MacinCloud

poruka: 5
|
čitano: 5.412
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
MacinCloud

pozdrav svima

 

planiram lagano krenut sa programiranje za ios. posto je početna investicija u mac poprilično visoka, tražio sam neko drugo rješenje dok se malo ne upoznam sa sustavom i vidim hoće li biti što od toga

 

jel ima tko iskustva s tim mac in cloudom? kako funkcionira? jel pruža sve funkcionalnosti koje bi bile potrebne?

 

cijena mu je 20$ za mjesec dana

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: MacinCloud
bozhan kaže...

pozdrav svima

 

planiram lagano krenut sa programiranje za ios. posto je početna investicija u mac poprilično visoka, tražio sam neko drugo rješenje dok se malo ne upoznam sa sustavom i vidim hoće li biti što od toga

 

jel ima tko iskustva s tim mac in cloudom? kako funkcionira? jel pruža sve funkcionalnosti koje bi bile potrebne?

 

cijena mu je 20$ za mjesec dana

 

 Za programiranje aplikacija za iOS, MORAŠ imati Mac (ili Hackintosh) i instalirani Xcode na njemu, MORAŠ imati Developer licencu koja košta 100$ godišnje.

 

iCloud je samo online storage, kao što je to OneDrive, GoogleDrive, DropBox i svi ostali storage servisi.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
15 godina
odjavljen
offline
Re: MacinCloud
kizo2703 kaže...

 Za programiranje aplikacija za iOS, MORAŠ imati Mac (ili Hackintosh) i instalirani Xcode na njemu, MORAŠ imati Developer licencu koja košta 100$ godišnje.

 

iCloud je samo online storage, kao što je to OneDrive, GoogleDrive, DropBox i svi ostali storage servisi.

 Covjek ne prica o iCloudu, vec MacInCloud.com

Provjeri ih. Osobno koristio. Nije to 'to', preporuka je ipak barem kakav-takav hackintosh za pocetak sloziti. Ali i ovo moze posluziti. No ne vidim smisla pored silnih virtualki, npr. ovo:

http://www.macbreaker.com/2014/05/os-x-mavericks-in-virtualbox-with-niresh.html

15 godina
neaktivan
offline
Re: MacinCloud
Hann kaže...

 Covjek ne prica o iCloudu, vec MacInCloud.com

Provjeri ih. Osobno koristio. Nije to 'to', preporuka je ipak barem kakav-takav hackintosh za pocetak sloziti. Ali i ovo moze posluziti. No ne vidim smisla pored silnih virtualki, npr. ovo:

http://www.macbreaker.com/2014/05/os-x-mavericks-in-virtualbox-with-niresh.html

 Prvo, neisplativo.

 

Drugo, za bilo kakav-takav rad, ako nisi na barem 20/20 optici, događat će se stalna pucanja veze.

 

I čemu Niresh, kad u VMware ili VirtualBox možeš instalirati vanilla OS X?

Već napravljenih installera ima, samo treba znati gdje.

 

A ima i dovoljno već napravljenih virtulnih mašina s original OS X-om za skinuti, bilo s Mavericksom, bilo s Yosemiteom, bez potrebe za muljatorima iz Niresha.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 19:27 (kizo2703).
15 godina
odjavljen
offline
MacinCloud

U potpunosti se slazem sa svime napisanim. Samo sam puknuo prvi link iz googlea. Ima milijarda nacina, sad je na gospodinu da se odluci koji zeli isprobati.

Post sam napisao kao manju pomoc, ali da i te ispravim jer si vjerojatno procitao 'cloud' i odmah mozak povezao sa 'icloud'. Ni prvi, a ni zadnji. Jer i meni se par puta dnevno dogodi da pomijesam stvari jer letimice i brzo preletim dok citam :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice