Anketa - nenormalno

poruka: 5
|
čitano: 2.130
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Anketa - nenormalno

malo sam listao teme u ideje i ova cuda, te sam naletio na temu koju je otvorio mentalist i pitao zasto mu se broji svaki glas? a miro mu je odgovorio da je to samo zavjera, da ako restarta browser to ce biti ok, medjutim prije 5 minuta ova danasnja anketa za hardver itd je imala oko 10-ak % za preko 10.000 i 120 glasova, medjutima sad sam ja glasovao nekih 100-110 puta i nabio 52% na preko 10.000 i restartam browser kad ono 52% stoji!!!! molim objasnjenje?

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Anketa - nenormalno

To su rezultati samo za tebe koji si glasovao 100 puta. Za ostale su rezultati trenutno ovakvi:

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Anketa - nenormalno
klimama kaže...

To su rezultati samo za tebe koji si glasovao 100 puta. Za ostale su rezultati trenutno ovakvi:

 

ok, hvala :)

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
odjavljen
offline
Anketa - nenormalno

Evo citam pitanje ankete :

Koliko mjesečno potrošite u hrvatskm web-shopovima? (zanemarimo cinjenicu da nedostaje jedno slovo i ostale gramaticke/pravopisne greske - bar za pocetak)

 

A medju ponudjenim odgovorima je :

 

- 0 kuna

- ne kupujem u HR web-shopovima

 

Koja je uopce razlika izmedju ova dva ponudjena odgovora ?!?!

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Anketa - nenormalno
klimama kaže...

To su rezultati samo za tebe koji si glasovao 100 puta. Za ostale su rezultati trenutno ovakvi:

 

Nisi mu trebao reći - neka živi u zabludi da je "hacker"! Cool

Mrgud Veliki kaže...

Evo citam pitanje ankete :

Koliko mjesečno potrošite u hrvatskm web-shopovima? (zanemarimo cinjenicu da nedostaje jedno slovo i ostale gramaticke/pravopisne greske - bar za pocetak)

 

A medju ponudjenim odgovorima je :

 

- 0 kuna

- ne kupujem u HR web-shopovima

 

Koja je uopce razlika izmedju ova dva ponudjena odgovora ?!?!

Ako živiš u BiH ili Slo ili Srb (ili bilo gdje izvan HR), dolaziš na BOL (a puno ih dolazi iz tih država, posebice iz BiH) - možda želiš odgovoriti na anketu. Logično je da oni ne kupuju u HR preko web (uglavnom) pa će odgovoriti "ne kupujem u HR web-shopovima". Da nemaju taj odgovor, onda bi izabrali "0 kuna" i tako pokvarili realne omjere koje želimo vidjeti (istina, mogu ga i tako izabrati).

 

Druga opcija je u samom pitanju "zamoliti" da glasaju samo oni koji dolaze iz HR, ali to bi bilo nespretno, pa se moramo ovako snalaziti.

 

Osim njih, taj odgovor će izabrati i oni koji kupuju SAMO u ino web-shopovima, pa je i to neki podatak (za samu bit ove ankete usputni). Mada bi za njih mogao biti i poseban odgovor "kupujem samo u ino web-shopovima"

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 17:27 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice