Apple ID bez kreditne kartice

poruka: 25
|
čitano: 46.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice
poz evo zelim se prijavit na appstore i ne da mi da napravim registraciju bez kreditne kartice, prije je bil opcija none kod opcije placanja a sad je nema... Ima li tko ideju, il ce morat jailbrake pasti ... Tnx
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice
otvori si besplatni racun u bilo kojoj banci i dobit ces karticu, nemoras imat primanja ni nista te mir
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice
Escudo kaže...
otvori si besplatni racun u bilo kojoj banci i dobit ces karticu, nemoras imat primanja ni nista te mir

 

A znam al im je to totalna debilana....
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice
Odi skini neku besplatnu igru ili program ! I onda ces se morati registrirati i moci ces odabrati bez kartice.
Čist račun duga ljubav!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice
Pokusao sam ali moras odabrati nacin placanja i tamo nema opcija za none nego samo visa, master i jos neki tipa american neam pojma... Ali nema vise NONE kao opcija gledao sam na nekim apple forumima... Ali reko mozda je netko imao slicnih iskustava s time pa mmi moze pomoci... Sad ne mogu upasti na appstow, tj. Ne mogu kupiti ni instalirati nista. Jbga apple...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
13 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice
Meni je jedan forumas rekao postupak ali se sada nemogu sjetiti koji.
Čist račun duga ljubav!
13 godina
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice
Meni nece uopce prijavit karticu,sve ispunim dobro i pise da moram opet.Na kraju sve app moram uzet preko Ipod(u mom slucaju).
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
15 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice

Nekad ima none nekad nema!

Ideš u Hypo banke i napraviš prepaid karticu, staviš 100 KN i voila!

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
13 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice
Prije 2 tjedna sam napravio acc sada pojma nemam.
Čist račun duga ljubav!
14 godina
offline
Apple ID bez kreditne kartice

Nekad je bilo none jedino u kanadskom storu i na taj način sam ja otvoril račun. Sad nisam siguran da li je još tako, pogledaj.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice
Eo ja uspio... Imao sam stari ID i sada sam isao skinuti novi u reko idem pokusati s yahoo mailom koji imam... I kad ono vraga, ponudio opciju None... I eo sad sve radi ok... Slicno kao sto je rekao kolega par postova iznad ali eto mislio sam kako imam ID da ne trebam opet... Ko ce ih znati kakve oni fore imaju....
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
offline
Apple ID bez kreditne kartice

Ja san svoj račun nedavno otvoria, i bilo mi je none. Evo sad san iša otvorit novi račun i također mi ima none.

http://about.me/antesirkovic
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice

dobar dan , zamolio bih nekoga ako mi stvarno želi pomoći da mi napravi apple id bez kreditne kartice .

Molim vas dobio sam danas iphone 3gs i nemogu ništa s njim nema ničega na njemu.

Ako netko može i ako mu se da bio bi mu jako zahvalan jer ja nemogu i već sam probao.

Ako treba dati cu vam i email.

Hvala

15 godina
odjavljen
offline
Apple ID bez kreditne kartice

Jednostavno je, udjite u iTunes, prebacite drzavu na USA (SAD), i u App Store-u kliknite da ce te skinuti neku Free aplikaciju, tada će vas iTunes pitati oćete napraviti korisnički račun (prihvatite kad vas pita), i zatim će te moći odabrat None opciju tj. da nemate kreditnu karticu.

http://isvijet.com.hr
15 godina
online
Apple ID bez kreditne kartice

ne treba nista premjestat na us ili ic na itunes, odi na app store i idi skinut neku aplikacija, pitat ce te dal hoces koristit postojeci ili novi acc, kazes novi i bit ce ta opcija, tako sam ja napravio.

12 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice

Evo dolje u linku imate detaljan opis postupka kako to sve odraditi, i ako tako sve napravite kako je objašnjeno mora 100% raditi, nema ne radi ili nije moguće ovo - ono.. to je to. {#}

 

http://www.omizio.com/tutrial/kako-kreirati-appstore-racun-bez-kreditne-kartice-upute/

Tony Soprano
11 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice
pozdrav.Da li mi neko moze pomoci u vezi mog problema.skoro sam uzeo Ipad 3 i prvi put se susrecem sa Apple i ID.slijedio sam ove upute sto ste postavili kako napraviti ID bez visa kartice i nije mi uspjelo.na kraju mi ispise kontaktirajte I tunes.jedino sto nisam isao preko comp ,direktno sam probao to uraditi preko ipada.Imal k da mi mze pomoci???
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice
Hej,kako mogu napravit ponovo apple id na istu email adresu,na samom pocetku instalacije iphona sam nesto zeznula i sad ne mogu na moju email adr.napravit besplatan apple id?!
11 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice
Može li neko molim vas da mi napravi Apple ID , patim se 20 dana i nikako da uspijeva . Mail je - pandza92@gmail.com . Hvala unaprijed
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice

može pomoč ako mi netko može napravit id bez kreditne kartine molim vas hitno je

15 godina
odjavljen
offline
Apple ID bez kreditne kartice

Otidji u americki app store, nemoj se ulogirati niti registrirati jos, klikni da oces instalirati neku free aplikaciju, on ce ti ponuditi da napravis novi korisnicki racun, klikni to da napravis, i bit ce ti u ponudi da netrebas staviti nikakvu karticu.

http://isvijet.com.hr
10 godina
offline
Apple ID bez kreditne kartice

Može isto tako i s HR storeom.

9 godina
neaktivan
offline
Apple ID bez kreditne kartice
Hoce neko da mi pozajmi apple id adresu,samo da skinem neku muziku i igrice,pokusavao sam 50 puta da napravim tu adresu i nikako nece,kome je apple id bez kartice nek mi posalje dacu mu email adresu ko zeli.Pozzz.
Milanm
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice

Tesko da ti netko pozajmi samo tako. Javi mi se u PM pa ti sredim problem, ili ako tko ima slican problem, rado pomognem :)
p.s. a mozete se i ovdje informirati za sve apple stvari koje trebate/morate znati;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 9:20 (Jabuka17).
11 godina
offline
Re: Apple ID bez kreditne kartice
elly22 kaže...

može pomoč ako mi netko može napravit id bez kreditne kartine molim vas hitno je

 Ako bude nekome trebalo za ubuće, evo kompletan tutorijal kako napraviti apple id bez kreditne kartice.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice