Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.722.304
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ima li koji addon za live stream NBA-a?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

POzdrav! Zašto mi phoenix reborn neće da pokrene domaće serije. Dođe do epizoda i kad kliiknem epizodu pokrene se krug ali se opet vrati na biranje epizode. Isto tako je i kod domaćih filmova. Sve ostalo radi. Windowsi 10 sa upaljenim win. defenderom. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Ima li koji addon za live stream NBA-a?

 https://www.reddit.com/r/nbastreams/new/

 

 

11 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ekipa , totalnio sam laik sta se tice kodia i nekontam to previse . Ako mi netko moze u kratkim crtama rec sto je potrebno sve napraviti da gledanje serija , filmova , livestreamova ili jos bolje ako postoji neki video koji objasnjava  . Kodi mi je na sonyevom tvu . Hvala i izvinite sta ulijecem ko padobranac .  

 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Adict kaže...

Ekipa , totalnio sam laik sta se tice kodia i nekontam to previse . Ako mi netko moze u kratkim crtama rec sto je potrebno sve napraviti da gledanje serija , filmova , livestreamova ili jos bolje ako postoji neki video koji objasnjava  . Kodi mi je na sonyevom tvu . Hvala i izvinite sta ulijecem ko padobranac .  

 

 za početak:

http://www.wirelesshack.org/how-to-install-incursion-kodi-addon.html

 

http://www.wirelesshack.org/how-to-install-aragon-live-kodi-addon.html

 

http://www.wirelesshack.org/how-to-install-bennu-kodi-addon.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 14:47 (Wolverine).
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Također je korisno pogledati i ovo:

http://www.wirelesshack.org/top-best-working-kodi-video-add-ons.html

 

Svaki mjesec daju listu pa se može provjeriti i dopuniti kolekcija klikom na link (add-ona) i dalje pratiti upute.

Stručnjak za odmaganje...
6 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Hvala svima uspjesno odradeno sve , osim titlova . Imate nes kako titlove ubacit , gledao sam neki video al nije mi bas uspjelo . Hvala

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav, 

 

imam jedan problemcic, no vidim da je ova tema o kodiju dosta poplularnije od ' kodi problem ' pa sam se tu javio.

 

izvinjavam se ako sam tamo trebao.

 

naime, skinio sam nedavno neki film i prebacio ga na nas, i kodi ga ne nadje, desilo mi se par puta tako, i kad preimenujem datoteku onda ju kodi nadje, sad sam preimenovao i nista.

 

malo mi ide na zivac to tako, inace kodi mi je super, ali nekad zeza. ima li netko neki predlog? hvala

kardia mou min anisihis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
_itsmoriarty kaže...

pozdrav, 

 

imam jedan problemcic, no vidim da je ova tema o kodiju dosta poplularnije od ' kodi problem ' pa sam se tu javio.

 

izvinjavam se ako sam tamo trebao.

 

naime, skinio sam nedavno neki film i prebacio ga na nas, i kodi ga ne nadje, desilo mi se par puta tako, i kad preimenujem datoteku onda ju kodi nadje, sad sam preimenovao i nista.

 

malo mi ide na zivac to tako, inace kodi mi je super, ali nekad zeza. ima li netko neki predlog? hvala

 Slikaj u obicnom exploreru da vidimo kako izgleda taj file i koja mu je extenzija... drito iz windowsa znaci napravi screenshot foldera di se nalazi film

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozdrav, 

 

imam jedan problemcic, no vidim da je ova tema o kodiju dosta poplularnije od ' kodi problem ' pa sam se tu javio.

 

izvinjavam se ako sam tamo trebao.

 

naime, skinio sam nedavno neki film i prebacio ga na nas, i kodi ga ne nadje, desilo mi se par puta tako, i kad preimenujem datoteku onda ju kodi nadje, sad sam preimenovao i nista.

 

malo mi ide na zivac to tako, inace kodi mi je super, ali nekad zeza. ima li netko neki predlog? hvala

 Slikaj u obicnom exploreru da vidimo kako izgleda taj file i koja mu je extenzija... drito iz windowsa znaci napravi screenshot foldera di se nalazi film

 evo 

kardia mou min anisihis.
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
_itsmoriarty kaže...
dado16 kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozdrav, 

 

imam jedan problemcic, no vidim da je ova tema o kodiju dosta poplularnije od ' kodi problem ' pa sam se tu javio.

 

izvinjavam se ako sam tamo trebao.

 

naime, skinio sam nedavno neki film i prebacio ga na nas, i kodi ga ne nadje, desilo mi se par puta tako, i kad preimenujem datoteku onda ju kodi nadje, sad sam preimenovao i nista.

 

malo mi ide na zivac to tako, inace kodi mi je super, ali nekad zeza. ima li netko neki predlog? hvala

 Slikaj u obicnom exploreru da vidimo kako izgleda taj file i koja mu je extenzija... drito iz windowsa znaci napravi screenshot foldera di se nalazi film

 evo 

 I dalje ne vidim koja je extenzija, pretpostavljam .mkv sto bi trebao ocitavati, no primjetio sam da kodi-u znaju smetati dugački naslovi i tocke, probaj skratiti naslov i bez tih tocaka...najvjerojatnije nije ovo problem ali vrijedi pokušati

 

EDIT: I neznam na kakvi način ides gledati filmove, jer ak imas bas library di si to sve sriktao moras force-at da ti scannira folder ako si tek skinuo film ili nije bio do zadnjeg scana, ili ak ides kroz npr video pa files pa trazis folder na disku onda bi treba automatski ocitati

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 17:26 (dado16).
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
_itsmoriarty kaže...
dado16 kaže...
_itsmoriarty kaže...

pozdrav, 

 

imam jedan problemcic, no vidim da je ova tema o kodiju dosta poplularnije od ' kodi problem ' pa sam se tu javio.

 

izvinjavam se ako sam tamo trebao.

 

naime, skinio sam nedavno neki film i prebacio ga na nas, i kodi ga ne nadje, desilo mi se par puta tako, i kad preimenujem datoteku onda ju kodi nadje, sad sam preimenovao i nista.

 

malo mi ide na zivac to tako, inace kodi mi je super, ali nekad zeza. ima li netko neki predlog? hvala

 Slikaj u obicnom exploreru da vidimo kako izgleda taj file i koja mu je extenzija... drito iz windowsa znaci napravi screenshot foldera di se nalazi film

 evo 

 I dalje ne vidim koja je extenzija, pretpostavljam .mkv sto bi trebao ocitavati, no primjetio sam da kodi-u znaju smetati dugački naslovi i tocke, probaj skratiti naslov i bez tih tocaka...najvjerojatnije nije ovo problem ali vrijedi pokušati

 

EDIT: I neznam na kakvi način ides gledati filmove, jer ak imas bas library di si to sve sriktao moras force-at da ti scannira folder ako si tek skinuo film ili nije bio do zadnjeg scana, ili ak ides kroz npr video pa files pa trazis folder na disku onda bi treba automatski ocitati

 to je meni sve na NAS-u, i svaki put kad otvorim kodi sam napravio da sam skenira, probao sam i ja skenirati i nista. 

mislim ako cu morati preimenovati stalno ime filmu necu ga ni koristiti vise ... :S

 

EDIT: evo obrisao sam u naslovu par rijeci i nasao je film, tockice sam ostavio ... 

kardia mou min anisihis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 17:48 (_itsmoriarty).
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

ocito negdje u postavkama ima limit koliko name filma moze imati, najvjerojatnije se moze fixati...googlaj :)

 

 

Najvjerojatnije se dešava da kad searcha film u bazi tmdb ili imdb itd, ne moze naci radi te odredene rijeci u naslovu, kao i kad trazis titl pa je neispravno imenovan film i nemre ga naci, tak ti se i tu dešava...

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 17:58 (dado16).
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...

ocito negdje u postavkama ima limit koliko name filma moze imati, najvjerojatnije se moze fixati...googlaj :)

 

 

Najvjerojatnije se dešava da kad searcha film u bazi tmdb ili imdb itd, ne moze naci radi te odredene rijeci u naslovu, kao i kad trazis titl pa je neispravno imenovan film i nemre ga naci, tak ti se i tu dešava...

 obrisao sam kodi i opet ga instalirao, namjestio library, i budemo vidjeli kad neki sljedeci film dodje na red :)

kardia mou min anisihis.
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Za korisnike preko Real Debrida pitanje. Da li ste primetili da u zadnje vreme ima jako slabo linkova i strimova, dosta kasne u odnosu na recimo Quasar, ili torrente. Ponovo sam se vratio skidanju filmova u 5.1 preko torrenta iako sam mislio da je to proslost vise, jedino sto ga pokrenem preko Kodija da se ne bih jebavao oko titlova.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Za korisnike preko Real Debrida pitanje. Da li ste primetili da u zadnje vreme ima jako slabo linkova i strimova, dosta kasne u odnosu na recimo Quasar, ili torrente. Ponovo sam se vratio skidanju filmova u 5.1 preko torrenta iako sam mislio da je to proslost vise, jedino sto ga pokrenem preko Kodija da se ne bih jebavao oko titlova.

 Ne, meni i dalje isto...za vecinu stvari uvijek cca ima 20 do 50 linkova 1080p...ako je stari naslov onda barem ima 5 do 20 komada 720p, sto mi sasvim dovoljno jer svaki od njih radi

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Za korisnike preko Real Debrida pitanje. Da li ste primetili da u zadnje vreme ima jako slabo linkova i strimova, dosta kasne u odnosu na recimo Quasar, ili torrente. Ponovo sam se vratio skidanju filmova u 5.1 preko torrenta iako sam mislio da je to proslost vise, jedino sto ga pokrenem preko Kodija da se ne bih jebavao oko titlova.

 Sve ok kod mene,isto kao i kod Dade,milijun 1080P linkova na novim i nesto manje na starim serijama/filmovima.

Mozda bis trebao updejtati universal scraper?

Ja sam to morao rucno jer nije htjelo automatski

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
15 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
I kod mene radi ok.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pa neznam kako vi vrsite proveru, ali ja evo recimostrim  za MONEY HEIST seriju za 14 i 15-u epizodu ne mogu na real debridu naci nikako, pa za mnoge filmove kojih na torrentima ima, na RD-u ih jos uvek nema, a ranije je prvo na RD-u prvo izaslo pa onda na ostalim torentima. Black Panther film sam gledao pre nedelju dana na Quasaru u 5.1 a ovde ga do pre dva dana nije bilo. Ja pricam o audio formatu, ne striktno o 1080p, jer nisu svi 1080 p u 5.1 ili DTS formatu. Seriju THE TERROR am morao odgledati preko torenta, jer je na RD-u kasnila nedelju i vise dana (od 6=e do zadnje epizode). Definitivno, nije ono sto je bio i trenutno kaska za Quasarom koji je zakon u ovom momentu. Napomonjem, radi se o strimovima sa digit audi strimovima, pozz

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Pa neznam kako vi vrsite proveru, ali ja evo recimostrim  za MONEY HEIST seriju za 14 i 15-u epizodu ne mogu na real debridu naci nikako, pa za mnoge filmove kojih na torrentima ima, na RD-u ih jos uvek nema, a ranije je prvo na RD-u prvo izaslo pa onda na ostalim torentima. Black Panther film sam gledao pre nedelju dana na Quasaru u 5.1 a ovde ga do pre dva dana nije bilo. Ja pricam o audio formatu, ne striktno o 1080p, jer nisu svi 1080 p u 5.1 ili DTS formatu. Seriju THE TERROR am morao odgledati preko torenta, jer je na RD-u kasnila nedelju i vise dana (od 6=e do zadnje epizode). Definitivno, nije ono sto je bio i trenutno kaska za Quasarom koji je zakon u ovom momentu. Napomonjem, radi se o strimovima sa digit audi strimovima, pozz

 Moguce da krivi addon koristis, dosta njih se ne azurira kako treba...pogledaj neke druge addonove

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Od addonova koristim standardne Covenant i Exodus, koji bi drugi, a da je bolji

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Od addonova koristim standardne Covenant i Exodus, koji bi drugi, a da je bolji

 Onda je to problem, Covenant odavno mi najlosije pruza rezultate ni exodus nije bolji....Trenutno incursion sa real debridom najbolji....a backup addon mi je neptune rising

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Da i taj koristim, Incrusion, jesi koristio Quasar?

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Da i taj koristim, Incrusion, jesi koristio Quasar?

 quasar nikako mi ne lezi, jer mi tv ima slobodno samo 1 gb, a kad pokrecem quasara posto je to torrent mora negdje skinut cijeli file pa nemrem gledat....

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Pa neznam kako vi vrsite proveru, ali ja evo recimostrim  za MONEY HEIST seriju za 14 i 15-u epizodu ne mogu na real debridu naci nikako, pa za mnoge filmove kojih na torrentima ima, na RD-u ih jos uvek nema, a ranije je prvo na RD-u prvo izaslo pa onda na ostalim torentima. Black Panther film sam gledao pre nedelju dana na Quasaru u 5.1 a ovde ga do pre dva dana nije bilo. Ja pricam o audio formatu, ne striktno o 1080p, jer nisu svi 1080 p u 5.1 ili DTS formatu. Seriju THE TERROR am morao odgledati preko torenta, jer je na RD-u kasnila nedelju i vise dana (od 6=e do zadnje epizode). Definitivno, nije ono sto je bio i trenutno kaska za Quasarom koji je zakon u ovom momentu. Napomonjem, radi se o strimovima sa digit audi strimovima, pozz

 Pn nezz,ja sam prvi put u pravom HD vidio Black Panther na torrentu tek pred 2 dana i skinuo ga 1080p DTS 5.1

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 4:30 (Blade Runner31).
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
levca5 kaže...

Da i taj koristim, Incrusion, jesi koristio Quasar?

 quasar nikako mi ne lezi, jer mi tv ima slobodno samo 1 gb, a kad pokrecem quasara posto je to torrent mora negdje skinut cijeli file pa nemrem gledat....

 Povezes ga sa externim hard diskom i das putanju da ti torentu idu tamo, definitivno je u ovom trenutku daleko bolje resenje od RD-a za kojeg sam u ranijim postovima pisao sa odusevljenjem, ali to vise nije to. No, ok, mozda vecini korisnika RD-a ne smeta toliko to, jer se ne zaludjuju svi kao ja da audio mora biti perfektan, jer za mene je audio 60% dozivljaja filma, a RD je poceo itekako kasniti sa postavljanjem strimova sto ranije nije bio slucaj, pozz

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...
dado16 kaže...
levca5 kaže...

Da i taj koristim, Incrusion, jesi koristio Quasar?

 quasar nikako mi ne lezi, jer mi tv ima slobodno samo 1 gb, a kad pokrecem quasara posto je to torrent mora negdje skinut cijeli file pa nemrem gledat....

 Povezes ga sa externim hard diskom i das putanju da ti torentu idu tamo, definitivno je u ovom trenutku daleko bolje resenje od RD-a za kojeg sam u ranijim postovima pisao sa odusevljenjem, ali to vise nije to. No, ok, mozda vecini korisnika RD-a ne smeta toliko to, jer se ne zaludjuju svi kao ja da audio mora biti perfektan, jer za mene je audio 60% dozivljaja filma, a RD je poceo itekako kasniti sa postavljanjem strimova sto ranije nije bio slucaj, pozz

 ma i ovak imam previse stvari oko tva a ne jos i hard...meni cist dovoljno rd, ionak slusam preko tva, gdje nema 5.1 tak da....jedino kaj skidam preko torrenta je 3D film jer preko kodi-a mi se ne zeli upalit 3d na tvu

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Terrarium tv
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Wonderful resources, they are insightful. Thank you.

rashid
 
0 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice