Autići na daljinsko upravljanje (RC)

poruka: 15
|
čitano: 24.603
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Autići na daljinsko upravljanje (RC)

Gdje u Zagrebu kupiti autiće na daljinsko upravljanje? Ali ne one jeftine kineske plastičarije, nego ipak nešto kvalitetnije modele. Ima netko iskustva s tim? Moram uzeti neki poklon za jednog klinca (od 6 god), pa sam se na kraju odlučio za ovo i htio bi da mu to ipak potraje = cijena nije toliko važna, samo da je solidno napravljen i izdržljiv. Eh da, ne znam je li to potrebno posebno napominjati, ali autić mora imati "safta" da ga se može voziti vani po asfaltu ili zemlji, a ne da mu svaki kamenčić zasmeta.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
imas u one2play isto tako imas na drugom katu name...

I da... tesko ces naci RC koji nije napravljen u Kini ili Taiwanu...
In Control
15 godina
neaktivan
offline
Autići na daljinsko upravljanje (RC)

EDIT. jos je jutro i mutav sam :)

dakle kao sto kolega kaze pogledas u one2play, to su ti ti mali obicni jeftini autici 

 

moze se naci nesto i za tebe ovdje, trebas minimalno 2000kn

http://www.alpha.hanich.hr/artikli.asp?tip=R/C_AUTO_MODELI

 

Model fashion guru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2010 12:29 (luka_cro).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
EnlightenedPhoenix kaže...
imas u one2play isto tako imas na drugom katu name...

I da... tesko ces naci RC koji nije napravljen u Kini ili Taiwanu...

 

add1 - Gdje je veći izbor?

 

add2 - Ma ne smeta mi ako je napravljen u K/T, samo da nije zadnje plastično smeće...

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
luka_cro kaže...

moze se naci nesto i za tebe ovdje, trebas minimalno 2000kn

 

 

Thnx na preporuci... Gledam sad malo, ali ne vidim dolazi li s tim modelima i upravljač u paketu? Valjda da...?

 

 

EDIT:

Ispričavam se na duplom postu, i ja se još uvijek budim.... Smijeh

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2010 12:33 (vlad0).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
vlad0 kaže...
luka_cro kaže...

moze se naci nesto i za tebe ovdje, trebas minimalno 2000kn

 

 

Thnx na preporuci... Gledam sad malo, ali ne vidim dolazi li s tim modelima i upravljač u paketu? Valjda da...?

 

 

EDIT:

Ispričavam se na duplom postu, i ja se još uvijek budim.... Smijeh

Ja takoder :)

kad sam procitao da trebas pravi autic ne kineska sranja odmah sam ti to preporucio, ali sam kasnije vidio da trebas za klinca 6god pa nista od toga onda kupis negdje u one2playu

a ovaj link sto sam ti dao to su pravi autici i tu ne ulazi upravljac, servo, baterije, punjac, razna ljepila, srafi i sl. tak da te sve ukupno izade preko 2000kn....ali to imas pravi autis sa pravim motorom, suspenzijom i drzat ce 100godina uz naravno normalno odrzavanje.

Model fashion guru.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
luka_cro kaže...

EDIT. jos je jutro i mutav sam :)

dakle kao sto kolega kaze pogledas u one2play, to su ti ti mali obicni jeftini autici 

 

moze se naci nesto i za tebe ovdje, trebas minimalno 2000kn

http://www.alpha.hanich.hr/artikli.asp?tip=R/C_AUTO_MODELI

 

Mislim da su Tamya modeli ipak malo previše za klinca od 6 godina... to je više za nas stare modelare i kolekcionare. Za dijete tih godina idealno je nešto od Nizozemskog proizvođača Nikko. Imaju odlične RC modele od 200 do 400kn i poprilično su kvalitetni. Klincima sam kupio prije par godina u TurboLimacha modele ClioRS i Nissan Skyline. Evo već dvije godine rade bez greške (uz poneki tatin servis).

14 godina
neaktivan
offline
RE: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
Luciano kaže...

Klincima sam kupio prije par godina u TurboLimacha modele ClioRS i Nissan Skyline. Evo već dvije godine rade bez greške (uz poneki tatin servis).

 

E vidiš, ovo je prava informacija! Bi li bilo previše pitati znaš li možda koji Turbo Limač u ZG-u ima najbolji izbor RC autića? Smijeh

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Autići na daljinsko upravljanje (RC)

Par godina sam se bavio automodlearstvom. U kompletu prodajem :autic, stanica (daljinski), baterija, punjac. Osim toga imam jos 2 baterije (1 baterija =150kn), 2 seta guma (zajedno za 75kn), lampicu koja prazni baterije (u biti ona ti nije potrebna ali je uvijek bolje s tim isprazniti do kraja, cijena 25kn) i to bi bilo to. Uz to možeš birat hoćeš li malo slabiji motor (za početnike) ili malo jači.

 

Prednost tih skupljih autića je ta što gotovo svaki dio možeš zamjenit. Ako si zainteresiran mogu snimit koji video i slike poslat.

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.8.2010 14:03 (cuspajz).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
vlad0 kaže...

 

E vidiš, ovo je prava informacija! Bi li bilo previše pitati znaš li možda koji Turbo Limač u ZG-u ima najbolji izbor RC autića? Smijeh

Ne bih znao, pošto sam iz Splita. Uglavnom sam obilazio najveće Magmine trgovine jer gotovo uvijek imaju najveći izbor/lager.

 

BTW, ako želiš da se klinac igra vani za RC autićima, uzmi veći omjer modela (npr. 1:16, 1:14). Oni manji (1:22) su više za "sobne utrke".

Možeš pogledati na www.nikko-rc.com što nude. Moji klinci skupljaju autiće iz kolekcije "Fast & Furious".

15 godina
neaktivan
offline
Autići na daljinsko upravljanje (RC)

Pozz.. ima li itko prijedlog stranica gdje da uzmem/narucim RC auto online? ali ne neka profesionalna, vec obicna elektricna {#}

13 godina
neaktivan
offline
Autići na daljinsko upravljanje (RC)

eBay????????????{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
Neka druga?
12 godina
neaktivan
offline
Autići na daljinsko upravljanje (RC)

dobar dan,,imam pitanje .dobio sam na poklon rc auto ne znam tocno koji model je,velicine  je otp,50cm,,,i koliko mi je receno je na nitro ,medutim,jednom sam ga upalio i ludilo .....ali mi se pokvario onaj punjac za neznam kako se zove sto napunis pa pri paljenju to gore na svjecicu stavis kao neki ,ne znam iskreno....pa me zanima dali postoji neko ili di bi mogao cjeli auto dati na popravak i stelovanje...iskreno hvala ako bi mi neko znao reci,,,,ostavit cu broj telefona .097 777 7214......hvala---

stankovic
7 godina
neaktivan
offline
Re: Autići na daljinsko upravljanje (RC)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice