CNN na Zločestoj!

poruka: 7
|
čitano: 1.799
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
CNN na Zločestoj!

Po prvi put na Zločestoj stranici našao se sadržaj s weba. Jednostavno nismo mogli ignorirati ovako veliki gaf, jednog tako velikog medija kao što je - CNN!

 

Zapis se zove: Soviet republics

 

 

P.S.

Kako to već biva - korigirali su vijest (oko 18h) i izbacili cijeli ovaj dio, ali to im neće pomoći - zapis na Zločestoj ostaje! :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 18:03 (Miro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CNN na Zločestoj!

Bila bi sramota da nas još svrstavaju u jugoslaviju, a kamali u Sovjetsku republiku.

CNN buuuuuuuuuuu!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: CNN na Zločestoj!
hahaha
Pa oni nisu normalni!
Bivše ruske republike Hrvatska i Albanija.
A jesu profici svaka im cast.
16 godina
protjeran
offline
CNN na Zločestoj!

Glupa debilna stoka. Takvi majmuni im i trebaju za novinare, lakše šire propagandu i blebeću na blesimetar kao papagaji. Još da su rekli Poljska ili Mađarska, to bi mi još bilo jasno.Smijeh

Takve propuste si nebi smjela dozvoliti televizijska kuća takvoga formata.

"The Most Trusted Name in News", yeah right.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 18:35 (the_tux).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CNN na Zločestoj!

Ma dajte, mislite vi da neki rednecksi sto citaju to u svom trailer parku znaju uopce koja je razlika izmedju Soviet i Yugoslav, ne znaju ni ko im je na vlasti, samo znaju da tamo "Kickaju assove u iraku" <-- yea right...

 

No ipak, istina je da CNNu ovo uzasno kvari ugled i nadam se da ce to ispraviti, ako vec nisu.

 

Jos malo off-topica, bas cu pratit TV ovih dana da vidim oce Bush izjavit jednu svoju legendarnu spiku koja nema smisla, ili je vrlo glupa Smijeh

 

I can't change the past little bunny, but I can change the future!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 18:53 (treehug).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CNN na Zločestoj!

Jučerašnja Slobodna objavila je i screenshot stranica Bijele kuće: ispod fotke na kojoj se vide gospođe Bush i Sanader kako ćaskaju, piše otprilike: "Gospođa Bush uživa u izvedbama folklorne grupe dok joj prevoditeljica tumači tekst pjesama."

 

Ne da mi se sada tražiti neki link (a i nadam se da su u međuvremenu to maknuli), ali ako netko ima...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: CNN na Zločestoj!
Bert kaže...

Jučerašnja Slobodna objavila je i screenshot stranica Bijele kuće: ispod fotke na kojoj se vide gospođe Bush i Sanader kako ćaskaju, piše otprilike: "Gospođa Bush uživa u izvedbama folklorne grupe dok joj prevoditeljica tumači tekst pjesama."

 

Ne da mi se sada tražiti neki link (a i nadam se da su u međuvremenu to maknuli), ali ako netko ima...

 vidio sam tu sliku, ja sam se izvrnuo!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice