Aplikacija za otvaranje garažnih vrata

poruka: 13
|
čitano: 15.566
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Aplikacija za otvaranje garažnih vrata

Zna li tko koju aplikaciju s kojom mogu otvoriti garažu ali bez dodatnih hardwareskih dodataka(recivera i slicno...)

 

Hvala :)

14 godina
offline
Aplikacija za otvaranje garažnih vrata

14 godina
offline
Aplikacija za otvaranje garažnih vrata

A sad lijepo uključi mozak, razmisli o onome što si napisao, pa odgovori: s čim bi ti onda otvarao vrata ako nemaš hardver koji bi na neki način primao signal i pokretao neki mehanizam?

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
10 godina
neaktivan
offline
Aplikacija za otvaranje garažnih vrata

Jedino mi pajser pada na pamet...

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
14 godina
offline
Re: Aplikacija za otvaranje garažnih vrata
kivic15 kaže...

Jedino mi pajser pada na pamet...

To je isto hardware

10 godina
neaktivan
offline
Aplikacija za otvaranje garažnih vrata

Probaj sa ovim !

 

LP!
:)

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
10 godina
neaktivan
offline
Aplikacija za otvaranje garažnih vrata

Ma mislio sam preko nekog ip-a, frekvencije neke ili takvih stvari, ne razumijem se u to, samo pitam

12 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacija za otvaranje garažnih vrata
Smoke690 kaže...

Ma mislio sam preko nekog ip-a, frekvencije neke ili takvih stvari, ne razumijem se u to, samo pitam

A ko ce primat, ip, frekvenciju ili neku takvu stvar, aluminij od kojeg su vrata ili šta?

Battlelog: gjurki
15 godina
online
Re: Aplikacija za otvaranje garažnih vrata
Smoke690 kaže...

Ma mislio sam preko nekog ip-a, frekvencije neke ili takvih stvari, ne razumijem se u to, samo pitam

 evo ti par ipeova, 192.168.1.123 i 10.10.10.10 + 11.034Hz frekvencija. Sad do staviš na vrata bez opreme. U StarTreku to rade dva crnca (iza kulisa), pošto su ljudi ne spadaju u hardware jer to nebi bilo politički korektno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacija za otvaranje garažnih vrata
Da li je moguce mobitelom na udaljenosti 10 m od garaze skinuti frekvenciju garaznih vrata prilikom otvaranja istih vrata ?!
14 godina
offline
Re: Aplikacija za otvaranje garažnih vrata
00013579 kaže...
Da li je moguce mobitelom na udaljenosti 10 m od garaze skinuti frekvenciju garaznih vrata prilikom otvaranja istih vrata ?!

 Naravno da je, samo ga moraš dovoljno jako baciti

15 godina
odjavljen
offline
Re: Aplikacija za otvaranje garažnih vrata
Svaki dan naučiš nešto novo. Recimo, iz ovog threada možemo naučiti da je ljudska glupost stvarno beskonačna.

On bi mobitelom hvatao signal daljinca garažnih vrata...
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Re: Aplikacija za otvaranje garažnih vrata
Sum_of_all_fears kaže...
Svaki dan naučiš nešto novo. Recimo, iz ovog threada možemo naučiti da je ljudska glupost stvarno beskonačna.

On bi mobitelom hvatao signal daljinca garažnih vrata...

Ovo nije nemoguće 

 

Moj telefon (LG G2) ima funkciju univerzalnog daljinskog kojeg možeš ručno konfigurirati. Dakle napraviš novu tipku u aplikaciji i usmjeriš daljinski prema mobitelu, klikneš daljinski i mobitel zapamti IC šablonu i možeš dalje koristiti mobitel umjesto daljinskog.

 

Iako sumnjam da su garažna vrata na IC 

 

Ali što je autor htio reći svojim postom (skidanje frekvencije garažnih vrata mobitelom prilikom otvaranja vrata), stvarno ne znam, sumnjam da je ovo što sam ja objasnio 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 22:23 (lllnuclearlll).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice