3 svjetski rat

poruka: 26
|
čitano: 4.747
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
3 svjetski rat
Otvorio sam temu kako bi raspravljali o nuklearnom ratu, tj. Kako prezivjeti rat, kakvo skloniste izgradit, kakvu hranu spremit, koje stvari i kolko dugo treba bit u sklonistu i je li obican podrum dobar za skloniste .
13 godina
offline
Re: 3 svjetski rat
Čevapa, čvaraka, pancete, kapule, malo kruva i čašu-dvi bevande za sve to zalit
Obični podrumi nisu baš dobri, neobični su dosta bolji
13 godina
offline
3 svjetski rat

Treba ti za početak bunker pod zemljom od jedno dvije hiljade kvadrata gdje ćeš skloniti sve što je potrebno da bi eventualno preživio...

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
7 godina
offline
3 svjetski rat

Matko je u ova dva dana otvorio i oživio hrpu tema,poprilično vezanog karaktera.

I sad čitam ovo,i mislim si kak mi zvuči poznato....

Uglavnom,postat će Preston Garvey,100%  

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat
Gledam kakve gluposti ljudi pisu pa moram ispravit greske
11 godina
odjavljen
offline
3 svjetski rat

Kada bi počeo nuklearni rat, ja bi uzeo pivo, izašao na terasu i gledao vatromet.

skorvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
10 godina
neaktivan
offline
3 svjetski rat

sarkazam vas nece spasiti od 3. svj rata

 

umjesto da citate 24sata i ostale medije koji kontroliraju masu, radije procitajte ovih par stvari..

 

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2016/08/25/pripremite-se-nakon-njemacke-i-ceska-vlada-upozorila-svoje-gradane-da-se-pripreme-za-najgore/

 

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2016/08/25/ovo-nije-dobro-nijemci-vracaju-obvezno-sluzenje-vojnog-roka-i-spremaju-se-za-rat/

 

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2016/08/26/njemacka-vlada-se-ubrzano-priprema-za-gradanske-nemire/

 

SAD i Rusija su u sukobima jos od hladnog rata, a sad je doslo i to vrijeme, HR i sredisnja Europa su granica borbe između Rusije i SAD-a. Nisu bezveze poceli graditi baze i slati nam oruzje i tenkove.

Iron Maiden
11 godina
online
Re: 3 svjetski rat
MatkoManijak kaže...
Otvorio sam temu kako bi raspravljali o nuklearnom ratu, tj. Kako prezivjeti rat, kakvo skloniste izgradit, kakvu hranu spremit, koje stvari i kolko dugo treba bit u sklonistu i je li obican podrum dobar za skloniste .

 nabaviš lijepo fallout shelter i vježbaš...

12 godina
offline
Re: 3 svjetski rat
dode li do svjetskog necu se za nikoga borit za nikakvu ideologiju i ostale pizdar... uzet cu pusku i cekat pa prvi koji uleti nepozvan izrasetat ga, a onda ce vjerovatno i mene al nema veze sve je to dio zivota :-), a pocmu li se nuklearke bacat dabe ti sve ako nisi na sjevernom polu
10 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat
nike098 kaže...
dode li do svjetskog necu se za nikoga borit za nikakvu ideologiju i ostale pizdar... uzet cu pusku i cekat pa prvi koji uleti nepozvan izrasetat ga, a onda ce vjerovatno i mene al nema veze sve je to dio zivota :-), a pocmu li se nuklearke bacat dabe ti sve ako nisi na sjevernom polu

 nije ti to Call of Duty. nuklearna bomba je u svakom slučaju potrebna. Prvo treba ocistiti Afriku (ISIL i svu tu beskorisnu gamad), zatim treba eliminirati Trumpa, Obamu, Merkelicu, Clintonicu, Rockfellera, Rotschilda, Gate$a (koji otvoreno govori o depopulaciji ljudi i spijunira ljude pomocu windowsa 10 kojeg svi masovno instalirate a uopce vas ne brine privatnost podataka), zapravo sve te mentalno bolesne politicare, unistiti kompanije npr. Monsanto (siri GMO sjeme i hranu) - uskoro u Slavoniji...

 

voda je zagađena klorom i florom, koji onemogucava duboko razmisljanje da se nebi mogli suprotstaviti politickoj ideologiji (vecina ljudi su ovce) 

chemtrailsi su svugdje oko nas; zagađuju vodu, zrak, zemlju, a samim time i nas koji sve to udišemo. cisti primjer je zika "virus"; taj "virus" je samo opravdanje da bi mogli okolo rasprsivati kemikalije. zika "virus" (proizveden u laboratoriju) ima neke slabije simptome tipa groznica, glavobolja...a kemikalije koje rasprsuju po zraku su odgovorne za razne deformacije, bolesti itd.

 

tu su jos i haarp vf antene za kontrolu vremena, potresa, tsunamija itd..

 

na slici su kotlovi za rasprsivanje kemikalija iz zraka (chemtrails) iz nekog boeinga

Iron Maiden
14 godina
offline
Re: 3 svjetski rat
imaiden322 kaže...

 

na slici su kotlovi za rasprsivanje kemikalija iz zraka (chemtrails) iz nekog boeinga

 Ajde molim te proguglaj čemu ti kotlovi služe pa se javi.

8 godina
odjavljen
offline
Re: 3 svjetski rat
MatkoManijak kaže...
Otvorio sam temu kako bi raspravljali o nuklearnom ratu, tj. Kako prezivjeti rat, kakvo skloniste izgradit, kakvu hranu spremit, koje stvari i kolko dugo treba bit u sklonistu i je li obican podrum dobar za skloniste .

 

11 godina
neaktivan
offline
3 svjetski rat

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 14:46 (CROcodile11).
10 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat
Diablo86 kaže...
imaiden322 kaže...

 

na slici su kotlovi za rasprsivanje kemikalija iz zraka (chemtrails) iz nekog boeinga

 Ajde molim te proguglaj čemu ti kotlovi služe pa se javi.

 evo, slobodno se informiras :)

Iron Maiden
14 godina
offline
Re: 3 svjetski rat
imaiden322 kaže...
Diablo86 kaže...
imaiden322 kaže...

 

na slici su kotlovi za rasprsivanje kemikalija iz zraka (chemtrails) iz nekog boeinga

 Ajde molim te proguglaj čemu ti kotlovi služe pa se javi.

 evo, slobodno se informiras :)

 I šta kaže gugl čemu to služi?

13 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat
imaiden322 kaže...
nike098 kaže...
dode li do svjetskog necu se za nikoga borit za nikakvu ideologiju i ostale pizdar... uzet cu pusku i cekat pa prvi koji uleti nepozvan izrasetat ga, a onda ce vjerovatno i mene al nema veze sve je to dio zivota :-), a pocmu li se nuklearke bacat dabe ti sve ako nisi na sjevernom polu

 nije ti to Call of Duty. nuklearna bomba je u svakom slučaju potrebna. Prvo treba ocistiti Afriku (ISIL i svu tu beskorisnu gamad), zatim treba eliminirati Trumpa, Obamu, Merkelicu, Clintonicu, Rockfellera, Rotschilda, Gate$a (koji otvoreno govori o depopulaciji ljudi i spijunira ljude pomocu windowsa 10 kojeg svi masovno instalirate a uopce vas ne brine privatnost podataka), zapravo sve te mentalno bolesne politicare, unistiti kompanije npr. Monsanto (siri GMO sjeme i hranu) - uskoro u Slavoniji...

 

voda je zagađena klorom i florom, koji onemogucava duboko razmisljanje da se nebi mogli suprotstaviti politickoj ideologiji (vecina ljudi su ovce) 

chemtrailsi su svugdje oko nas; zagađuju vodu, zrak, zemlju, a samim time i nas koji sve to udišemo. cisti primjer je zika "virus"; taj "virus" je samo opravdanje da bi mogli okolo rasprsivati kemikalije. zika "virus" (proizveden u laboratoriju) ima neke slabije simptome tipa groznica, glavobolja...a kemikalije koje rasprsuju po zraku su odgovorne za razne deformacije, bolesti itd.

 

tu su jos i haarp vf antene za kontrolu vremena, potresa, tsunamija itd..

 

na slici su kotlovi za rasprsivanje kemikalija iz zraka (chemtrails) iz nekog boeinga

 Sta si ti prestao pit vodu i prat zube pa si poceo dubokoumno razmisljati?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
15 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat
Ekipa, da više prestanete snifat ljepila?
12 godina
offline
3 svjetski rat

čitujući ovu temu, došao sam do važnog zaključka - večeras ću se ipak izbit.

mkay?
16 godina
offline
Re: 3 svjetski rat
MatkoManijak kaže...
Otvorio sam temu kako bi raspravljali o nuklearnom ratu, tj. Kako prezivjeti rat, kakvo skloniste izgradit, kakvu hranu spremit, koje stvari i kolko dugo treba bit u sklonistu i je li obican podrum dobar za skloniste .

Samu razmjenu bombi ćeš preživjeti ako nisi blizu nekog vojnog cilja, rafinerije i sličnih za rat bitnih postrojenja. Sklonište u samogradnji je maltene besmisleno bez adekvatnog sustava za filtraciju zraka i vode. Za obične smrtnike nedostižno. U skloništu treba ostati dokle god razina radijacije vani ne padne na razumnu razinu, ovisi o tome koliko fallouta je palo u dvorište i kakvog. Dakle, bez gajgerovog brojača - jope ništa. Običan podrum je dovoljan za preživljavanje razmjene bombi, i ako te baš fallout ne zapadne te naravno ako nisi u epicentru ili blizu epicentra, sasvim OK. 

Hrana? Konzerve. Vode - puno. Obavezno puno joda, ublažava štetu od zračenja u slučaju da ti radioaktivni materijal dođe na površinu tijela. No nije lijek.

Treba li ti još ponešto? Tema je inače vrlo dobro obrađena online, googlaj.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
16 godina
offline
Re: 3 svjetski rat
cod4gamer kaže...

 Sta si ti prestao pit vodu i prat zube pa si poceo dubokoumno razmisljati?

Vidiš da ne djeluje, nemoj ga jadnog zaje*bavat. I inače tijekom svih ovih godina nemam pozitivno mišljenje o fanovima Iron Maidena, no stvar se vidno pogoršala otkako sam bio u srednjoj školi... prije bi bili samo prljavi, zapušteni i neočešljani. A vidi sad.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
15 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat
Lako za atomske bombe, pogledajte malo kobaltne bombe, to je pravo oružje "sudnjeg dana"
13 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat
Father_Dougal kaže...

Vidiš da ne djeluje, nemoj ga jadnog zaje*bavat. I inače tijekom svih ovih godina nemam pozitivno mišljenje o fanovima Iron Maidena, no stvar se vidno pogoršala otkako sam bio u srednjoj školi... prije bi bili samo prljavi, zapušteni i neočešljani. A vidi sad.

 hehe nemoj tako i ja slusam Iron Maiden 

al kuzim sto si htio reci.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
9 godina
neaktivan
offline
Re: 3 svjetski rat

Ja imam doma hidrofor sa svježom vodom bez kemikalija i mogu ti reci da je to jedno sasvim novo iskustvo. Kad popijem čašu te vode osjećam se kao da sam popušio kilu trave 

#sarcasam

 

Nego, pitanje za one koji vjeruju u chemtrailse. Zanima me zašto bi netko to plaćao, na koji način to plaća i pobogu zašto bi u zrak koji i on udiše bacao neke kemikalije?!

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 22:17 (JozoBozo121).
8 godina
odjavljen
offline
3 svjetski rat

Ja ću otić u City Centar One na Žitnjak kad dođe sudnji dan i tamo sam siguran ...

10 godina
protjeran
offline
Re: 3 svjetski rat
Ocemo u hervis, interspar ili legero u cityu ?

👮
15 godina
offline
Re: 3 svjetski rat
Father_Dougal kaže...
MatkoManijak kaže...
Otvorio sam temu kako bi raspravljali o nuklearnom ratu, tj. Kako prezivjeti rat, kakvo skloniste izgradit, kakvu hranu spremit, koje stvari i kolko dugo treba bit u sklonistu i je li obican podrum dobar za skloniste .

Samu razmjenu bombi ćeš preživjeti ako nisi blizu nekog vojnog cilja, rafinerije i sličnih za rat bitnih postrojenja. Sklonište u samogradnji je maltene besmisleno bez adekvatnog sustava za filtraciju zraka i vode. Za obične smrtnike nedostižno. U skloništu treba ostati dokle god razina radijacije vani ne padne na razumnu razinu, ovisi o tome koliko fallouta je palo u dvorište i kakvog. Dakle, bez gajgerovog brojača - jope ništa. Običan podrum je dovoljan za preživljavanje razmjene bombi, i ako te baš fallout ne zapadne te naravno ako nisi u epicentru ili blizu epicentra, sasvim OK. 

Hrana? Konzerve. Vode - puno. Obavezno puno joda, ublažava štetu od zračenja u slučaju da ti radioaktivni materijal dođe na površinu tijela. No nije lijek.

Treba li ti još ponešto? Tema je inače vrlo dobro obrađena online, googlaj.

 Ako nema podruma, može i frižider jbg, kriza je

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice