Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

poruka: 27
|
čitano: 6.647
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Pozdrav svim korisnicima na forumu, ljudi treba mi velika pomoć. Znači problem je u Bet-at-home računu, htio sam si isplatiti 1220 Eura sa računa. Na mail mi je stigla poruka je potrebna verifikacija računa. Sad problem je u tome da sam kod registracije prije 4 godine za First name stavio nadimak,ostali podaci su svi u redu.

Jedino ja koristim ovaj račun.  Sve uplate sam vršio preko bankovnog računa. Do sad nisam imao nikakvih problema sa klađenjem na ovom računu.

Ali nažalost oni sad odbijaju da me isplate,i zaključali su mi račun.  U zadnjih 7 dana sam uplatio na račun oko 1000 eura,i srećom došao do 1220 eura klađenjem na neke 'sigurne' tipove i sad ne žele da me isplate.

Da li postoji ikakva mogućnost da vratim novac?

Hvala unaprijed

10 godina
neaktivan
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Nagrada 200 Eura onome tko mi pomogne vratiti novac :)

14 godina
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Probaj da ti netko fotoshopira osobnu

6 godina
protjeran
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Osobno znam čovjeka kojem williamhill nije nikad isplatio više od 100 000e dobivenih na pošten način, od toga je prošlo više od 2 godine, pokušavao je sve što je u njegovoj moći no pare nikad vidio nije.

Što se tiče tvog slučaja vjerujem da bi mogao do novca, jer cifra nije velika, šalji im mailove ili još bolje zovi pa objasni stvar.

Jesi nekad prije isplatio sa tog accounta ?

14 godina
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Probaj nazvat banku i objasniti situaciju ili izmisli nesto oni ti mogu sigurno vratit novce natrag...

12 godina
odjavljen
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Baš sam kontaktirao kolegu u nadi da mu možda mogu pomoći, uglavnom imao san sličan problem na bwin zbog vjerovali ili ne 30€. Na kraju sam ih bezveze uložio, potrošio i zaboravio na to.

Možda mu i banka radi problem jer u tim strnim kladionicama nema poreza za rvacku...

6 godina
protjeran
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
Zin8 kaže...

Baš sam kontaktirao kolegu u nadi da mu možda mogu pomoći, uglavnom imao san sličan problem na bwin zbog vjerovali ili ne 30€. Na kraju sam ih bezveze uložio, potrošio i zaboravio na to.

Možda mu i banka radi problem jer u tim strnim kladionicama nema poreza za rvacku...

 

Banka nikom ne radi problem u ovakvim slučajevima, banku ne zanima otkud stiže novac na račun, banka neće prijaviti poreznoj takve mizerne cifre, da mjesečno imaš 10+ takvih isplata zvali bi te na razgovor da vide otkud si uprihodio za mjesec dana bubam 20 000e, kad bi oni htjeli provjeravat sve uplate od 1000e u HR to bi i tehnički bilo neizvedivo.

Njegov je problem sa kladionicom, ako znaš engleski nazovi i objasni, ako ne znaš engleski nađi nekog da zove umjesto tebe, ako to ne uspije piši kući propalo, budi siguran da u pravilima te klade negdje sitnim slovima piše da imaju pravo ne isplatiti pare u određenim slučajevima.

Jesi probao na skrill isplatiti ?

Inače pro kladioničari tako i rade da bi zameli trag novca, prvo na skrill pa onda na račun u banci.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 21:48 (honor8).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
honor8 kaže...

 

Banka nikom ne radi problem u ovakvim slučajevima, banku ne zanima otkud stiže novac na račun, banka neće prijaviti poreznoj takve mizerne cifre, da mjesečno imaš 10+ takvih isplata zvali bi te na razgovor da vide otkud si uprihodio za mjesec dana bubam 20 000e, kad bi oni htjeli provjeravat sve uplate od 1000e u HR to bi i tehnički bilo neizvedivo.

Njegov je problem sa kladionicom, ako znaš engleski nazovi i objasni, ako ne znaš engleski nađi nekog da zove umjesto tebe, ako to ne uspije piši kući propalo, budi siguran da u pravilima te klade negdje sitnim slovima piše da imaju pravo ne isplatiti pare u određenim slučajevima.

Jesi probao na skrill isplatiti ?

Inače pro kladioničari tako i rade da bi zameli trag novca, prvo na skrill pa onda na račun u banci.

 

 Sve 5, samo sam naveo ko mogućnost pošto nisam siguran kak funkcionira to kod njih.

A za ovaj skrill sam opće zaboravio, ali da, to mi je i frend objašnjavao za neki poker, ak se ne varam pokerstars neku šemu s tim tak da lega probaj s tim!

Iako mi još nije odgovorio, ne kužim zapravo kaj mu navode ko problem, zbog čega spore isplatu..?

14 godina
neaktivan
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Sta zbog cega? Pa stavio je nick umjesto pravog imena.
Trazili su ga da verificira racun i ne moze jer vjerojatno po nekim njihovim pravilima imaju pravo da sumnjaju i zatvore racun tj. ne isplate novce.

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 22:15 (rebelsy).
14 godina
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

U pravilima piše da ime i prezime se mora poklapati sa važećim dokumentom. Kada se verificira račun tek tad se lova ulaže. Žao mi je kolega al ostali ste bez 1220 Euro.

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
protjeran
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
x18x05x kaže...

U pravilima piše da ime i prezime se mora poklapati sa važećim dokumentom. Kada se verificira račun tek tad se lova ulaže. Žao mi je kolega al ostali ste bez 1220 Euro.

 

A uplata na račun prolazila glatko heh

Treba nazvat i razgovarat sa ljudima, to mu je jedina šansa.

14 godina
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
honor8 kaže...
x18x05x kaže...

U pravilima piše da ime i prezime se mora poklapati sa važećim dokumentom. Kada se verificira račun tek tad se lova ulaže. Žao mi je kolega al ostali ste bez 1220 Euro.

 

A uplata na račun prolazila glatko heh

Treba nazvat i razgovarat sa ljudima, to mu je jedina šansa.

 Jep. Uplatit se može i kaditi bez verifikacije računa. Al to niko normalan neće radit bez da prvo ne verifikuje račun. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
Hvala svima na odgovorima.
Da,nažalost piše u pravilniku da svi podaci moraju biti točni. Ja sam ovaj račun napravio prije 4 godine za zajebanciju,nisam ga dosad ni koristio. I neki dan probam se prijaviti i vidim da su mi još uvijek spremljeni podaci od banke,pa sam lako uplatio novac da nešto odigram. I sad se desilo ovo sranje. Zaključali su mi i račun.Poslao sam već oko 50 mejlova,prvih 10 su mi odgovarali, nešto kao da nemogu dobiti isplatu tako dugo dok ne pošaljem sliku osobne na čiji glasi račun i da sam prekršio pravila. Sad već uopće ni ne odgovaraju. Ali ako sam po njima ilegalno koristio račun,onda bi morali vratiti i novac koji je uplaćen.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
Evo,ovo je zadnji mail koji sam dobio od njihovog MGA:

'Complaints at MGA

Dear Mr. *******,

Whilst we acknowledge receipt of your e-mail dated 24th August 2017 we would like to inform you that these documents were requested so that your account would be verified. Furthermore, you had agreed to provide these documents when you signed up for your account since this requirement is outlined in their terms and conditions.

As part of the Remote Gaming Regulations and security procedures; a licensee may, before remitting funds to a player in accordance with sub-regulations (1) take such time as is reasonably necessary for the purpose of:

(a) Verifying the player’s registration as a player
(b) Verifying the playing of a game by the player
(c) Conducting security and other internal procedures in relation to the player’s account and
(d) Ensuring that the rules that are approved relating to the award of the prizes to players have been complied with.

We would like to assure you that our licensees are well aware of the data protection measures they need to employ. We trust that this information will allay any worries you may have concerning this process.

Regards'
13 godina
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Presjeci gordijski čvor i promijeni ime 

You have to be odd to be number one
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
Hehe :D Neznam oni valda misle da sam to zloupotrebljavo,da sam maloljetan ili šta,neznam...
Lijepo sam se razveselio kad sam dobio,odmah sam stavio isplatu na bankovni račun. I sljedeće jutro me dočekalo neugodno iznenađenje:/
6 godina
protjeran
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
basskiller kaže...
Hehe :D Neznam oni valda misle da sam to zloupotrebljavo,da sam maloljetan ili šta,neznam...
Lijepo sam se razveselio kad sam dobio,odmah sam stavio isplatu na bankovni račun. I sljedeće jutro me dočekalo neugodno iznenađenje:/

 

Jesi probao na skrill ?

Sad tije zblokan acc i ne možeš niti probat isplatit pare niti raspolagat i dalje igrat sa njima ?

Trebalo se odma probat na skrill mislim da bi 99% prošlo tako.

Kad su ti poslali to da je potrebno verificirat account ? Sad kad si htio isplatit ili ti je davno to nekad poslano a nisi gledo inox od maila ?

14 godina
neaktivan
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Ne moze vise ni uci na account dok ga ne verificira, a to ne moze.

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
6 godina
protjeran
offline
Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Jedina šansa molit preko telefona, a ako to ne upali pozdravit se sa lovom.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
Da zblokan je račun. To su mi sad poslali za verifikaciju prije par dana, kad sam stavio 'Withdrawal' 1220 Eura na banku
13 godina
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Jel ti linkana kartica sa bet at home? Kod uplate jel ti pise ime i prezime? Jel se mozes pozvati na to da si vlasnik kartice koja je povezana sa bet at home sa koje je isla uplata i prilozit sliku osobne kao dokaz?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
OMG!!! Ne mogu vjerovati što se dogodilo! U 16:30 sam dobio mail da mi je račun verificiran,a isplata odobrena:)) Hvala svima
6 godina
protjeran
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
basskiller kaže...
OMG!!! Ne mogu vjerovati što se dogodilo! U 16:30 sam dobio mail da mi je račun verificiran,a isplata odobrena:)) Hvala svima

 

Super !!!

Hoćemo gajbuuuu !!!! 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
basskiller kaže...
OMG!!! Ne mogu vjerovati što se dogodilo! U 16:30 sam dobio mail da mi je račun verificiran,a isplata odobrena:)) Hvala svima

 Sad svima koji smo sudjelovali u temi po 10€

btw. to ti je pouka za ubuduce

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
Može i dvije gajbe :))
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura

Sad se kani kladionice i ulozi te novce u rudarenje

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bet at home - problem sa isplatom 1220 Eura
rebelsy kaže...

Sad se kani kladionice i ulozi te novce u rudarenje

 Da,hvala na savjetu:) A i htio sam se sad prestati kladiti,pogotovo sad kad sam mislio da sam izgubio novac. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice