BOL bez struje

poruka: 7
|
čitano: 1.988
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
BOL bez struje

Bili smo (redakcija) maloprije neko vrijeme (cca pola sata) bez struje, koliko vidim nitko ne šizi - znači sve vam je uredno radilo? Svi serveri su jasno na UPS-ovima, pa nisu pali, ali opet imaju i druge stvari utjecaja na vezu pa zato pitam :)

Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: BOL bez struje
Sva ko ura radilo :)
addicted to HD :)
16 godina
offline
BOL bez struje

Ja nisam mogel na forum baš negde u tom razdoblju...beskrajno se učitaval!

Pošto šaltam taj i još jedan forum stotinama puta na dan, svašta primjećujem :)

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BOL bez struje
Sve bilo u redu, ali sinoć je bilo ajme majko
A i jutros sam 15ak puta probao postat u temi: 'Prijedlog za m.bug.hr' i nije išlo. I onda je uspilo ndgdje oko 13h
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
BOL bez struje

Taman u to vrijeme, ni na forum ni na stranicu. A onda me presjeklo u grudnom košu... Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BOL bez struje

Danas cijeli dan na forumu... i ne nije bilo nikakvih problema / da cijeli dan xD... 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
BOL bez struje

Uvijek sam se pital kako to forum zasteka da neki najednom postaju par postova zaredom... Danas sam i ja prvi put to dozivjel...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice