Zaključavanje mapa i datoteka

poruka: 23
|
čitano: 25.809
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Zaključavanje mapa i datoteka
pitanje

postoji li neki program koji omogućuje da se neka mapa ili datoteka ''zaključa'' i da jednostavno kad želimo otvoriti tu mapu ili datoteku od nas traži šifru koju smo namjestili?

Hello World!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar

nitko!?

Hello World!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zaključavanje mapa i datoteka

onak lik lol nakon 13 minuta sto ti niko nije odgovorio odma ides bumpat..haha..

 

imas da , folder lock...

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zaključavanje mapa i datoteka

A čovjek se sa pravom čudi, ja sam dobio deset odgovora u pet minuta (slaganje konfiguracije)... :D

 

Imaš Folder Lock, ali evo ti video o tome na metacafeu - to je tutorial o zaključavanju bez ikakvog posebnog software-a.

Da se Facebook server sruši, 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Svaka čast sauron_15 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar
TIR669 kaže...

A čovjek se sa pravom čudi, ja sam dobio deset odgovora u pet minuta (slaganje konfiguracije)... :D

 

Imaš Folder Lock, ali evo ti video o tome na metacafeu - to je tutorial o zaključavanju bez ikakvog posebnog software-a.

 čim je video odmah mi se zavrti u glavi, jer ima 56k modem i carnet pa nema smisla otvarat to.

našao sam nekakav Lock Folder XP koji mi se čini ok
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
15 godina
offline
Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar

skinuo sam lock folder xp, ali on radi tako da mapu koju označim jednostavno sakrije i ne može se nikako vidjeti. i kad mi ta mapa treba moram pokrenuti lock folder xp i onda isključit zaštitu i onda poslije uključit.

 

a meni treba program da jednostavno neku mapa ''zaključa''. tj. da se ona vidi, a da kad ju želim otvoriti da izbaci prozorčić u koji moram upisat šifru i onda se otvori. jel postoji takvo što!?

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zaključavanje mapa i datoteka
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka

Ja mislim da postoji jel mi imamo tako na informatici.Btw.hvala na aktivnosti u mojoj temi Pomoć.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka

Taj se plača lol.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
mokro more kaže...

Taj se plača lol.

 I?
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
15 godina
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar
mokro more kaže...

Taj se plača lol.

 hehe. pa i photoshop i tuneup i još hrpa drugih super programa se plaćaju pa ih opet svi imaju
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
15 godina
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar
Razer_Copperhead kaže...
 skinuo sam taj program, al on zaključa samo do sljedećeg otvaranja. kad se neka mapa zaključa, pri sljedećem otvaranju se traži šifra i kad se upiše, ta mapa više nije zaključana. a meni treba da stalno bude zaključana. i da mi pri svakom otvaranju izbaci prozorčič u koji moram upisat šifru.
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
jurluk kaže...
mokro more kaže...

Taj se plača lol.

 hehe. pa i photoshop i tuneup i još hrpa drugih super programa se plaćaju pa ih opet svi imaju
 a daj molim te ko ide plačat 8 soma kuna za photoshop (bar je prije tako bilo) da bi ga koristio u privatne svrhe
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka

Pa kažem možda ima šta se ne plača a isto je dobar

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
jurluk kaže...
Razer_Copperhead kaže...
  meni treba da stalno bude zaključana. i da mi pri svakom otvaranju izbaci prozorčič u koji moram upisat šifru.
 My Lockbox je najbolji po tom pitanju...
Skini instaliraj pa probaj...Smijeh
15 godina
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar
Bellatrix kaže...
jurluk kaže...
Razer_Copperhead kaže...
  meni treba da stalno bude zaključana. i da mi pri svakom otvaranju izbaci prozorčič u koji moram upisat šifru.
 My Lockbox je najbolji po tom pitanju...
Skini instaliraj pa probaj...Smijeh
 ma ne ni to. većina ovdje navedenih programa rade tako da sakriju mapu, nema je više, ne vidi se. postane vidljiva smo kad se u programu odabere unlock.

meni treba nešto što ne sakriva mape. budu normalne kao i prije, sve budu na svom mjestu, sve su vidljive. nego jednostavno kad ih želim otvorit izbaci prozorčić u koji moram upisat namještenu šifru
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
15 godina
offline
Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar

jel zna tko možda!? treba mi

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar

da ponovim...

 

jurluk kaže...

jel zna tko možda!? treba mi

 
15 godina
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar

da ponovim 2. put

 

jurluk kaže...

da ponovim...

 

jurluk kaže...

jel zna tko možda!? treba mi

 
16 godina
neaktivan
offline
Zaključavanje mapa i datoteka

Ne zna!

Kaži šta misliš, misli šta kažeš... ---------------------------------- Sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine, zbog Hrvatske diše. ------------------------------- Neke stvari je bolje imat' kad ne treba, nego nemat' kad treba.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zaključavanje mapa i datoteka

Osobno koristim AxCrypt

http://www.axantum.com/Default.html

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja. - J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka
autorov komentar
probam pa javim
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zaključavanje mapa i datoteka

lockbox je zakon.folder nestane.neće niko naletit i pitat zašto ti je zaključano.zakon je ovaj lockbox.to care fala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice