Balet

poruka: 21
|
čitano: 4.115
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Balet

Sto mislite o baletu ,ja ga obozavam.

92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Balet

Za žene ok, ali kad vidim baletana tlak mi skoči Viče

16 godina
protjeran
offline
RE: Balet
vamprl kaže...

Sto mislite o baletu ,ja ga obozavam.

Ako si žensko, razumijem.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
15 godina
neaktivan
offline
Balet

za zene bogom dano , nemam nis protiv da se muski bave time , al ono ne bi ih volio gledat kak skakucu u tajcama

16 godina
neaktivan
offline
RE: Balet
vamprl kaže...

Sto mislite o baletu ,ja ga obozavam.

 Cijenim ga kao umjetnost i vještinu.

A oni koji se izričito protive - ne znam, možda im se sviđa i više nego što bi htjeli, pa takvim stavom pokušavaju to sakriti Belji se.
16 godina
neaktivan
offline
Balet

Gledam vamprlovu poruku i potpis...

 

"Sto mislite o baletu ,ja ga obozavam.

92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis."

 

Hmm... Ako si muško onda je ovo proturječje...

And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2008 14:09 (i_rambo_plache).
16 godina
protjeran
offline
RE: Balet
i_rambo_plache kaže...

Gledam vamprlovu poruku i potpis...

 

"Sto mislite o baletu ,ja ga obozavam.

92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis."

 

Hmm... Ako si muško onda je ovo proturječje...

 Malo je kontroverzan.
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
15 godina
offline
RE: Balet
vamprl kaže...

Sto mislite o baletu ,ja ga obozavam.

 Sorry,al nemogu se suzdržat od smijeha LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!
S tobom nekaj nije u redu ak si muško a obožavaš balet.Ja ga mrzim iz dna duše.
92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Balet

pa čovjek nigdje ne spominje prakticiranje baleta...

 

možda voli gledat zgodne djevojke dok plešu, pa što ima loše u tome?   lud je onak ko to ne voli gledat Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
Balet

LOOOOOL, ti se to zaj*bavas? Balet, haha, mislim ak si zensko onda OK, nemam nis protiv, shvacam da zene to vole. A da, kontradiktorno je sa ovim sta imas u potpisu...

A balerine i nisu bas zgodne, po meni...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Balet
vamprl kaže...

Sto mislite o baletu ,ja ga obozavam.

 Uz šta plešeš,Orašar.SmijehSmijeh
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
Balet

Ako svi vi smatrate da jedna bezazlena stvar kao što je ples može u pitanje dovesti vašu muškost, onda bih se i ja zabrinuo na vašem mjestu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Balet
Ige kaže...

LOOOOOL, ti se to zaj*bavas? Balet, haha, mislim ak si zensko onda OK, nemam nis protiv, shvacam da zene to vole. A da, kontradiktorno je sa ovim sta imas u potpisu...

A balerine i nisu bas zgodne, po meni...

 balerine su skoro sve zgabe imaju 20kg ni deke vise to ko suhi stapic izgleda ubiti ko kost i koza fuj..
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Balet
UBIZEC cORPORATION kaže...
Ige kaže...

LOOOOOL, ti se to zaj*bavas? Balet, haha, mislim ak si zensko onda OK, nemam nis protiv, shvacam da zene to vole. A da, kontradiktorno je sa ovim sta imas u potpisu...

A balerine i nisu bas zgodne, po meni...

 balerine su skoro sve zgabe imaju 20kg ni deke vise to ko suhi stapic izgleda ubiti ko kost i koza fuj..
 Jedan suvremeni mit, šta ti misliš da nijedna balerina nema malo mesa? Poznanica mi trenirala balet (plesala, vježbala štajaznam) i kada sam ja gledao trening oči mi ispale od par seks-bombi. Štrkljave rugobe su bile u velikoj manjini. Inače cijenim balet. Nije da ga volim, ali vidim koliko treba truda uložiti i da to ne može činiti bilo tko. Što se tiče muških - malo veći pederluk, ali šta ćeš - ima nas svakakvih.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2008 10:09 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Balet
Paolo2612 kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
Ige kaže...

LOOOOOL, ti se to zaj*bavas? Balet, haha, mislim ak si zensko onda OK, nemam nis protiv, shvacam da zene to vole. A da, kontradiktorno je sa ovim sta imas u potpisu...

A balerine i nisu bas zgodne, po meni...

 balerine su skoro sve zgabe imaju 20kg ni deke vise to ko suhi stapic izgleda ubiti ko kost i koza fuj..
 Jedan suvremeni mit, šta ti misliš da nijedna balerina nema malo mesa? Poznanica mi trenirala balet (plesala, vježbala štajaznam) i kada sam ja gledao trening oči mi ispale od par seks-bombi. Štrkljave rugobe su bile u velikoj manjini. Inače cijenim balet. Nije da ga volim, ali vidim koliko treba truda uložiti i da to ne može činiti bilo tko. Što se tiče muških - malo veći pederluk, ali šta ćeš - ima nas svakakvih.
 Ima dobrih koje treniraju balet, takodjer znam jednu predobru curu koja trenira balet. Ali, sve profesionalne balerine su strkljave, jer su takve valjda bolje za plesanje ili tako nesto...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Balet

zafrkavam vas ja mrzim balet ,moja sestra ga pleše i ide mi na živce i da ona plese  u orasaru netko je pitao ovu temu sam otvorio tako da vidim sta mislite o toj umjetnosti

92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Balet

balet je izvrstan za zene al ono bas da vidim nekog muskarca da nosi ruzicastu obleku ono...

Viva la Linkuto
16 godina
offline
RE: Balet
vamprl kaže...

zafrkavam vas ja mrzim balet ,moja sestra ga pleše i ide mi na živce i da ona plese  u orasaru netko je pitao ovu temu sam otvorio tako da vidim sta mislite o toj umjetnosti

Joj sto se izvlaci sad, ono kao ne volim ja balet, samo sam se salio!Smijeh
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Balet

Istina je da je vecina balerini mrsavo i to jako,ja mrzim balet i smatram da je jako dosadan,jer nema razgovora samo hopsanje po pozornici,znam da to nije lako ali ipak...

a sto se tice muskih to si ne mogu zamislit,to mi je jednostavno previse pederkasto.kad vidim muskog u tajicama i kak mu se vidi kita,zgadi mi se,nije sad da to samo gledam al ne mozes to ne primijetiti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2008 16:44 (Dude).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Balet
vamprl kaže...

zafrkavam vas ja obozavam balet ,moja sestra ga pleše i ide mi na živce i da ona plese  u orasaru netko je pitao ovu temu sam otvorio tako da vidim sta mislite o toj umjetnosti

 tako bi trebala glasit poruka
Viva la Linkuto
15 godina
protjeran
offline
RE: Balet
Dude kaže...

Istina je da je vecina balerini mrsavo i to jako,ja mrzim balet i smatram da je jako dosadan,jer nema razgovora samo hopsanje po pozornici,znam da to nije lako ali ipak...

a sto se tice muskih to si ne mogu zamislit,to mi je jednostavno previse pederkasto.kad vidim muskog u tajicama i kak mu se vidi kita,zgadi mi se,nije sad da to samo gledam al ne mozes to ne primijetiti.

 istina
92% tinejđera su gay. Ako si ti među onih 8% koji su jos uvijek hetero kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice