ovo:

 

https://www.pwrdown.com/kodi/guides/alluc-covenant-kodi-krypton-guide/

13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

UK ima problema sa streamingom... doći će to i do nas!

 

http://koditips.com/blocked-kodi-uk-isp-covenant-elysium/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...

UK ima problema sa streamingom... doći će to i do nas!

 

http://koditips.com/blocked-kodi-uk-isp-covenant-elysium/

 Nebude sigurno...njihove tv kuce koriste enormne svote i zato i ulazu u to da se  blokira...kod nas vjerujem da nece to nikad ni doc. Ogromni novci se vrte oko premier league i koja ce tv kuca dobiti prava, a onda se nadu streamovi koji su besplatni, zato to i rade...

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 12:46 (dado16).
7 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Widowmaker kaže...

Jesi li ubacio API key sa TMDBa?

 Našao sam na netu tutorial i sada Elysium radi normalno.

 

Hvala!

15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

100% je radi toga jer su svi migrirali te bolje optimizirani za krypton...

Pogotovo novi addonovi ...probaj qusar...preko cega i na koji nacin gledas?

 preko android boxa, minix x8. spojen kablom s bnet ruterom (120Mbit veza). 

probat cu taj spmc koji je drugi kolega predlozio preko vikenda pa vidjeti ima li sreće.

 

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dalthor kaže...
4mal kaže...

 preko android boxa, minix x8. spojen kablom s bnet ruterom (120Mbit veza). 

probat cu taj spmc koji je drugi kolega predlozio preko vikenda pa vidjeti ima li sreće.

 

 Inače SPMC je napravljen od samog tvorca Kodi-ja. Kod mene rade već mjesecima na starim boxovima s kitkat-om. Svi addoni tipa covenant i streamovi rade odlično.

probao sam i Krypton 17 za kitkat međutim imao je problem s back tipkom(beskrajna vrtnja onog kruga za load). Isto tako ove modificirane verzije kodija možeš skinuti preko Ares wizarda u samom kodiju.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Može i meni na PM..
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozz ekipa jucer sam od frenda cuo za ovaj program i nisam mogao da vjerujem . Max tv mie skupo placati a najvise mie zbog sportskih programa arene,SK itd .. pa me zanima na koju foru funkcionira ovaj kodi od koga mogu kupiti programe itd. 

Cuo sam da se tu kupuju playliste i samo se ukucaju kao neki add on na kodi i i gledam , ali me zanima kakva je kvaliteta , steka li i to? Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
MaciStyle kaže...

Pozz ekipa jucer sam od frenda cuo za ovaj program i nisam mogao da vjerujem . Max tv mie skupo placati a najvise mie zbog sportskih programa arene,SK itd .. pa me zanima na koju foru funkcionira ovaj kodi od koga mogu kupiti programe itd. 

Cuo sam da se tu kupuju playliste i samo se ukucaju kao neki add on na kodi i i gledam , ali me zanima kakva je kvaliteta , steka li i to? Hvala unaprijed

 dobro si čuo, instaliraš kodi i staviš neki build npr osijek build i imaš gore sve ali nisu svi live tv kanali hr titl tako da ako zelis gledat HD i titl moraš platit nekom od iptv providera (ima ih na fb), cijene su ti od nekih do 10€ mjesec a godina dana od 60€ na više, možeš i tražit testne linkove, oni su besplatni 24h, pozz

14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Da li postoji neki addon za kodi koji bi radio sinkronizaciju između dva kodia na dva različita uređaja,na android boxu i pc-u,znači odgledam nešto na pc-u i na android boxu mi to isto bude obilježeno kao odgledano,ili recimo favoriti na jednom uređaju dodani da se pokažu i na drugom?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Trakt.tv. Otvoriš racun, dodas racun u addon (većina video addona ima mogućnost dodavanja accounta od trakt.tv) i samo dodaš na svim uređajima trakt.tv account u taj video addon ili u vise video addona, ako ne koristis samo 1... :-)
7 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dan1234567890 kaže...
Trakt.tv. Otvoriš racun, dodas racun u addon (većina video addona ima mogućnost dodavanja accounta od trakt.tv) i samo dodaš na svim uređajima trakt.tv account u taj video addon ili u vise video addona, ako ne koristis samo 1... :-)

 Malo sam proučavao taj Trakt, i najkorisnija/najbitnija funkcija - da dobiješ obavijest prije emitiranja nove epizode, je zapravo dio VIP paketa koji se naplaćuje.

 

Baš šteta, ne znam ima li neka besplatna alternativa, a mogućnost označavanja odgledanih serija i filmova je praktički nebitna kad to znam i sam u glavi.

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja koristim aplikaciju na mobitelu TV Time i to mi javlja kad kaj izađe, super korisno i besplatno.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blackstorm kaže...

 Malo sam proučavao taj Trakt, i najkorisnija/najbitnija funkcija - da dobiješ obavijest prije emitiranja nove epizode, je zapravo dio VIP paketa koji se naplaćuje.

 

Baš šteta, ne znam ima li neka besplatna alternativa, a mogućnost označavanja odgledanih serija i filmova je praktički nebitna kad to znam i sam u glavi.

Što točno podrazumijevaš pod "obavijest"? Ako misliš na to da ti se epizoda na dan emitiranja "pojavi" u Kodiju, onda ti ne treba VIP paket jer to odrađuje i besplatna verzija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 17:26 (kipo).
7 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
kipo kaže...
Blackstorm kaže...

 Malo sam proučavao taj Trakt, i najkorisnija/najbitnija funkcija - da dobiješ obavijest prije emitiranja nove epizode, je zapravo dio VIP paketa koji se naplaćuje.

 

Baš šteta, ne znam ima li neka besplatna alternativa, a mogućnost označavanja odgledanih serija i filmova je praktički nebitna kad to znam i sam u glavi.

Što točno podrazumijevaš pod "obavijest"? Ako misliš na to da ti se epizoda na dan emitiranja "pojavi" u Kodiju, onda ti ne treba VIP paket jer to odrađuje i besplatna verzija.

 Mislio sam na to da recimo dobijem obavijest na email kad je izašla nova epizoda serije koju pratim.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blackstorm kaže...

 Mislio sam na to da recimo dobijem obavijest na email kad je izašla nova epizoda serije koju pratim.

Možda će ti ovo biti korisno: https://www.tvshowsreminder.com/

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 9:24 (kipo).
6 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ej ekipa, trebam pomoć.

 

Zašto mi Exodus više ne izbacije filmove/serije s oznakom HD..?

I zašto taj isti Exodus ne može otvorit "people watching" opciju u filmovima ili serijama..?

I koji su trenutno najpopularniji addonsi uz Exodus za filmove i serije..?

 

Hvala vam puno.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice