XBMC(KODI) Addonsi

poruka: 2.374
|
čitano: 603.951
|
moderatori: Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
8 godina
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja imam PIA vpn i testirao sam na box znaci kad se spoji izadem van i udem u kodi i vpn i dalje radi u pozadini dok neodem opet i stisnem disconnect

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
Motorino kaže...

Da, na početku sam i ja mislio uzimat preko paypala ali kad sam vidio da ne primaju probao sam direktno s karticom ali ova moja baš ne funkcionira na internetu pa od tada kupujem one paysafe bonove na benzinskoj 

Ovi reselleri mi djeluju nekako nesigurno...

Uzima sam od Kotakeya i nije bilo problema. Samo kako mi Visa Electron prolazi i ne vidim po čemu je paypal sigurniji od 3-D standarda (tj jednokratno generirane zaporke na tokenu), a na kraju ispadne i jeftinije odusta sam od resellera.

Ja sam do pred 3-4 mjeseca tamo isto,uvijek je bilo ok.Jednom sam preko nekog drugog isto,sve ok.I onda si mislim cek malo.Imam pay pal a na nju mi je vezana kartica samo za pay pal di novaca ima sto stavim za pay pal koliko mi treba i kontam pa sta ne uzmem direktno lol.

Btw bodovi rade u oba slucaja

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 10:26 (Blade Runner31).
10 godina
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav jel ima neki addon live tv balkan, njemacki, americki kanali? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
XBMC(KODI) Addonsi

Ima li netko problem s Kodi 18 Leia ? Naime sve dosadašnje verzije sam pokušavao instalirati i na windows 10  i na android ,i nstalacija prođe no Kodi jednostavno "izleti" (izađe iz programa) kad pokušam recimo dodati neki dodatak ili promijeniti jezik ili slično ... nije mi jasno zašto i što se događa ... Ima li netko da zna u čemu je problem !'

0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice